♦️خبر فوری : زبانشناس خواب کلاغ را در لانه اش آشفته کرد ،صعود دوم زبانشناس به قله الوند و کلاغ لانه همدان ♦️

درودبرزبانشناس :+1: :ok_hand:
درصعود دوم ،با حمایت و محبت خانواده بزرگ زبانشناس ،توفیق یافتم همراه با گروه کوهنوردی یکشنبه های شاد روز یکشنبه ۱۳ تیر به قلل الوند و کلاغ لانه همدان با لوگوی زبانشناس صعود نمایم ، شما بزرگواران در تمام لحظات صعود از دریچه چشمانم طبیعت زیبای این قلل درپایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین ( همدان) را به تماشا نشسته بودید :bouquet::+1: و لذت فتح را با شما عزیزان شریکم :tulip:

این تصاویر زیبا تقدیم به پیشگاه شما عزیزان :point_up_2:
اگه خسته نیستین این کلیپ ویدئو رو هم ببینین :point_down:

البته یه عذرخواهی کنم بابت کیفیت پایین عکسها و فیلم ،چون مقصر من نیستم تاپیک ظرفیت بالا برا آپلود نداره البته خانم برومند گرامی شفاعت مارو پیش رییس بزرگ کردن ولی خوب امکانش نبود (جناب ناصری عزیز ما همیشه دوست داریم, چه با پهنای باند چه بدون پهنا ،البته به پهنای عشق دوستدارتیم ولی خوب دست ما کوتاه و خرما …:wink:)
راستی با ریلایو هم همراه بشید :point_down:

البته هرجا نت نبوده مسافت طی شده لحاظ نشده ،یه اسکرین از گام شمار

ویک مطلب جالب # خانم دانا جازبرنی اهل اسپانیا از دوستان ما در ریلایو هست وقتی کلیپ و عکسها رو دید درمورد بنر کنجکاو شده بود :point_down:

ماهم راهنماییشون کردیم ،والبته بسیاری از دوستان ایرانیمون هم دیدن و نوعی تبلیغ می تونه باشه ،درراه صعود هم بعضاً کوهنوردان در مسیر سوال می کردن و البته بنده یا دوستان گروه معرفی می کردن،با توجه به تنبلی ما ایرانیها باید بگم بهتره همیشه یه کد QR هم درتبلیغات باشه تا لقمه آماده بدیم به مردم .
چون فشرده سازی شد و عکسها کیفیت درخور ندارن پس بعد یک قهوه ترک این عکسها و هم ببینین

و اینکه :

دوستان اگه بتونین کوهنوردی کنید ،لذت فتح لذتی فراتر از باوره و حسنش اینه که درقله کلی داد می‌زنین و هوار می کشید و تخلیه استرسهای روزمره میشه- درراه کوه می تونین فایل صوتی زبان گوش کنید ولیسینینگ رو ارتقا بدین - برنامه relive را نصب کنید و سفرهاتون رو به اشتراک بزارین اگه خواستین تو یه تاپیک معرفی می کنم و دوستان خارجی پیدا کنید هرچند بیشتر دوستان من از فرهنگ لاتین هستن و بیشتربه ایرانیها از لحاظ مرام شبیه هستن ولی خوب چند جمله انگلیسی و آشنایی قنیمته - زبانشناسان هر استان نیازه بیشتر فعال باشن و خودشون مثلاً کد QR زبانشناس رو گوشه مغازه،رو جاکلیدی ،پشت شیشه ماشین و در کلیپهاشون استفاده کنن چون مردم کنجکاوند مثل فرهاد کد رو اسکن می کنن و بقیه ماجرا - زبان‌شناسانی که از خانواده بزرگ آموزش و پرورش هستن خواهشاً درسال تحصیلی جاری بجای هدیه های معمول ،اشتراک زبانشناس برا دانش آموز هدیه بدن و بابتش ۲ نمره به نمره کلاسی اضافه کنن ،من در همدان و درراه صعود این پیشنهاد رو به معلمین عزیز حاضر ارائه دادم ،حتی مدیریت اپ می تونن قسمتی برای حمایت از اقشار ضعیف که قصد زبان آموزی دارن داشته باشن حالاسازو کارش رو درحوزه ستادی اپ بررسی بفرمایید .
اگر امکانش هست برای اینجور تاپیکها یه کوپه یا واگن پرو پیمون اختصاص داده بشه تا کار تمیزی ارائه بدیم .
قصد داشتم کمی هم بالبداهه به زبان en صحبت کنم ولی خستگی وهم اینکه دوستان همنورد اینقدر شوخی کردن و آدرنالین زیاد تو بدن این اجازه رو نداد ،قولش رو برای صعود بعدی میدم .
اگه این برنامه های صعود با زبانشناس باعث بشه حتی یک نفر به خانواده ما اضافه بشه عالیه ،بازهم خودم رو مدیون مجموعه زبانشناس میدونم و در راه اعتلای زبانشناس هر کاری که درتوانم باشه انجام خواهم داد.
:diamonds: ترانه متن کلیپ فیلم ،از گروه دنگ شو ،ترانه تا بیاید با شعری از استاد جمشید ارجمند :diamonds: ترانه متن کلیپ عکس ،اجرای خانم ادل لوری بلو ادکینز با نام hello :diamonds:
سپاس ویژه از خانم برومند عزیز @aFsaneh_boroumand بابت پی گیری و حمایتشان و سایر عوامل اپ خصوصا آقا رضا زکی زاده و ،دوستان عزیزم در چالش جعبه لایتنر ۱۴۰۰ و چالش photographer بابت تشویق و انگیزه دهی :bouquet:
+اصلاح: درکلیپ فیلم ،جانپناه کلاغ لانه به اشتباه قرارگاه گفتم که طبق تعریف کوهنوردی اشتباه بوده و جان‌پناه درست تره +
سخن آخر
( …تورا دررویاهایم صدا زدم و با صدای کودکیم گریستم … نیکو روان _احمد کایا )
:+1:See you again later

25 پسندیده

سلام عباس جان، تبریک میگم :rose:
واقعا عالیه

9 پسندیده

به لطف و حمایت‌های شما محقق شده علی جان ،پاینده باشید و به امید همراهی شما :+1:

9 پسندیده

عالی بود آقا عباس عزیز :clap::clap::clap:به شخصه خیلی لذت بردم از این همه انرژی و خیلی خیلی ممنونیم بابت حمایت‌های بی دریغتون و از همه مهمتر اینکه ما رو با خودتون همراه کردین و این طبیعت زیبا رو با ما به اشتراک گذاشتین…من به رضا جان گفتم براتون Qr code هم ارسال کنن…انشالا از کرونا خلاص بشیم و بتونیم از این حرکت‌های دسته جمعی به همراه همه مخطبان زبانشناس داشته باشیم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: به امید اون روز :heart::heart::rose:

10 پسندیده

سپاس افسانه گرامی ،امیدوارم همه مجموعه باروحیه شاد بتونن به اهدافشون برسن ،من زبانشناس رو در زندگیم یک برهه و مقطع میدونم ،وبابتش از شما بزرگوار و تمامی عوامل سپاسگزارم ،این خوبه که زیبایی هارو به اشتراک بزاریم :+1::rose:کد رو هم خودم می تونستم بسازم ولی نخواستم هیچ دخل و تصرفی در اموری که مسولش نیستم داشته باشم و البته رضا جان و تیم نرم افزاری اپ بسیار قوی هستن،خواستم رسمی باشه و مورد تایید مدیریت :+1:

9 پسندیده

سلام
واقعا ای ول داری عباس آقای عزیز :clap:
کارتون تحسین برانگیزه :ok_hand:
با آرزوی موفقیت های بیشتر

8 پسندیده

سپاس ابوالفضل عزیز،محبت دارین :+1: به امید موفقیت شما در تمام مراحل زندگی ،بزرگوارید :rose:

8 پسندیده

براوو آقا عباس :rose::cherry_blossom::blossom::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Bravo :clap::clap:

8 پسندیده

ممنونم ابوالفضل عزیز :tulip: لطف داری ،موفق و پیروز و ورزشکار باشی زبانشناس فعال :+1:

6 پسندیده

به به. چه صعود زیبا و پر افتخاری. خیلی لطف کردین و این تصاویر و منظره های زیبا رو به اشتراک گذاشتین. کلی انرژی گرفتم.
همیشه سرافراز و پاینده باشین :rose:

9 پسندیده

ممنون بانوی شایسته ،زری بانوی گرامی ،لطف فرهیخته گانی چون شما انگیزه صعود و ثبت لحظات بود :tulip::pray: از توجه و ابراز لطف شما بزرگوار چون همیشه سپاسگزارم ،صفای کوهستان نثار اندیشه و منش پاک شما :ok_hand:

7 پسندیده

چه حرکت قشنگ و چه قدردانی خوبی… :ok_hand::clap::clap:

7 پسندیده

سپاس درسای گرامی :star_struck:،قشنگی درعمق نگاه هنرمندانه شما نهفته است ، والبته که در برنامه دماوند ما را همراهی خواهید کرد با گیتار کلاسیک ،چون تشکیلات گیتار الکتریک سخته ببریم بالا ، سازتون رو من با افتخار میارم بالا ،یه کلیپ عالی اونجا ضبط کنید ،واسه مرداد تمرین کنید و آماده باشید ،ممنون از توجه شما هنرمند و شاعر :tulip::tulip::tulip:

8 پسندیده

دوستی تنها در کنار یکدیگر بودن نیست، گاه انسان میتواند صدها و هزاران کیلومتر از عزیزانش دور باشد و با یادی از آنها محبتش را ابراز و اثبات نماید. :sparkling_heart:
عباس عزیز با این کار زیبا دلهای ما را از همیشه شاد تر و امیدوارتر، عزم و اراده مان را برای یادگیری قویتر و قلبهایمان را برای دوست داشتن آماده تر نموده و دوستی و مهربانیتان را اثبات نمودید. :innocent:
بی شک آنچه که شما از قاب دوربینتان به نمایش گذاشتید به طور وصف ناپذیری زیبا و در خور تحسین است ولی زیباتر از آن سخاوت شما در اشتراک گذاری بی دریغ این زیباییهاست. :clap::clap:
کوهها بلند و ستبرند ولی این قدرشناسی بینظیر، نشانه ی وجود روحی بلند و بلندتر از الوند و دماوند بزرگ در وجود شماست. :mountain_snow::mountain:
شاد و سرافراز و سربلند باشید. توفیق روز افزون شما آرزوی قلبی ماست. :rose::herb:

7 پسندیده

وحید عزیزم :tulip: چونان همیشه از متن هایی که می نویسید لذت می برم ،عزیز گرامی، به حق قوه محرکه همه ما درزبانشناس نیت خیر موسسین و تلاش تمامی عوامل تلاشگر و خود زبانشناسان عزیزه ،
حقیقتا وجود عزیزان خودساخته ای چون شما که باعث دلگرمی و تلاش هستین قنیمته و بنده یک در هزار این زحمات رو نمی تونم جبران کنم ،
کارنیک درمحفل نیکان بایسته است،
چه دعایی کنمت بهتر از این،که خداپنجره باز دعایت باشد
ایام بکام ،هرلحظه زندگیت آکنده از خوشی ،برب العباد :palms_up_together:
ممنون از توجه و فیدبک عالی شما :tulip::+1:

6 پسندیده

آفرین به شما و تلاشتون و حرکت زیباتون :blush::bouquet::v:t2:

8 پسندیده

بادرود فاطمه بانو :star_struck:،پشتیبان گرامی و تلاشگر ، این صعود پیش زحمات شما قطره ای از دریاست ،بی شک عوامل تلاشگری چون شما که در اصلاح متون ،پی گیری دلسوزانه دارید کاری بس شگرف انجام میدهید و تمام زیبایی‌های طبیعت خداوند تقدیمتان باد ،از صمیم قلب لذت فتح و دیدار زیباییها را باشما شریک هستم و از خداوند برایتان سربلندی ،شادی و شعف آرزومندم :palms_up_together:

7 پسندیده

:clap::clap::+1::+1::ok_hand::ok_hand: خیلی عالیه اینکه آوازه زبانشناس به قله‌های بلند برسه عالیه، با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دست‌اندرکاران زبانشناس و یه خسته نباشید به همه‌ی شما عزیزان زحمتکش :relaxed:

10 پسندیده

سپاس رویا بانو :bouquet: از توجه و محبت شما ،امیدوارم همه درکنار هم موفق بشیم ،آسمان رویایتان ستاره باران باد :star2::star2::star2: زبانشناس همیشه دراوج :muscle::+1:

8 پسندیده

:star_struck::clap::ok_hand:
تشکر، موفقیت از آن کسانیست که بی‌دریغ تلاش میکنند و از این تلاش، دیگران هم بهره‌مند می‌شوند :blush:

8 پسندیده