ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.721153846153846 676

دوست خوبم در بالای درس سه نقطه رو بزنید و گزینه شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی قرار بدید اگر فعال نیست باید اشتراک تهیه کنید

سلام وقت بخیر :cherry_blossom::smiling_face:
از پیشنهادتون متشکریم اما امکان بارگذاری دوره های تخصصی رو نداریم نه تنها فقط رشته شما بلکه درخواست هایی از رشته های دیگه رو هم داشتیم چون حجم زیادی از سرور میطلبه و تعداد دوره های اپلیکیشن خیلی زیاد میشه و ممکنه برای دوستان جدید سردرگم کننده و سخت باشه.

برای شروع بد نبود

Fantastic

سلام میشه لینک چگونه مطلاعه کردن این دوره رو برا منم بفرستین

سلام لینک این دوره خدمت شما :cherry_blossom:

لطفا روش استفاده رو برام بفرستین

ممنون عالی بود

perfect :smiling_face_with_three_hearts:

بسیار عالی

لطفا نحوه مطالعه این دوره رو برای من هم ارسال کنید، نمیتونم بازش کنم
ممنون

1 پسندیده

بعد از ساختن زنجیره ی ۳۶۵ روزه با این دوره، بالآخره تمومش کردم و واقعا عالی بود، خیلی چیزا یاد گرفتم خیلی سطح زبانم ارتقا پیدا کرد و حتما حتما پیشنهاد میکنم این دوره رو به خوبی و با تمرکز کار کنید، تکنیک سایه رو فراموش نکنید چون علاوه بر دیگه مزایاش اعتماد به نفس‌تون رو به شکل خیلی خوبی میبره بالا

2 پسندیده

خیلی خوبه تکنیک های فوق العاده ای یاد می دن باعث افزایش اعتماد بنفس می شه و همچنین ناخوداگاه یاد می گیری

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

perfect

لطفا امکانی رو اضافه کنین که بشه فاصله توقف صدا بین بین هر جمله رو دستی تنظیم کرد تا فرصت کافی برای تکرار کردن جملات وجود داشته باشه

هرچی از خوبی های این دوره بگم کم گفتم
ای جی به معنای واقعی کلمه مثل یک دوست خانواده پدر دلسوز توی این مسیر یادگیری کنارمونه و بعید میدونم رو دستشون استادی باشه
به هر کسی که سر سوزن علاقه به یادگیری زبان داره این دوره رو پیشنهاد میکنم
خیلی زود خودتون تاثیرش رو میبینید

با عرض سلام و خسته نباشید ، کاش برای درسها شماره می گذاشتید ، شماره ۱ الی ۳۰

سلام و وقت بخیر
من script انگلیسی درس رو میخوام داشته باشم تا پرینت بگیرم

سلام وقت شما هم بخیر
از سایت زیر میتونید پرینت بگیرید