ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.721153846153846 676

سلام ی سوال داشتم
من دوره رو خریداری کردم
اشتراک طلایی رو
میخواستم بدونم
اگه اشتراکم تموم شع بازم میتونم اگه این دوره رو دانلود کنم، ازش استفاده کنم یا نمیشه؟

سلام دوست خوبم
بدون اشتراک میتونید از متن و صوت استفاده کنید اما ترجمه، هایلایت، دیکشنری و… نیاز به تهیه اشتراک هستش

تازه استفاده میکنم بنظر اپلیکیشن خوبیه

واقعا اپلیکیشن و برنامه ی فوق العاده ایی. من الان کمتر از شش ماه هست که به طور مستمر ازش استفاده میکنم و واقعا نتیجه اش رو دیدم.
البته چند وقت پیش ناراضی بودم و کامنت گذاشتم مه چرا توضیح گرامرهای کتاب هارو قرار نمیدن مثل انگلیش فایل ها و اظهار پشیمونی کردم از تمدید اشتراک ام :sweat_smile: اما الان واقعا حرفم رو پس میگیرم. واقعا گرامر خوندن تنها هیچ کمکی به من نکردم. و تشکر میکنم از همه ی اعضای تیم زبان شناس برای این اپلیکیشن عالی و جامع :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

سلام به نظر من دوره خیلی خیلی خوبیه :muscle:

سلام لینک زیر را مطالعه بفرمایید

بسیار بسیار عالی

سلام وقت بخیر
میشه بفرمایید روش صحیح مطالعه این مجموعه رو؟

سلام وقت شما هم بخیر
برای نحوه مطالعه این دوره لطفاً روی این لینک کلیک کنید

دیگه با جیغ زدن های این یارو داره سرم درد میگیره حین گوش دادن. انرژی دادن با جیغ زدن خیلی فرق داره تو اموزش

It’s :+1:t3:

سلام وقت بخیر من میخواستم نحوه مطالعه انگلیسی قدرت رو بدونم برای بچه ها سوال پیش امده و شما گفتین به لینک زیر مراجعه کنید اما ادرس لینک وجود نداره

سلام وقت بخیر فکر کنم شما در بخش پشتیبانی هم پیام دادین و لینک رو خدمتتون ارسال کردم.

لینکی که در موردانگلیسی قدرت هست رو من نمبینم؟

لینک انگلیسی قدرت در پی وی شما ارسال شد لطفاً از طریق مرورگر وارد تالار زبانشناس بشید و پی وی رو چک‌کنید

چطور باید مطالعه کرد این دوره رو؟

این لینک رو مطالعه کنید

نحوه مطالعه چطوره؟
اگر امکانش هست لینک بررسی رو که برای دوستان ارسال کردید برای من هم ارسال کنید

دوست خوبم لینک در پی وی شما ارسال شد لطفاً از طریق مرورگر وارد تالار زبانشناس بشید و پی وی خودتون رو چک‌کنید

سلام نحوه مطالعه این دوره رو میشه بگید