ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.721732745961821 681

خیلی عالی و به شدت کاربردی

1 پسندیده

perfect

1 پسندیده

این بخش بسیارعالی هستش واقعا ادم راغب میشه که ادامه این پادکستو گوش کنه

1 پسندیده

من واقعا به زبان گوش دادن علاقه مند شدم با صدای آقای ای جی.متشکرم از دوره ی خوبی که گذاشتین

2 پسندیده

سلام وقت بخیر دوره بسیار خوبی هست.
فقط یک سوال اینکه آیا حق صاحب اثر حفظ شده؟

1 پسندیده

سلام دوست خوبم :relaxed::rose:

همون طور که شاید خودتون هم بدونین قوانین کپی‌رایت بین ایران و هیچ کشور دیگه‌ای وجود نداره. اما می‌دونیم این دلیل بر این‌ نیست که ما بخوایم رعایتش نکنیم. ما مکاتباتی رو با افراد مختلف برای خرید لایسنس محتواشون (با وجود نبودن قانون کپی‌رایت در ایران) رو داشتیم اما به دلیل این که امکان پرداخت پول از طرف فرد ایرانی به افراد آمریکایی فراهم نیست و در صورت مشاهده، فرد آمریکایی جریمه‌های سنگینی رو متحمل میشه، پیام‌های ما بی‌نتیجه بود.

نگرانی شما رو عمیقا درک می‌کنیم و امیدواریم در آینده‌ تحریم‌ها رفع بشن و ما هم بتونیم حقوق کپی رایت افراد رو به صورت قانونی پرداخت کنیم :rose::relaxed:

1 پسندیده

عالیه یجوری کلماتو توضیح میده که اصلا یادت نمیره:fire::fire:

1 پسندیده

عالی هستید

فوق العاده:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

عالی:green_heart:

عالیه

البته عالیه آسیب‌شناسیِ روش‌های معمول‌ِ بی‌نتیجه ولی کاش لحن و بیان و داد و بیداد کمتری داشت!

اون داد و بیدادش نبود خوابمون میبرد وسط درس… دقیقا وقتی تو مدرسه خوابمون میبرد :joy:

من که عااشق این دوره شدم و خیلی چیزا یاد گرفتم ،یکی از بهترین دوره های دنیاست به زبان انگلیسی خییلی علاقه‌مند تر شدم و توصیه هاشون برای یادگیری زبان عاالی بود
و غیر از زبان حرفهاشون و کتاب هایی که برای داشتن زندگی بهتر میخوندن و میگفتن پررفکت بود کلی نوت برداری هم کردم
بعد از بیش از ۲۰۰ روز هر روز گوش کردن به این دوره تموم شدنش برام سخت بود و تو یوتوب دوره هاشون رو اقای ای جی هوگ به صورت ویدیو دارن و عالیه
من که خیلی لذت بردم امیدوارم شما هم لذت ببرین و انگلیسی رو با عشق یاد بگیرین

عالی. من معتادش شدم

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

توضیحات خیلی خوب بود
متون خوبی داشت
و حوصله سر بر نبود:ok_hand:

1 پسندیده

عالی

عالی :star::star::star::star::star:

:ok_hand:t2::ok_hand:t2: