ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.720566318926974 671

من ۵ماهه فقط تمرکزم روی این دوره است کلی لغت و استراکچر یاد گرفتم واقعا بینظیره و خوشحالم که کلاس های خسته کننده زبان رو رها کردم و ازطریق این پلتفرم بدون زحمت دارم فقط با گوش دادن و شنیدن زبان یاد میگیرم

I am very happy that meet you

الان روز شانزدهمه دارم گوش می کنم. هر بار که گوش میدم علاوه بر تلفظ و اینتونیشن و لهجه کلی نکنه ی گرامری هم توجهمو جلب می کنه. حروف اضافه ی درست افعال دو بخشی و استفاده ی درستشون زمانها و … رو انگار تازه دارم یاد می گیرم. هر چی تا الان خوندم یه طرف این جی جی هوک لعنتی یه طرف

best :moyai::heart::sparkles:

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

فوق العاده

بالاخره بعد از ماه ها تونستم همونطور که خودش گفته بود دوره رو تموم کنم، طبیعتا هرچی از خوب و مفید بودن این دوره بگم کم گفتم.
فقط به کسایی که میخوان دوره رو شروع کنن بگم که اینکه هر درسو فقط یکی دوبار گوش کنین و رد شین باعث پیشرفتتون نمیشه، فقط وقتی نهایت استفاده رو میتونین ببرین که طبق دستوالعملی که همون درس اول براتون میگه عمل کنین و بعد از چن مدت، از پیشرفت خودتون لذت ببرین!

1 پسندیده

سلام من دو روزه که این دوره رو شروع کردم. ممنون میشم دوستانی که این دوره رو تموم کردند یا اواسط اون هستن راهنمایی کنند که:
در طول یک هفته فقط باید گوش داد و اون رو تکرار کرد. چه زمانی تکتیک تکرار و سایه رو باید به کار برد؟ از روز چندم؟ و کدوم متن ها رو تکنیک سایه باید کار کرد؟ فقط مینی استوری؟ و البته برای بازگویی چطور؟ روز آخر بازگویی باید انجام شود؟ و در این بخش هم معیار بازگویی، مینی استوری است؟

سلام وقت بخیر
درس ها به ترتیب پیش میرین و هر درس رو حداقل تا ۷ روز تکرار و گوش میدید.
درس اصلی یکبار (یا بیشتر)
واژگان یکبار (یا بیشتر)
مینی استوری دوبار (یا بیشتر)

برای تکنیک سایه روی درس اصلی انجام بدید کافیه
برای بازگویی از مینی استوری انجام بدید هر چیزی که از مینی استوری یادگرفتید رو برای خودتون بازگو میکنید

توضیحات بیشتر لینک زیر رو بخونید

برای این دوره که تو توضیحات فرمودید ۳۰ هفته، یعنی در هر سطحی هستیم حدود ۷ ماه باید برای این دوره وقت بزاریم؟!

بله دوست خوبم این دوره منبع اصلی و مهمی هستش و حتما براش وقت بذارید

سلام وقت بخیر
اینکه گفته میشه هر درس یک هفته زمان بذاریم یعنی برای موضوع باورها که ۳ درس هست باید سه هفته وقت گذاشته بشه؟؟

سلام وقت بخیر
هر روز یک درس که شامل سه بخش و یا چهار بخشه رو باید بخونید
درس اصلی، واژگان، مینی استوری و یا دیدگاه
همه این بخش ها در قالب یه درس ارائه شده که بمدت ۷ روز گوش و تکرار میکنین تا کاملا مسلط بشید.

نحوه مطالعه این دوره رو لینک زیر رو بخونید

آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

من تا الان چهار درسشو گوش دادم اما خیلی راحته برام نمیدونم باید حتما هر درسو یه هفته گوش کنم؟ یعنی نمیشه تو یه هفته دو یا سه درسشو گوش کنم؟

اگر دورع قدرت خیلی راحته سطح شما بالاست میتونید مگاداستان رو انتخاب کنید

مگاداستان چی هستش؟

پکیج مگاداستان مثل انگلیسی قدرت از تکنیک پرسش و پاسخ تهیه شده و برای سطح پیشرفته ست از کاوش سرچ کنید مگاداستان

و نحوه مطالعه مگاداستان لینک زیر رو بخونید

کلمات کاربردی و مفیدی را آموزش داد

جالب

:raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::rose::rose: