ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.721153846153846 676

تمرینات مثل نمونه سوال و اینا نداره. ولی مینی استوری ها خودش حکم تمرین داره چون از روش پرسش و پاسخ تهیه شده میتونید بعد از هر سوال پاز کنید و شما جواب بدید. تاپیک زیر رو هم مطالعه کنید

Interesting

دوره رو تموم کردم. فارغ از هدف زبان یادگرفتن، مطالب و محتوای دروس کاربردی بود.

سلام وقت بخیر
درس شکستی وجود نداره بخش دیدگاه دقیقه ۲
رِد رید نوشته شده(read)

It’s great​:heart_eyes:

Very good

بسیار عالی و کاربردی

by the name of Allah
This method is very reasonable for every person that he or she has some energy and wants to learn English as soon as possible in little time

بسیاااااار راضی ام از این دوره:+1:

very good.Thanks a lot.

idon’t no

A.J is the best coach of teaching English while you are learning a new language at the same time you are learning to how to changes your identity to be more positive. I love this perfect coach

سلام، من دوره انگلیسی قدرت رو نگاه کردم، تقریبا بیشترش رو متوجه میشم، اما دوره انگلیسی بدون تلاش کلماتش برام سنگین تره و خیلی هاش رو اصلا نمیدونم‌. مگه سطح قدرت از انگلیسی بدون تلاش بالاتر و جدیدتر نیست؟ من باید چیکار کنم؟

سلام انگلیسی بدون تلاش برای فرامبتدی مناسبه و انگلیسی قدرت برای متوسط و متوسط به بالا مناسب تره

از صداش سرم درد میگیره خیلی داد میزنه این a.j

میخواستم تجربه خودم رو در آموزش زبان در اختیار دوستان بذارم:
در یک جمله باید بگم برای آموزش زبان باید خودتون رو در زبان انگلیسی احاطه کنید، تا جایی که میتونید پادکست های مورد علاقه تون رو گوش کنید، (این پادکست قدرت انگلیسی و VIP A.J.Hoge به نظر من عالیه ، ولی اگر دوستش نداشتید برید یه پادکستی که دوست دارید رو پیدا کنید.)
تا جایی که براتون مقدوره به زبان انگلیسی مطالعه کنید متناسب با سطح‌تون که زده نشید،
کارهای روزمره یا سوال های ذهنی تون رو به انگلیسی سرچ کنید و بخونید. (پیشنهاد میکنم سوالاتتون رو از chatGBT بپرسید و آخرش بنویسید متناسب با فلان سطح جواب بده، مثلاً B2 یا C1 یا هر سطحی که هستید)
فیلم با زیرنویس انگلیسی ببینید،
موزیک انگلیسی گوش کنید.
خودتون رو تا جایی که جا داره با انگلیسی احاطه کنید و در مدت کوتاه تاثیرش رو می‌بینید.
دنبال بهترین نباشید،
همین نرم افزار زبانشناس اینقدر تنوع داره که بتونید سلیقه تون رو توش پیدا کنید و متناسب با سطح و سلیقه تون پیش برید.
یادگیری زبان یک مقصد نیست، یک مسیره
خودتون رو توی این مسیر قرار بدید و از مسیر لذت ببرید(اگر لذت نمی برید مسیر رو اشتباه می‌رید)

سلام
من یک دوره یکماهه تهیه کردم که ببینم چطوره و خب بنظرم خیلی خوبه
ولی خب خیلی مطالب داخلش زیاده که میدونم با زمانی که من براش میذارم هرروز( با توجه به اینکه بچه کوچیک دارم) نمیرسم همه مطالب رو سر یکماه بخونم چون خود a j هم میگه یک‌پک درس رو روزی چند بار ب مدت یک هفته تکرار و تمرین کنید
با این تفاسیر خواستم بپرسم بعد از یکماه دوره از دسترسم خارج میشه یا همچنان درسها رو دارم؟

این دوره حداقل شش ماه زمان لازمه.
بعد از اتمام اشتراک از دسترس خارج نمیشه فقط ترجمه، هایلایت، دیکشنری و… غیر فعال میشه.

واقعا عالیه
ممنون بخاطر ارائه این درس :heart: