ارزیابی دوره «به انگلیسی گوش بده»

ارزیابی دوره «به انگلیسی گوش بده»
none 4.5 190

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «به انگلیسی گوش بده» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
این مجموعه به شما کمک می کند که دایره ی لغات، تلفظ، و قدرت شنیداری شما را تقویت می کند.
تهیه کننده: Listen to English
سطح: 2

4 پسندیده

عالی، خیلی خوب و مفید

1 پسندیده

سلام و خسته نباشید،با تقدیر و تشکر از زحمات شما
چرا متنهای قصه های کودکانه و به انگلیس گوش کن و … ترجمه نداذند؟

1 پسندیده

عالیه با تشکر از شما

1 پسندیده

ترجمه فعلا برای دوره های داستان بچه‌گانه، داستان واقعی، داستان کوتاه، مگاداستان، و انگلیسی شکسپیری موجود هست.

البته قابلیت اضافه کردن ترجمه توسط خود کاربران هم در برنامه فراهم شده. مثلا دوست عزیزمون آقا @YoKambiz ترجمه ی دوره ی کتاب گویا رو شروع کردن و دارن پیش میرن. بنابراین به شما دوست خوب هم پیشنهاد میکنم که برای اینکه هم خودتون رو به چالش بندازین هم به دیگران کمک کنین، خودتون دست به کار بشین و برای دروسی که علاقه مند هستین ترجمه بنویسین.

3 پسندیده

میتونست بهتر باشه …

1 پسندیده

عالی است عالی بهتر از این نمی‌شود.

1 پسندیده

کمی به خاطر مشکل تلفظ کندم

1 پسندیده

با سلام عالیه ممنون. من اول راهم فعلا خوشم اومده از این برنامه

1 پسندیده

این برنامه یک روش کامل و قدم به قدم برای یادگیری زبان است من دوست میدارمش

1 پسندیده

خیلی عالی فقط کاش ترجمه فارسی این پکیج هم اضافه کنید ممنون

1 پسندیده

برنامه ی عالی ای هست اما یک مشکل اساسی برای ما کسایی که خارج از ایران زندگی میکنیم.
ما امکان خرید برنامه رو نداریم.

2 پسندیده

برنامه عالی و متن های خوبی آماده شده است.

1 پسندیده

خیلی عالیه و انتخاب پادکست ها مناسب و بینظیر هستن

1 پسندیده

ممنون از بابت ساخت چنین اپلیکیشنی که باعث ترغیب شدن نفر برای یادگیری زبان انگلیسی میشه

1 پسندیده

چه مشکلی داره ؟ لطفا مشکلشو تشریح کنین که حلش کنیم

1 پسندیده

وقتی میزنم که دوره ی جدیدی اضافه بشه بارگیری و دانلودش انجام میشه ولی بعدش فقط یک صفحه ی سفیده و وقتی از برنامه خارج بشم و برگردم همون هم نیست و دوباره باید دوره رو اضافه کرد که بازم تکرار میشه همین قضیه :slightly_frowning_face:

1 پسندیده

خوب است لطفا بهتر شو

1 پسندیده

بعد از دانلود دوره جدید امکان دسترسی به برنامه وجود ندارد در صورتی که پکیج ویژه هم فعال است

2 پسندیده

لطفا برنامه رو آپدیت بفرمایید.

https://zabanshenas.com/install/

1 پسندیده