تالار زبانشناس

ارزیابی دوره «به انگلیسی گوش بده»

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «به انگلیسی گوش بده» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
این مجموعه به شما کمک می کند که دایره ی لغات، تلفظ، و قدرت شنیداری شما را تقویت می کند.
تهیه کننده: Listen to English
سطح: 2

4 Likes

عالی، خیلی خوب و مفید

1 Likes

سلام و خسته نباشید،با تقدیر و تشکر از زحمات شما
چرا متنهای قصه های کودکانه و به انگلیس گوش کن و … ترجمه نداذند؟

1 Likes

عالیه با تشکر از شما

1 Likes

ترجمه فعلا برای دوره های داستان بچه‌گانه، داستان واقعی، داستان کوتاه، مگاداستان، و انگلیسی شکسپیری موجود هست.

البته قابلیت اضافه کردن ترجمه توسط خود کاربران هم در برنامه فراهم شده. مثلا دوست عزیزمون آقا @Yo_Kambiz ترجمه ی دوره ی کتاب گویا رو شروع کردن و دارن پیش میرن. بنابراین به شما دوست خوب هم پیشنهاد میکنم که برای اینکه هم خودتون رو به چالش بندازین هم به دیگران کمک کنین، خودتون دست به کار بشین و برای دروسی که علاقه مند هستین ترجمه بنویسین.

3 Likes

میتونست بهتر باشه …

1 Likes

عالی است عالی بهتر از این نمی‌شود.

1 Likes

کمی به خاطر مشکل تلفظ کندم

1 Likes

با سلام عالیه ممنون. من اول راهم فعلا خوشم اومده از این برنامه

1 Likes

این برنامه یک روش کامل و قدم به قدم برای یادگیری زبان است من دوست میدارمش

1 Likes

خیلی عالی فقط کاش ترجمه فارسی این پکیج هم اضافه کنید ممنون

1 Likes

برنامه ی عالی ای هست اما یک مشکل اساسی برای ما کسایی که خارج از ایران زندگی میکنیم.
ما امکان خرید برنامه رو نداریم.

1 Likes

برنامه عالی و متن های خوبی آماده شده است.

1 Likes

خیلی عالیه و انتخاب پادکست ها مناسب و بینظیر هستن

1 Likes

ممنون از بابت ساخت چنین اپلیکیشنی که باعث ترغیب شدن نفر برای یادگیری زبان انگلیسی میشه

1 Likes

چه مشکلی داره ؟ لطفا مشکلشو تشریح کنین که حلش کنیم

1 Likes

وقتی میزنم که دوره ی جدیدی اضافه بشه بارگیری و دانلودش انجام میشه ولی بعدش فقط یک صفحه ی سفیده و وقتی از برنامه خارج بشم و برگردم همون هم نیست و دوباره باید دوره رو اضافه کرد که بازم تکرار میشه همین قضیه :slightly_frowning_face:

1 Likes

خوب است لطفا بهتر شو

1 Likes

بعد از دانلود دوره جدید امکان دسترسی به برنامه وجود ندارد در صورتی که پکیج ویژه هم فعال است

2 Likes

لطفا برنامه رو آپدیت بفرمایید.

https://zabanshenas.com/install/

1 Likes