ارزیابی دوره vip آقای ای جی هوگ

ارزیابی دوره vip آقای ای جی هوگ
none 4.778947368421052 95

سلام وقت بخیر
حجم دوره های اپ استاندارد هستش و کمتر از این امکانش نیست و کیفیتش افت می‌کنه.

من ترم UI4 هستم ولی اینجا زده B2 و در سطح من نداشت نهایتش فرا متوسط بود

سلام وقت بخیر اگر این دوره براتون سخته انگلیسی قدرت رو انتخاب کنید

سلام من دوره قدرت رو تموم کردم الان این دوره برام کمی سخت بنظر میرسه، همین رو ادامه بدم یا دوره دیگری انتخاب کنم؟

سلام من این دوره رو قبلا دانلود کرده بودم و بدون وصل شدن به اینترنت در حال گوش کردن بهش بودم. تا دیروز که نرم افزار زبانشناس به روز کردم.از اون موقع هر وقت میخوام گوش کنم از من میخواد که به اینترنت وصل بشم و دوباره فایل رو دانلود میکنه!

سلام وقت بخیر اگر خیلی سخته بهتره عوضش کنید میتونید انگلیسی واقعی را یاد بگیر رو انتخاب کنید

سلام وقت بخیر
چون متن های اپلیکیشن تغییر کرده و نیاز هست مجدد دانلود کنید البته فاصل صوتی و ویدیویی سرجاش هست فقط فایل متنی رو باید دانلود کنید

سلام
این دوره vip آقایAG Hoge کامل ترجمه میشه یا فقط ۲۰ درسش ترجمه شده؟

سلام
من اولویت پخش رو روی صوت گذاشتم.
ولی بازم حجمش تغییری نکرد…
ایا صوت جداگونه وجود داره که نخواد اون حجم بالا رو دانلود کنیم؟
چطوری باید این کارو انجام بدیم؟
ممنون میشم راهنمائی کنید.
با سپاس

سلام وقت بخیر
درس های ویدیویی، فایل صوتی متاسفانه نداره که بتونید از صوتش استفاده کنید

1 پسندیده

سلام میبخشید این دوره ام مثل پاور باید هر هفته یک درس رو هر روز گوش بدیم؟ یا روزی یک درس ؟ نحوه ی استفاده ی صحیح و کارامدش به چه صورتیه؟ ممنون

سلام بله برای هر درسش تا یک هفته وقت میذارید و تکرار و تمرین میکنید

برای توضیحات بیشتر لینک زیر رو مطالعه کنید

سلام.
می‌شه لطفاً راهنمایی کنید که دروس این دوره رو باید به چه صورت گوش کنیم که مفید‌تر باشه؟
لینکی که دوستان زبانشناس تو پاسخ به دوستان دیگه به‌ش ارجاع می‌دن برای من باز نمی‌شه؟

سلام متاسفانه از نظرات داخل اپلیکیشن نمیتونید بازش کنید. شما وارد تالار زبانشناس بشید و روی این لینکی که من ارسال میکنم کلیک کنید

سلام من تقریبا ۶ ماه دیگ میخوام تافل بدم و با اینکه لغت زیادی بلدم و گرامرالبته به فارسی نمیتونم صحبت کنم و سریع بنویسم نیاز به زمان زیاد دارم، زمانم ازاد بنظرتون میشه کورس های تلفظ و vip و قدرت جی ای هوگ رو باهم بخونم؟

سلام وقت بخیر دوره تلفظ و انگلیسی قدرت رو با هم پیش ببرید بهتره.
و اگر انگلیسی قدرت براتون آسونه میتونید بجای قدرت دوره وی آی پی رو انتخاب کنید.

خیلی خوبه

Fantastic story

سلام من تصمیم دارم این دوره رو شروع کنم
ولی مشکلی که باهاش دارم زمان دوره است!
۱۶۰ ساعت!؟
خیلی طول میکشه
مخصوصا اگر بخواهی که به روش صحیح(تکنیک سایه و تقلید و …) بخونی
آیا لازمه کل دوره رو بخونم؟
ممنون‌ میشم از راهنمایی تون.

سلام دوست خوبم هدف باید مسلط شدن در انگلیسی باشه، نه تموم کردن دوره.
این منبع اصلیه و حداقل شش ماه زمان می‌بره تا تمومش کنید. و در کنار این دوره، از منابع فرعی مثل پادکست، کتاب رمان، فیلم و سریال، مستند و… در برنامه خودتون بگنجونید تا یکنواخت نباشه