ارزیابی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

ارزیابی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر
none 5.0 12

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از « ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
لهجه: امریکن نمره ادیبل: 4.6 برادلی چاکرز بزرگ‌ترین و خشن‌ترین شاگرد کلاس پنجم یک مدرسه بود که همیشه در ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر می‌نشست. او هیچ‌گاه دوستی نداشت و همیشه رفتارهای ناشایستی داشت و همه را عصبانی می‌کرد. با این وجود که پدر و مادر او دوستش می‌داشتند اما او با آن‌ها نیز مشکل داشت. او از اینکه بدترین نمره را می‌گرفت خوشحال می‌شد و به هیچ چیز اهمیتی نمی‌داد تا اینکه دانش‌آموز جدیدی به نام جف فیشکین از واشنگتن دی سی به این مدرسه منتقل شد و تلاش کرد تا با برادلی رابطهٔ دوستی برقرار کند؛ اما مانند بقیه در این کار موفق نمی‌شود. همچنین مشاور جدیدی به نام کارلا به این مدرسه می‌آید که در انتها روند زندگی برادلی با ورود این دو نفر به مدرسه به کلی دگرگون می‌شود و او روز به روز نمرات بهتری می‌گیرد و همچنین با دیگران به خوبی کنار می‌آید؛ گرچه کارلا در آخر به خاطر اعتراض‌های والدین به روش‌های خاصش در مشاوره با کودکان مجبور می‌شود از مدرسه برود؛ حال آنکه همهٔ دانش‌آموزان با کمک او بر ترس‌ها و مشکلات خود پیروز شده بودند و او را دوست می‌داشتند.
سطح: 3

3 پسندیده

داستانی ساده، روان و بامزه :ok_hand:
این کتاب رو پیشنهاد میکنم، آموزنده بود

2 پسندیده

برای کسانی که زیاد حرفه ای نیستن خوبه

2 پسندیده

اصلا انتظارش رو نداشتم ولی بی نظیر بود، لذت بردم. مخصوصا زبانش ساده بود. ممنون ازتون

2 پسندیده

کتاب خوبی بود ،متن خوبی هم داشت

1 پسندیده

خیلی دوستش داشتم. واقعا لذت بردم

2 پسندیده

خیلی خوبه کلماتی که در روزمره استفاده میشه بکار میبره

1 پسندیده

علاوه بر جذابیت داستان ، اجرای بی نظیر راوی برای خلق شخصیت های مختلف ، این داستان رو شنیدنی تر می کرد. من از خوندن این داستان لذت زیادی بردم .

2 پسندیده

داستان خوبی بود و لغات خوبی داشت
بیان راوی عالی بود و به جذابیت داستان اضافه میکرد
اولین کتابی بود که در مجموعه زبانشناس خوندم و تجربه ی خوبی بود

1 پسندیده

منتظر ترجمه ش باشیم؟

1 پسندیده

خیلی عالی بود داستان جذابی داشت من دوسش داشتم

2 پسندیده

خیلی جذاب و عالی بود هم داستان و هم گوینده

2 پسندیده

دوست خوبم کتاب های زیبوک ترجمه نمیشن و بخش های زبانشناس ترجمه میشن چون افراد مبتدی از دوره های زبانشناس استفاده میکنن و نیاز به ترجمه دارن

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

خیلی عالی بود

2 پسندیده

خیلی بامزست
و مکالمه های خوبی توش داره
برای من ک کمک کننده بود خعیلی:hugs:
عاو و اینک لغتاشم دوست داشتم

2 پسندیده

I reallyyy like it
I can’t stop it, thank you for your excellent books :)) :blue_heart:

1 پسندیده

It’s an entertaining story with straight forward grammar structures

1 پسندیده

معرکه بود:) کاش میشد فراموش کنم داستان رو که بتونم دوباره بخونم و لذت ببرم :) فکر نمیکردم اینقدر خفن باشه

2 پسندیده

this book have a great story I highly recommend it

1 پسندیده