میزان پیشرفت من

حالا ک اینجا خلوته من یچیزی بگم.الان ۸ روزه مداوم از زبانشناس روزانه ۳۰ تا ۴۰ دقیقه استفاده کردم و فقط داستانهای بچگانه دیدم.و امروز تازه رسیدم ب بسته سوم.و میشه گفت قبلیا کاملن یادگرفتم و بدون ترجمه کاملن میفمم.بنظرتون این پیشرفت خوبیه؟(اگ آره یکم تشویقم کنین ذوق کنمD:)و اینکه همینجوری بترتیب بچگانه ها تمام کنم و برم سراغ بعدی ها یا نه

این تاپیک مربوط به داستان« تکه‌ی طلا » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی سوم »

13 پسندیده

سلام بله که پیشرفت خوبیه ادامه بدهید حتما موفق تر خواهید شد🌷

6 پسندیده

سلام . بله قطعا همه اینها پیشرفته. به نظرم دوره تیمچه داستان ها هم یک نگاهی بندازید و بعد پایان های دوگانه یا هم زمان بخونید. :+1::+1::+1::ok_hand::ok_hand::white_check_mark::white_check_mark::heart:

7 پسندیده

درود بر شما. آفرین :ok_hand:
پیشرفت بسیار خوب و عالی هست. همینطور مستمر ادامه بدین. حتما به پیشرفتهای بزرگتری هم میرسین.

:blue_heart: :seedling:

6 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face:
اره :heart_eyes:همینطوری مداوم ادامه بدین و سعی کنید کم کم تایمشو زیاد کنید:fire:

5 پسندیده

سلام پیشرفتتون عالیه همینطور ادامه دهید و مطمئن باشید پیشرفت زیادی میکنید :grin:

7 پسندیده

سلام دوست گرامی

این اگه پیشرفت نیست پس چیه ؟ :smiley::slightly_smiling_face:

کارتون عالیه فقط ادامه بدید و هیچ موقع جا نزنین

تو روند یادگیری زبان گاهی وقتا ی طوری میشه هرچی میخونید باز فک میکنید هیچی بلد نیستین اونجاست که نباید جا بزنید

موفق باشید

:afghanistan:/:iran:

8 پسندیده

آفرین
با قدرت ادامه بده❤️

3 پسندیده