چند بار تکرار کنیم؟

سلام
اینکه آقای ای جی میگه هر درس را حداقل ۵ بار تکرار کنیم و توی این درس تمرین رو ۳ بار با سرعت های مختلف تکرار میکنه این یعنی اینکه ما دفعه اول در واقع ۳ تا از ۵ تارو انجام دادیم یا باید ۵ بار با ۳ سرعت مختلف انجامش بدیم که میشه ۱۵ بار؟؟؟

این تاپیک مربوط به درس« درسنامه تمرین تلفظ » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « تلفظ انگلیسی - بدون تلاش » فصل: « تلفظ »

5 پسندیده

سلام دوست گرامی
دوره تلفظ طوری هست که باید واسه هر درس ۵ روز زمان بزارید

روز اول فقط گوش کنین

روز دوم بعد از هر جمله مکث کنید و مثل ای جی بگید

روز سوم صدای خودتونو ریکورد کنین و با صدای ای جی مقایسه کنین

روز چهارم و پنجم فقط تکنیک سایه رو بزنید

واسه هر بار باید ۵ بار درس رو از اول تا آخر مرور کنین

ی تاپیک بهتون معرفی میکنم آقای کشاورز قشنگ توضیح داده چطوریه

6 پسندیده

ممنون توضیحتون عالی و کامل بود:ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

من سطحمA2 هستش،و دوروزه دارم با دوره تلفظ انگلیسی بدون تلاش ای جی پیش میرم تو اینجا نوشتید برای سطح B به بالا مناسبه این دوره،یعنی من بیخیال تمرین این دوره ها بشم تا سطحم بره بالاتر؟ میخواستم ازهمین اول تلفظم رو تقویت کنم بنظرتون چیکارکنم این دوره برای من مفیده یا نه؟

2 پسندیده

سلام دوست گرامی وقتتون بخیر

امتحان کنین چند تا درس اصلی ک ای جی داخلش توضیح میده چجوری کلمات رو تلفظ کنین رو دانلود کنین و گوش بدید اگر متوجه میشین اِی جی چی میگه
و منظورش رو متوجه میشین
و میفهمین چجوری تمرین رو درست اجرا کنین

دوره براتون کاملا مناسبه ولی اگر سخته تونه پس میتونین ی مدتی ولش کنین سطح تون ک یکمی بالاتر رفت دوباره شروه کنین

و اینکه افرین خیلی کاره خوبی میکنین ک میخواین از همین اول تلفظ هارو درست و امریکایی یاد بگیرید :blush::clap:t2::clap:t2:

@mohadeseh.77
موفق باشید

1 پسندیده

بله اکثرش رو متوجه میشم که چی میگه، مرسی ازراهنماییتون:pray:t2::blush::hibiscus:

2 پسندیده