🟥صعود پنجم زبانشناس ،به دومین قله مرتفع ایران ،علم کوه جان ،۲و۳ شهریور

:grin: شب مانی یعنی همون شب موندن؟ :clap::joy::ok_hand:

منظورتون از سرم خوراکی چیه؟ :no_mouth:

دلم خواست ییلاق و قشلاق کنم :sunglasses::cowboy_hat_face:

مگه چی میشه؟ اژدها میاد؟ :cold_face::woozy_face:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: موفق باشید یگانه خانم

قبول نیس :no_entry_sign: حالا که به ما رسید آسمون تپید؟ :roll_eyes: آدم یا یه حرفی رو نمیزنه یا هم اگه زد باید کامل بگه :upside_down_face::upside_down_face: ما منتظریم یالا :smiley::smiley::clap::clap::clap: اسم عشقتونو بگید ما قول میدیم همین جا بین خودمون بمونه :raised_hand::raised_hand: قول دادیم :hugs::hugs:

و در انتها به شما و دوستان همراهتون تبریک میگم که این قله را فتح کردید :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: دست حق یارتون و خدا پشت و پناهتون :palms_up_together::palms_up_together::cherry_blossom::blossom::white_flower:

6 پسندیده

باسلام و عرض خوشامد به این اپ
بله بین کوهنوردان مصطلح هست :+1:

سرم ors که در داروخانه معمولا برای جبران دفع املاح بدن طی بیماری باعرض پوزش اسهال تجویز میشه،درکوهنوردی و ورزش‌ها کلا با عرق کردن املاح و نمک دفع میشه براجبرانش یه بسته از این پودر درآب ،بطری یا کمل یک ریخته میشه تا ورزشکار دچار افت فشار خون نشه ،اگه دو مارتن رو دیده باشید هر دونده در مسیر از این محلول می خوره :+1:
درضمن بطور کلی وقتی هرکسی فشارش افتاد غلط رایج اینه که نبات و آبجوش استفاده می کنن ،مواد قندی اول فشارروپایین می‌بره بعد بالا می‌بره ،ولی نمک کمی بریزیم تو دهن وبخورین سریع فشارروبالا می بره ،این خیلی مهمه خواهشاً هرکس این مطلب رو می خونه رعایت کنه :pray::pray::pray::pray::pray::pray:

حتما ،تنوعی به زندگیتون بدین :clap::clap::clap::clap:

بله دور از جون اژدهای مرگ میاد :expressionless:

عشقم نیست،دوست من است ،چون دوست داشتن از عشق بالاتر است و خود نیز این را می داند ،نجابت ،اخلاق و شخصیتش بی بدیل است ، دل شکستن بلد نیست :tulip::relieved:

مهم اینه خودش می‌دونه :tulip: ،باعرض پوزش از شما بزرگوار :pray::see_no_evil:

ممنون ژینوس بانو خداحافظ و نگهدار شما و تمامی مردم نازنین ایرانزمین ،خصوصا زبانشناسان عزیز باشه .:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

5 پسندیده

بادرود آیا میتونم عضو گروه کوهنوردی زبانشناس بشم

4 پسندیده

بادرود تورج عزیز :hibiscus:،زبانشناس درحال حاضر گروه کوهنوردی رسمی نداره،بنده هم مثل شما زبانشناس هستم و خودخواسته و از روی قدردانی از زحمات این مجموعه با گروه کوهنوردی خودمون تلاش میکنم زبان گویای زبانشناس درصعود به قلل باشم ،اگه مایل بودین درصعود دماوند درسال آینده باشما هماهنگ می کنم درسفر دماوند به ما ملحق بشین ،البته که باعث افتخار بنده هست ،شما جسارتا چون شناخت ندارم، همنورد هستین ؟ ،سابقه بالای ۳۵۰۰دارین ؟
:pray::tada:
درضمن تاپیک رو مطالعه فرمودین؟ :rose:

3 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face: روزتون بخیر عباس آقا :cowboy_hat_face: ممنونم و خوشحالم که با اینجا و شما دوستان محترم آشنا شدم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

ولی بیشتر این جوری بنظر میرسه که انگار خواسته باشین مخفف کنید :relaxed:

آهان منم کوچیک بودم یه بار دکتر برام داد :grimacing: جای آب را به هیچ وجه نمیگیره :roll_eyes: یادم میاد اون موقع مامانم نمیذاشت آب بخورم فقط میگف باید همین سرم را بخوری، بهم خیلی سخت گذشت از مزش خوشم نمیومد، پاکتشم بزرگ بود :woman_facepalming: تموم نمیشد :nauseated_face: منم خوب نمیشدم :sob: یه بار رفتم یه عااالمه آب خوردم :smiley::smiley: دیگم سرم نخوردم :sunglasses: بعدش خوب شدم :muscle::muscle::grinning::grinning:
من معتقدم که باید به حرف بدن گوش داد باید ببینی چی لازم داره، دکتر هر چی میخواد بگه، باید ببینی بدن خودت چی لازم داره، من خیلی به حرف دکترا گوش نمیدم و تا جایی که بشه خودم برا خودم نسخه می‌پیچم :relieved::relieved::laughing::laughing::grin::grin:

ما نمک و قند را با هم حل می کنیم و میدیم به طرف :blush:

میخواستیم ولی کرونا شدید شد نشد بریم سفر :sob::pleading_face:

:joy::joy: عزرائیل جدیدا به شکل اژدها ظاهر میشه؟ :face_with_hand_over_mouth:
ینی بخاطر کمبود اکسیژن؟ :thinking:

اووووو :hushed::hushed: متوجه شدم :smiley::smiley: خوش بحال دوستتون که دوست باارزشی چون شما داره :heart_eyes::heart_eyes:
خب دوستان من به نمایندگی از شما کنکاش کردم ولی بیشتر از این جایز نیس :grin::grin:

:star_struck::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: منم :pray::pray::pray:

4 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون :pray:t2::blossom::purple_heart:
همچنین :rose::rose::star:

5 پسندیده

تشکر یگانه جووون :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: ممنون از دعای خیرتون :pray::pray::grinning::grinning:

4 پسندیده

پس نظراتتون رو اینجا به اشتراک بزارین ،آقا متین آماده هست :ear:

این بازم معقول تر هست :clap::clap:

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور :+1:

کمبود اکسیژن هست ولی درمورد دیواره سقوط به پایین :exploding_head::scream:

از آتش عشق هر که افروخته نیست
با او سر سوزنی دلم دوخته نیست
گر سوخته دل نه ای زما دور که ما
آتش به دلی زنیم کو سوخته نیست
:fire:

4 پسندیده

:smiley: چه تاپیک بامزه‌ای، بله میخوره به حرفای من :+1: چشم شرکت میکنم بعد میخونم و جواب میدم ولی انگلیسیم خیلی خوب نیس اشکال نداره از گوگل ترنسلیت کمک بگیرم؟ :upside_down_face:

:+1::+1::relaxed:

چرا غصه که میخوریم روحیه‌مون کسل شده خب :neutral_face:

:rofl: آهان

بابا عاشق :ok_hand: شاعر :clap: بی نظیری :grinning: موفق باشید :v::v:

نمیذاره لایک کنم :sob::sob::sob::sob::sob::sob:

5 پسندیده

خوب منم بیشترش رو همینطوری درمیارم :relieved:

شعر من نیست
از امیرخسرو دهلوی هست :+1:

روحیه رو سرپا نگه دارین ،به هربهانه
فکر می کنید من از سر دلخوشی کوه میرم؟ نه اینطور نیست, من هم بنا هست روحیم رو بالا نگه دارم وقتی به کوه میرسم این شعر از هوشنگ ابتهاج نازنین یادم می افته که
میگه:
ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی
دردیست در این سینه که همزاد زمان است
( چون تو قله همیشه دااااااااااااد می زنم ینوع تخلیه هیجانی ،حنجره پاره نشه صلوات ) :pensive:
همیشه شاد باشید :pray:

3 پسندیده

:grin: جدی؟ پس من تنها نیسم :rofl:

میدونسم از شما نیس ولی خب بهش میخورد ک بنویسم :wink:

آهان :no_mouth:

الللللهممممممم صل علییییی محمددددد و آلللللل محمددد وعجل فرحهم :smiley::grinning: دیگه من صلواتو بلللند فرستادم حنجره تون پاره نمیشه مطمئن :wink::upside_down_face:

مرسی از شما :pray::pray: :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: همچنین :blush::blush:

4 پسندیده

درودبرشما ،می دونم شما برعکس نوشتار فان ،دلی آزرده از زمانه دارید ، اینجور احساس می کنم :relieved:
آنکه می گرید یک درد دارد و آنکه می خندد هزارو یک درد. :relieved:
امیدوارم شادباشید و شادیتون مستدام باشه :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

5 پسندیده

سلام سلام
آقا عباس صعودتونو به علم تبریک میگم
ایشالا موفقیت های بعدیتون قهرمان زبان‌شناس :heart_eyes::muscle:

3 پسندیده

سپاسگزارم نرگس بانو از این علم گفتنتون معلومه همنورد هستین ،سپاسگزارم از ابراز لطف و محبتتون ،من هم برای شما آرزوی ،اول سلامت و بعد توفیق در دستیابی به اهداف تون رو دارم :clap::checkered_flag::boom::tulip::heart_eyes::star_struck::palms_up_together::pray::tada:

4 پسندیده

وا حواسم نبود اشتباه نوشتم بقیشو یادم رفته :joy:
ن جناب شما پیشکسوت مایید ما به تپه هم تو عمرمون فتح نکردیم :grimacing:

3 پسندیده

سلام؛ به به لذت بردم، فوق العادست:heart_eyes: تبریک میگم بهتون و بسیار ممنونم که به اشتراک گذاشتید:pray:t2::seedling:

5 پسندیده

سلامت باشید ،درهرصورت پیروز و ورزشکار باشید :hibiscus: ممنون از نگاه پر محبت شما :+1::rose:

4 پسندیده

ممنونم دوست عزیزم ،از توجه و نگاه پر مهر شما سپاسگزارم ،زبانشناس عزیز :+1::star_struck::tulip::ok_hand:

4 پسندیده

بزرگوارید، همیشه در اوج و برکتِ نور باشین✨

4 پسندیده

سپاس بابت دعای عالی و متفاوت شما هنرمند ارزشمند :pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده