ارزیابی دوره «پادکست آقای ای جی»

ارزیابی دوره «پادکست آقای ای جی»
none 4.348837209302325 43

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «پادکست آقای ای جی» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
آقای هوگ، استاد زبانشناس، در رابطه با چیزهای مختلف سخن میگوید.
تهیه کننده: Effortless English
سطح: 3

5 پسندیده

کیفیت پایین صدای پادکستaj

3 پسندیده

اگر از کیفیت صدا راضی نیستید به شما پیشنهاد میکنم، دوره کتاب گویا را مطالعه بفرمایید. ترجمه ی این دوره رفته رفته توسط دوست خوبمون آقا @YoKambiz قرار داده میشه.

لینک ترجمه درس اول:

3 پسندیده

نمیشه این ترجمه ها توی خود نرم افزار قرار بگیره؟ باور کنید خیلی راحت تره. هروقت به مشکل بر خوردین همون لحظه و توی نرم افزار از ترجمه کمک میگیریم

2 پسندیده

خواهشی ک دارم از ترجمه فقط برای فهمیدن کلیت ماجرا استفاده کنید
فارسی به انگلیسی خوندن جز ضرر رسوندن فایده ای نداره
انگلیسی فقط ی زمان باید از فارسی استفاده شه اونم زمان داستان خوندن
اونم نه واسه حفظ کردن بلکه نگاه سر سری
در غیر این صورت فایده ای جز وقت تلف کردن نداره

9 پسندیده

این قسمت واقعا نیاز به ترجمه داره،آقا رسیدگی کن،هی نگو بچه ها ترجمه کنن بزارن تو تالار،پس شما اینجا چیکاره ای؟من ترجمه کنم بزارم توی تالار دیگه حرفه ای نیس نمیتونم مقایسه کنم با ترجمه ی صحیح،بزن درستش کن،حیفه برنامه س،نبرش زیر سوال،تنبلیو کنار بزار

2 پسندیده

سلام وقت بخیر یسوال : البته نمیدونم قبلا در تاپیکا جواب داده شده یا خیر.
سوالم اینه: جناب کامبیز من قبلا در جریان برنامه مطالعاتیتون که در یکی از تاپیکا اشاره کرده بودین هستم. سوالی که ایجاد شد اینه شما تکنیک سایه رو روی کل متن درسی بسته قدرت پیاده میکنید یا فقط بخشیش؟ ممنون میشم بقیه دوستان هم پاسخ بدن. من تو اجرای تکینیک سایه یکم مشکل دارم یعنی چون فرصت کمی دارم ولی میبینم متن طولانیه یکم حوصلم نمیگیره بخام روی کل متن پیاده کنم. از این رو نمیدونم با توجه به اینکه متن درس کامل برام جا افتاده و معنی لغاتشو فرستادم لاینر ایا اجازه دارم برم درس بعد ؟ یا نه باید حتما تکنیک سایه روی مو به موی متن پیاده شه ؟ و اینکه شما الان درس 19 رسیدید ایا متن 18 درس گذشته رو حفظ شدین ایا؟ یا در حد اینکه داستانش چی بوده کافیه تو ذهن باشه. پیشاپیش از وقتی که برای خوندن این سوال قرار دادید ممنونم. :sparkles:

5 پسندیده

درباره تکنیک سایه باید بگم که فقط رو درس اصلی انجام میدم و کلشو سایه میکنم
ولی مبنا رو سایه زدن قرار نمیدم امکان داره تو طول یک هفته در درس دو بار بیشتر سایه انجام ندم بستگی به حسم هم هست یه بار میبینم حوصله ندارم پس فقط گوش میدم و لذت می برم
درباره اینکه آیا درسه هیجده و حفظ میشم نه اصلا حفظ نمیشم ولی فقط کلیتشو حالیم هستش در حد اینکه کلیت درسو متوجه شید کافیه در این حد که پیام درسو بدونید مثلا درسه هیجده پیام مثبت درسو یاد گرفتم که درباره دویدن آهسته و ذخیره کردن انرژی برای مسافت های طولانیه
مثلا اگه بیاید ازم درباره درس آرام بسوزان الان بپرسید من میتونم ی توضیح کلی بدم در همین حد کافیه نمیخواد همشو بگید
مثلا شما یه مقاله مینویسید هشت صفحه ولی وقتی تو کلاس ارائه میدید یه کلیت ارائه میدید که بخواین مثلا رو برگه پیادش کنید تهش بشه یک صفحه پس کلیت مهمه نه جزئیات
در کل به خودتون فشار نیارید
لذت ببرید کم کم برید جلو
به خودتون استرس وارد نکنید روش خودتون رو برای یادگیری پیدا کنید و راحت انگلیسی یاد بگیرید
و هر از چند گاهی از محدوده راحتیتون خارج بشید به نقطه ضعفاتون حمله کنید
اگه توانایی نوشتاریتون پایینه برید با خارجیا چت کنید
اگه دایره لغاتتون پایینه داستان بخونید و لذت ببرید
اگه توانایی لیستنیگتون پایینه به مطالب جداگونه مثله پادکست ها با موضوعات مورد علاقه گوش کنید
اگه اسپیکینگتون ضعیفه از مکالمات اسکایپ استفاده کنید و با خارجیا حرف بزنید و …
ایشالا ک موفق میشید
در کل ببخشید اگه بد جمله بندی شد چون با گوشی دارم تایپ میکنم

7 پسندیده

خیلی ممنون از توضیحاتتون. راهگشا بود. راستی درباره چت کردن با خارجیا قبلا یه برنامه کافه بازار ارائه کرده بود که با یه ربات انگلیسی میشد چت کرد. من متاسفانه پاک کردم خیلی وقت پیش. نمیدونم دوستان استقاده کردند یا نه. ولی فکر میکنم واسه کسانی که اولش خیلی روان در چت کردن نیستن میتونست مفید باشه. اگه اپش رو یافتم میگم حتما. در کل ممنون. ان شا الله که شمام موفق باشید.

2 پسندیده

برنامه خوبه ولی هنگام اجرا خطا میده،باگ ها برداشته شه عالی میشه

1 پسندیده

خوب هست ترجمه میداشت بهتر می بود

1 پسندیده

صوت کمی ایراد داره و معنی فارسی هم نداره

1 پسندیده

سلام.من قبلا نسخه کاملشو خریدم.اون زمان که سی هزار تومن بود.نوشته بود همیشگی هست.ولی الان زده یک ساله.این شامل کسانی که قبلا این دوره را خریدن نمیشه. برای ما نباید یک ساله باشه.باید همیشگی باشه.

1 پسندیده

قطعا شامل شما نیست نگران نباشین. مشکل بینهایت این بود که وقتی یک نفری تموم میکرد میتونست به نفر بعدی بده و این موضوع تا بینهایت ادامه پیدا میکرد. از اساس اشتباه بود :joy:

5 پسندیده

عالیه اپلیکیشنتون… دمتون گرم

1 پسندیده

نه وبه و نه عددیه.بسته های دیگه بهتره

1 پسندیده

عالیه.حتما استفاده کنید

1 پسندیده

عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

1 پسندیده

بسیار عالی. در مورد آموزش زبان انگلیسی حرف میزنه‌.

1 پسندیده

ممنون از اپ خوبتون برنامه کاربردی خوبیه

1 پسندیده