پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

این مورد در تاپیک مشارکت در ترجمه امکان‌پذیره دوست خوبم

4 پسندیده

عه چه خوب

1 پسندیده

سلام. خیلی ممنون از پاسخ شما. من منظورم این بود که مثلا تعداد لغاتی که قراره طبق لایتنر مرور کنم شده ۳۰۰ تا اما فرصت نمی کنم همه ۳۰۰ تا لغت رو مرور کنم. مثلا ۱۵۰ تا رو مرور می کنم و مابقی میمونه. فردا که دوباره مرور می کنم از اول بر اساس حروف الفبا شروع به مرور می کنه و من باز ۱۵۰ تا مرور می کنم و دوباره لغات آخر حروف الفبا می مونه.
ممنونم

4 پسندیده

سلام‌
پیشنهاد میدهم که پیام به پشتیبانی میدهیم بشه اون پیام ویرایش یا حذف شود
@aFsaneh_boroumand

2 پسندیده

سلام. لطفاً قابلیت آرشیو رو هم اضافه کنید به نرم افزار. مطالب و محتوا و دوره هایی رو که دیدیم بشه آرشیو کرد. و در بخش آرشیو هم بشه متوجه شد که هر محتوا رو چه تاریخی آرشیو کردیم. ممنون

6 پسندیده

این یه مشکل مشترکه
خودم هم همین مشکل رو دارم
فقط بابد سعی کنیم به حداقل برسونیم

با سلام خدمت شما. همون طور که میدونید لاینتر یکی از مهمترین ابزارهای پیشرفت در این نرم افزار است. پیشنهاد می شود در آپدیت های بعدی چند اصلاح اساسی را در لایتنر اعمال کنید تا کارایی آن و در نتیجه کارآیی نرم افزار زبانشناس به شدت افزایش یابد. اول اینکه از یک لایتنر قوی الگوبرداری کنید. مثلا اپلیکیشن لایتمن الگوی خوبی است. ثانیا امکان اضافه کردن عبارات یا کلمات خارج از کلمات موجود در دیکشنری های زبانشناس را فراهم کنید. سوم اینکه امکان برگردان یا تمرین برعکس یعنی فارسی به انگلیسی را هم اضافه کنید. چهارم اینکه امکان خروجی گرفتن اکسل یا وارد کردن داده از اکسل به لایتنر زبانشناس را فراهم کنید. همه این امکانات شدنی است و در نرم افزار لایتمن ایجاد شده است. این توسعه در لایتنر به مخاطبان شما کمک خوبی می کند. امید که به مدیران تصمیم گیر زبانشناس منتقل کنید. سپاس فراوان

9 پسندیده

سلام، وقت بخیر، یه پیشنهاد :pray: لطفا قابلیت سرچ در خود دروس هم اضافه کنید:pray:

3 پسندیده

عالیه،فقط بخش لاینتر رو قوی تر کنید،مثلا بخشی رو به لاینتر اضافه کنید که یه محک بزنه،مثلا معنی کلمات رو تو سوال بیارید و در جواب ۳.۴گزینه بیارید،اینجوری کلمات داخل لاینتر خیلی بهتر تو ذهن سپرده میشن

5 پسندیده

سلام . بسیار ممنون از راهنمایی شما

2 پسندیده

فکر می‌کنم میشه بر روی این که کلا فضای اپلیکیشن رو انگلیسی کنید فکر کنید.
یا اینکه بشه بین فارسی و انگلیسی انتخاب کرد.
من الان اصلا نمیتونم با فضای اپلیکیشن ارتباط برقرار کنم.

6 پسندیده

۱- با اینکه هر یک از پکیج ها سطح بندی شده، اما فیلتری برای اینکه موقع انتخاب بر اساس سطح دوره انتخاب کنیم وجود نداره!

۲- فیلتر سه گزینه ای: دانلود شده ها، شنیده شده ها، شنیده نشده ها ، را هم اضافه کنید خوبست.

۳- امکان ستاره دار کردن (یا فلگ کردن) دروس، و امکان فیلتر کردن دروس ستاره دار

5 پسندیده

این مورد در لیست کارهای اینده قرار داره دوست خوبم

4 پسندیده

سلام
خیلی عالی میشه اگر گزینه اضافه کردن دستی لغت به لایتنر اضافه بشه
مثلا من دارم کتاب فیزیکی انگلیسی میخونم
یک لغت میبینم که جدیده و دوست دارم به لایتنر زبانشناس اضافه کنم، اما الان مسیرش خیلی خیلی سخت و پیچیدست

4 پسندیده

سلام دوست خوبم این مورد اضافه شده فقط کافیه وارد لایتنر بشید و از قسمت جستجو لغت موردنظر رو تایپ و سرچ کنید.

4 پسندیده

Tell me you’re joking .

@alifallahi

2 پسندیده

لطفا این قابلیت را اضافه کنید که بتونیم برای لغتی که به لاینتر اضافه نشده هم مثال ببینیم. ممنون.

8 پسندیده

کاش واقعا…
خیلی مهمه

2 پسندیده

سلام

کاملا با شما موافقم و سیستم امتیازدهی هم به نظرم جالب است.

هدف از زنجیره مداومت در یادگیری است و نشکستن زنجیره برای من تشویق کننده است.

راه حل دیگری که به نظر من رسید، داشتن زمان استراحت مثلا یک روز در هفته است.

2 پسندیده

زمان استراحت بد نیست
ولی یک بار در هفته خیلیه
مثلا 2 ماهی یبار یا ماهی یبار

2 پسندیده