پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام… سه تا پیشنهاد داشتم… پیشنهاد اولم اینه که هر مجموعه تمریناتش هم بصورت اینتراکتیو اضافه کنید… مثلا سؤالات tpo تافل… یا حتی سمپل های اسپکینگ و رایتینگ… دوم این که قابلیت ساخت فلش کارد جدید توسط کابر اضافه بشه… قابلیت اضافه کردن ویدئو و صوت هم باشه و قابلیت عمومی یا خصوصی بودن داشته باشه… سوم اینکه فلش کارت ها قابلیت دسته بندی داشته باشن… مثلا من خودم یه سری کلمات معانیشو بلدم ولی برای تلفظ میزارمش تو فلش کارت… با سیستم فعلی همش قاطی میشه… یا مثلا من یه کلمه میخوام یاد داشتش کنم تو رایتینگ یا اسپکینگ ازش استفاده کنم… ممنون

3 پسندیده

سلام. با تشکر از تیم زبانشناس اگه امکان داره به دروس هر مجموعه شماره هم اختصاص بدین. اینجوری پیدا کردن درس مورد نظر خیلی راحت تر میشه. سپاس

8 پسندیده

ای کاش میشد برای این قسمت تالار گفت و گو هم فکری کرد. رابط کاربریش خیلی سخت و پیچیده است.

3 پسندیده

1.یه بخش اضافه کنید که دوره ها و فیلم هایی که مناسب سطح من هست رو بهم معرفی کنه

2.یه سری آزمون ها هم اگه میشه طراحی کنید به صورت ماهانه و یا هفتگی توی سطح های مختلف برگزار کنید

8 پسندیده

من خودم به شخصه الان توی زبانشاس فیلم نمی‌بینم و اگر این اتفاقی که میگم بیوفته حتما اینجا فیلم میبینم :

کل رابط کاربری قسمت فیلم ها رو تغییر بدید و به این حالت بشه که :

1. کل فیلم رو با کیفیت های مختلف بتونم دانلود کنیم (نه بخش بخش)

2.فیلم رو بتونم تمام صفحه ببینم و زیرنویس هم مثل ویدیو پلیر ها گذاشته بشه که راحت تر باشه

3.فیلم های بروز خیلی زود تر گذاشته شه (چون به سری فیلم های جدید هست که حتی سه یا چهار ماه از انتشارشون میگذره اما هنوز توی زبانشناس نیومده

7 پسندیده

مورد اول همین الان هم قابل دسترسه دوست خوبم. برای آهنگ هم اگر درخواستی دارید بفرمایین رسیدگی میشه🌹

2 پسندیده

مورد دوم این بخش هم در لیست کارها هست. اما در مورد گزینه سوم، همه فیلمها در اپ قرار نمیگیرن فقط فیلمهایی که رتبه خوبی داشته باشن، جدید باشن و از دید همکاران مناسب باشن در زمان کمپینها بارگذاری میشن

1 پسندیده

با سلام
لطفا کادر یادداشت را تمام صفحه کنید
مورد بعدی اینه که در لایتنر قسمت یاداشت را در صفحه اصلی زیر دو گزینه مثال و معنی قرار دهید

3 پسندیده

سلام من یه ایده داشتم راجب سیستم افتخار دهی
برای مثال یوتوب بعد گرفتن 100 k ساب یه لوح تقدیر میده و چقد خوب میشد اگه یه همچین سیستمی روی اپلیکیشن زبان‌شناس باشه که برای مثال افرادی که زنجیره خودشون رو به دو سال میرسونن یه تیکت تشکر از طرف تیم زبانشناس برسه به دست کسی که زنجیره خودش رو 2 ساله کرده اگر امکانش هست یه همچین چیزی رو برای اپلیکیشن زبانشناس قرار بدید با تشکر :pray:

6 پسندیده

سلام لطفا پوسته های بیشتری اضافه کنید و آپدیت جدید یکم کند شده

2 پسندیده

سلام
اگه امکانش هست برنامه های افیس (مثل اکسل)به برنامه اضافه کنید.
این بخش در حد یک دقیقه باشه به نظرم بهتره،فقط ترفند یاد بده،اما در کنارش لغات جدیدی یاد بگیریم
متونیم از ویدیو که تو اینستاگرام هست استفاده و ایده بگیریم
لینک صفحه اینستاگرام miss.excel

یه نمونه از این مدل ویدیو ها براتون گذاشتم

6 پسندیده

سلام و خداقوت
لطفا امکان اینکه بتونیم روی تکست ها، هایلایت انجام بدیم رو فراهم کنین
مثل کتاب های الکترونیکی که به ما امکان هایلایت جملات مهم رو با انواع رنگها میدن
ممنون

5 پسندیده

5 posts were merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

همون طور که تو پستی که نقل قول کردم عرض کردم، فونتیک بعضی از واژه ها تو دیکشنری های مختلف متفاوته.

از این دست واژه ها کم نیستن، به عنوان یه مثال دیگه:

discipline

Cambridge
US /ˈdɪs·ə·plən, -ˌplɪn/

Longman
/ˈdɪsɪplɪn/

با توجه به این مورد می خواستم درخواست کنم که امکان این وجود داشته باشه که انتخاب کنیم که تلفظ با توجه به فونتیک ارائه شده در کدوم یک از دیکشنری ها پخش بشه. به عنوان مثال، من دوست دارم همیشه تلفظ ارائه شده در Longman برام پخش بشه. اما ظاهرا تلفظی که برام پخش میشه مربوط به دیکشنری Cambridge هست و برای پخش تلفظ دیکشنری Longman مجبورم خود دیکشنری رو باز کنم. این موضوع خیلی اذیت کننده هست برام.

نکته بعدی هم اینکه بد نبود امکان مرتب کردن دیکشنری های موجود برای کاربر مهیا میشد. مثلا ممکنه یه کاربر دوست داشته باشه دیکشنری Longman اول قرار بگیره و بعد دیکشنری های دیگه.

با سپاس

3 پسندیده

سلام
یه پیشنهاد برای تیم زبانشناس دارم لغت هایی که در جعبه لایتانر هست به صورتی قرار بگیرن که امکان بازگشت به حالت آبی رنگ یا خوانده نشده باشن یعنی لغت ها زمانی به صورت میدانم و یا نمیدانم قرار میگیره یه گزینه دیگه اضافه کنید برای حالتی که مجددا به صورت خوانده نشده قرار بگیره

2 پسندیده

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

جدیداً احساس میکنم فایل‌ها و دوره‌های زبانشناس چندان آپدیت نمیشه و هرچی جستجو میکنم همون قبلی‌هاس
ازتون دو تا درخواست دارم
۱- کوشا بودن در آپدیت منابع
۲- در اپلیکیشن قسمتی مانند «موارد اخیرا اضافه شده» قرار بدید که هرچی جدید میاد رو از اونجا بفهمیم

11 پسندیده

لطفا بخش توضیحات لایتنر توی همون صفحه ای قرار بگیره که لغت و معنی و مثال قرار داره ، اینجوری میتونیم برای ترجمه معکوس فارسی به انگلیسی و مرور مثال ها از لایتنر استفاده کنیم خیلی وقت ها خود لغت رو بلدیم میخایم مثال رو داخل لایتنر مرور کنیم …

3 پسندیده

از شما بسیار متشکرم که لایتنر منظم شده به ترتیب حروف الفبا پیشنهادی دارم که اگر بشه تمام کلمات جعبه لایتنر رو به صورت یک فایل pdf و قابل پرینت دراورد خیلی عالی تر میشه

1 پسندیده

درود،
با توجه به تجربه استفاده کوتاهی که از اپلیکیشن داشتم، ضمن تشکر بابت قابلیت‌ها و بانک منابع جامعی که اپلیکیشن داره و زحماتی که بابتش کشیده شده، خواستم خواهس کنم اگر امکانش هست قابلیت جدیدی رو به نرم افزار اضافه کنید، زمانی که کلمه جدیدی را داریم این امکان وجود داره که با لمس کلمه انتخاب و به لایتنر برنامه اضافه بشه، اما در بعضی موارد کلمات و عبارات چند قسمتی هستند و در کنار هم معنی مورد نظر رو پیدا میکنند و در اصطلاح کالوکیشن هستند که امکان انتخاب و اضافه کردن نیست، اگر چنین امکانی در بروزرسانی‌های بعدی اضافه بشه و کاربر بتونه خودش عبارت رو انتخاب و حتی معنا و مثال رو هم خود کاربر به دیکشنری شخصی اضافه و ازش استفاده کنه، در نهایت چنانچه مورد تائید کارشناسان قرار گرفت به بانک نرم افزار هم اضافه بشه.

2 پسندیده