پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

یکی از راه هایی که می تونین به ما توی حفظ زنجیره کمک کنین

مشخص کردن زمان تغییر 24 ساعت شبانه روز هستش

یعنی اینکه یک روز زبان شناس سر چه ساعتی تمام بشه و روز بعدی شروع بشه

به عنوان مثال اپلیکیشن هیولای لغت ااومده و ساعت تغییر شبانه روز رو روی ساعت 6 صبح گذاشته

این باعث میشه که من که نسبتا شب زی هستم بعد از ساعت 12 شب هم بتونم لغات مربوط به روز جاریم رو مطالعه کنم

در این صورت امکان حفظ زنجیره به شدت بالا میره

2 پسندیده

درود،
با توجه به تجربه استفاده کوتاهی که از اپلیکیشن داشتم، ضمن تشکر بابت قابلیت‌ها و بانک منابع جامعی که اپلیکیشن داره و زحماتی که بابتش کشیده شده، خواستم خواهس کنم اگر امکانش هست قابلیت جدیدی رو به نرم افزار اضافه کنید، زمانی که کلمه جدیدی را داریم این امکان وجود داره که با لمس کلمه انتخاب و به لایتنر برنامه اضافه بشه، اما در بعضی موارد کلمات و عبارات چند قسمتی هستند و در کنار هم معنی مورد نظر رو پیدا میکنند و در اصطلاح کالوکیشن هستند که امکان انتخاب و اضافه کردن نیست، اگر چنین امکانی در بروزرسانی‌های بعدی اضافه بشه و کاربر بتونه خودش عبارت رو انتخاب و حتی معنا و مثال رو هم خود کاربر به دیکشنری شخصی اضافه و ازش استفاده کنه، در نهایت چنانچه مورد تائید کارشناسان قرار گرفت به بانک نرم افزار هم اضافه بشه.

2 پسندیده

سلام. تیم پشتیبانی زبانشناس در خدمت شماست.

سلام
من حدود ۱۷۰ روز زنجیره در نرم افزار دئولینگو دارم

در مورد فریز کردن دئو که دوستان گفتند و من نمیگم اما
در دئو با یک تمرین کوچیک دو دقیقه ای هم زنجیرت پا برجا میمونه در روز اما در اپ شما حداقل رو گذاشتید روی 10 دقیقه که خیلی زیاد هست. این باعث میشه افراد نتونن زنجیرشون رو راحت حفظ کنن
شکست زنجیره دلسردی استفاده از اپ رو میاره که نه به نفع شماست نه زبان آموز

1 پسندیده

توی آپدیت جدید شما میتونید حداقل زمان دلخواه خودتون رو توی کادر وارد کنید

1 پسندیده

بله ولی اونجا هم مینیمم ممکن 10 هست

درود،
واقعا زیر ده دقیقه مطالعه اون هم واسه زبان منطقیه؟ جسارتا زیر ده دقیقه و در حد دو دقیقه بیشتر شبیه گول زدن خودمون نیست؟! من قصد جسارت ندارم ولی صرف اینکه زنجیره به هر شکلی حفظ بشه و با دو دقیقه مطالعه در بیست و چهار ساعت زیاد منطقی به نظر نمیرسه و گمان نکنم نتیجه‌ای که مطلوب هست به دست بیاد!

6 پسندیده

نگاه کنید شرایط اضطراری ممکن هست برای آدم اتفاق بیافته که چند روز آدم فرصت هیچ کاری نداشته باشه. اینی که به خاطر اون زنجیرت قطع بشه اشتباه بدتری هست.
بعدش هم من الان بعضی روزها حدود پنج دقیقه روزانه در دئو لینگو برای زبان آلمانی صرف میکنم و بعضی روزها بیشتر و الان بعد 170 روز پیشرفت خوبی داشتم و خیلی جملات آلمانی رو بلدم.
حس و انگیزه من در دئو خیلی بالاتر بوده و پیشرفتم محسوستر تا در زبان شناس که چندین بار زنجیرم شکسته

1 پسندیده

دوست خوبم فرایند مسیر یادگیری هر اپ متفاوت هست. پایه و اساس دولینگو روی تست هست، به همین دلیل هم اگر یکسری تست قدیمی رو مرور کنین زنجیره‌تون احیا میشه. اما در اپ زبانشناس تست و تمرین وجود نداره و میزان مطالعه ملاک هست چون مثل دولینگو نمیشه ارزیابی کرد که شما تمام تستها رو درست جواب دادین پس پروسه یادگیریتون داره تکمیل میشه

ما در واقع میخوایم شما با مطالعه به همراه مدت زمان مناسب، در ادامه نتیجه مطلوبتون رو بگیرین و چون توصیه نمیکنیم که مطالعه‌تون کمتر از ١٠ دقیقه باشه بنابراین در میزان دلخواه هم قرار نگرفته چون مطلوب نیست و باعث پیشرفت در پروسه یادگیری نمیشه

در مورد فریز هم بله در ادامه قابلیتی رو ایجاد میکنیم تا بتونین زنجیره رو حفظ کنین در روزهای ضروری

5 پسندیده

A post was merged into an existing topic: محل انتقال مطالب متفرقه

سلام . الهی ک تیم زبانشناسمون پرانرژی و خلاق و فعال بمانید .
گاها پبشنهاداتی ک کاربران درخواست میکنند و جوابهای تیم زبانشناس ، فنی و تخصصی میشه و من مبتدی با این اصطلاحات و کاربردها آشنا نیستم و برام سخت میشه و ممکنه ک ی چیزهای کاربردی و خوبی ب اپ اضافه بشه ک مبتدیها یا حتی دیگران متوجه نشن .
لطفا درخواست میکنم ک در نهایت هر تغییری ک انجام دادید و آپدیت کامل شد ی کلیپ ک بزبان ساده صوت و نیز تصویر داشته باشه در اپ پین کنید ک ماها هم متوجه آپشنها و کاربرد اونا بشیم .
:hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover::hibiscus::four_leaf_clover:
ی چیز دیگم هست ک فکر کنم یکی از دوستان گفتن و اون اینه ک مثالهای لایتنر از داخل منابع زبانشناس باشن ک همینطور ک بتدریج منابع مختلف رو میخونیم و جلو میریم حالات مختلف کلمه رو در مثالها ببینیم .
مرسی از توجهتون :wilted_flower:
aFsaneh_boroumand@

3 پسندیده

خب روند یادگیریتون هماهنگ با مدل زنجیره نیست. انگیزتون رو درونی کنید و فقط امتیاز کسب شده رو در نظر بگیرید به نظر من.انگیزتون رو درونی کنید. من هر روز از اپ استفاده میکنم ولی برای اینکه خودم رو در برابر شکست زنجیره واکسینه کنم ازروی عمد کلا یه روز استفاده نکردم و زنجیرم بعد از ۲۵۵ روز شکست ولی هیچ اتفاقی نیفتاد برام و دارم مثل همیشه میخونم و زنجیرم رو هم ترمیم نکردم. کلا در هر زمینه ای سعی کنید انگیزتون وابسته به درون خودتون باشه چون همیشه دنیا با برنامه ما مچ نمیشه ک

5 پسندیده

چشم حتما عزیزم هر ماه یک استوری داریم در مورد اپدیت امکانات اپ، که به همکاران اطلاع میدم این استوری هر موقع بارگذاری شد برای تالار هم بارگذاری بشه تا امکانات رو دقیق تر باهاش اشنا بشین

1 پسندیده

ممنونتون میشم ‌:pray: نه اینکه اینستا و تلگرامتونو نداشته باشماااا ولی همش تو اپ و تالارم و اصلا یادم نمیمونه ک ب اون دوتای دیگه سربزنم :ok_woman: شاید خیلیای دیگم مث من باشن :woman_shrugging:
خیلی لطف میکنید و خیلی عالی میشه :hibiscus::four_leaf_clover:

2 پسندیده

سلام.
اینجا دکمه پیشنهاد جدید هم داره؟
یا باید ریپلای بزنم روی پست اول؟

همین دکمه پاسخ رو بزنید پیامتون میاد و خونده میشه :relaxed::blue_heart:

البته سلام به شما

@emadi.ir

1 پسندیده

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم
10 دقیقه مطالعه در نرم افزار حداقل 10 دقیقه زمان مرور لغات رو هم داره
تازه در حین گوش کردن یا خوندن باید بارها متوقف بشیم تا معنی لغات رو چک کنیم و به لایتنر اضافه کنیم
خلاصه این 10 دقیقه بعضا تا یک ربع الی 20 دقیقه کار جانبی هم داره

1 پسندیده

دقیقا درسته عزیزم، من به همکاران اطلاع دادم که هم در اپ نوتیفیکیشن بیاد هم تالار