پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

کاش میتونستیم مثل اپلیکیشن کست باکس قسمت های که چند ماه پیش خوندیم و زده خوانده شده رو به صورت دستی به حالت خوانده نشده در بیاریم
من چند ماه پیش نصفه خونده بودم این کتاب رو الان دوباره می‌خوام از اول بخونم ولی اینکه چند فصل خونده شده و چند فصل خونده نشده است گیج کننده است

5 پسندیده

سلاام

پیشنهاد پیشنهاد عالی و سازنده کارا و مفید

اینکه یک فضای ایجاد کنید در آپ که ما مواردی که دوست داریم مثل یک تک آهنگ یا یک داستان ساده یا یک درس از ای جی رو بتونیم درش قرار بدیم و زودتر پیداش کنیم اینطوری سخته مثلا یک آهنگ رو دوست داریم بتونیم پیداش کنیم

پ. ن: یک فضا برای علاقمندی هامون برامون ایجاد کنید.

دوستتون دارم شدید به مدت مدید

4 پسندیده

سلام
وقت بخیر
من یک حافظه خارجی فقط مخصوص زبان شناس دارم و در اون چیز دیگه ای ندارم، حداقل تا اونجایی که میدونم
اما تقریبا پر شده
گزینه ای توی اپ داریم که موجودی دانلودهای ما رو بهمون نشون بده
برای اینکه بین شون انتخاب کنیم و چیزهای کمتر مهم رو پاک کنیم تا فضا برای موارد مهم تر یا مطالب جدید داشته باشیم
؟

4 پسندیده

سلام خسته نباشید
۱-در خصوص لایتنر امکان دارد گزینه پلی اضافه شود و با انجام تنظیمات پخش و نمایش اتوماتیک کلمات مدت زمان نمایش هر اسلاید دستی تعیین گردد. و گزینه آشکار ساز هم اضافه بشه که در هنگام پخش با گذاشتن انگشت پلی بصورت موقت پاز و معنی نشان داده بشه و پس از مدت تنظیمی پخش کلمات ادامه پیدا کنه.
۲- برا جذاب کردن و ایجاد خودرقابتی مدال هایی رو بصورت تروفی اضافه کنید اینهایی که تو زبانشناس هست فقط محدود به یه جغده که خیلی کلی هست.

۳- کلمات رو براساس کاربرد همه گیر بودن و یا عام الاستفاده بودن و خیلی چیزای دیگه درجه بندی کنید که ارزش گذاری کلمات بنظرم در تحلیل عملکرد شخصی زبان آموز مواثر هست.

۴- گزینه چالش دوستان اضافه بشه اینجوری میتونیم در رقابت با افرادی که چالش گذاشتیم باهم میزان مرور ها کلمات جدید درصد یادگیری و امتیازاتمون رو روزانه هفتگی و سالانه بصورت رقابتی مقایسه و نوع چالش هم از هفتگی تا سالانه باشه و در پایان برنده مشخص بشه.

۵- آهنگ های جدید در ترانه های ترند اضافه بشه از بس گوششون کردم تکراری شدن.
۶- پوسته نرم افزار رو زیباتر کنید.
۷- فیلتر کردن کلمات یا همان کوئری بر اساس پارت اف اسپیچ یا کاربرد یا سطح کلمه یا رسمی یا خیابانی یا کتابی بودن اون خیلی کمک میکنه
با تشکر

1 پسندیده

ممنون میشم یک لایتنر مجزا جهت املای کلمات و یکی برای تلفظ تعبیه گردد یا بگونه ای مشخص گردد زبان آموز با کدام جنبه کلمه مشکل دارد و به تناسب آن مرور لغت صورت گیرد مثلا در املا کلمه باید کلمه تایپ شود، در تلفظ کلمه به وسیله زبان آموز تلفظ شود و …

1 پسندیده

لطفا بوت مارک هم اضافه کنید تا بشه درس‌های سخت تر رو یه جا سرجمع کرد . این جور دایم باید توی دوره ها و دروس گشت و گذار کرد.ممنون

3 پسندیده

اگر بشه متن رو موقع دیدن فیلم کلا خاموش کنیم خوبه و اینکه فیلم ها رو بشه تمام صفحه دید. و بالاخره اضافه شدن “روش کالان” Callan Method به دوره ها، ممنون:hibiscus:

2 پسندیده

سلام و عرض ادب ، امکانش هست در اپ طوری تنظیم بشه که خودمون ساعت و زمان بدیم که مثلا چه ساعتی روزانه یاددآور لاینتر فعال بشه و بهمون پیغام بده برای مرور لغات؟؟؟ اگر نه لطفا درصورت امکان تعبیه کنید…باتشکر

4 پسندیده

با سلام و احترام و تشکر بابت تاپیک خوبی که مطرح کردین
خوب میدونید که از این اپ تعداد آدم های زیادی با تخصص های مختلف دارن استفاده میکنند اما یه سری از کلمات انگلیسی اختصاصی در اپ وجود نداره و خوب این منطقیه چون اگه همه چی رو میخواستیم توش بزاریم سخت میبود
برای مثال برای من که دانشجوی پزشکی هستم و کلی کلمات وجود دارند داخل پزشکی که خوب term های مخصوص هستند و داخل اپ پوشش نداده شده

● اما فقط کافیه که امکان اضافه کردن کلمات جدید و دلخواه در بخش لاینتز اضافه بشه تا این مشکل حل بشه. یک قسمت اضافه بشه که بتونیم کلمات جدید رو به صورت یک فلش کارت با معنی و مثالش قرار بدیم
● امکان اضافه کردن تصویر برای یادداشتی که در لاینتز وجود دارد اضافه شود
● بتونینیم فیلم ها رو به صورت full screen داشته باشیم هم خیلی نیازه
ممنون، امیدوارم پیشاپیش سال خوبی داشته باشید

3 پسندیده

اپ ویندوز

1 پسندیده

تو بخش امار و روند یادگیری

واسه بخش‌هایی مثل کلمات یادگرفته مجموع یاد گرفته شده‌ها وجود داره
یا جمع امتیازاتم موجوده

اگه جمع کل ساعت‌هایی که گوش دادیم هم محاسبه میشد(علاوه بر میانگین هفتگی و ماهانه) خوب میشد.
خیلی انرژی بخشه

راستی لطفا اون بخش رو هم درست کنید که گفتیم “کنار کلماتی که یاداشت دارن، توی لایتنر یه علامت یاداشت باشه که بدونیم یاداشت دارن و چک کنیم و هربار نیاز نباشه صفحه رو بکشیم بالا تا ببینیم چیزی تو قسمت یاداشت هست یا نه. وقتی کلمات زیاد باشن وقت خیلی زیادی می‌گیره”

5 پسندیده

این مورد رو بنده چند ماه پیش طرح کرده بودم که ظاهرا تو اولویت تیم زبانشناس نبوده.

5 پسندیده

خیلی خیلی نیازه…

2 پسندیده

برنامه فوق العاده خوبیه
چندتا پیشنهاد داشتم برای قسمت لایتنر
چه خوب میشد کنار لغت میزد ساختار کلمه فعل هست یا اسم ، قید یا صفت
و اینکه قابلیت اینکه گزینه ای باشه هنگام مرور انتخاب کنیم کلمات فارسی به انگلیسی یاد بگیریم یا انگلیسی به فارسی
چون فقط انگلیسی به فارسیه

1 پسندیده

فارسی به انگلیسی با ساختار برنامه زبانشناس زیاد نمی‌خونه.

اینکه بزنه فعل است یا اسم است یا توضیحات کاملتر؛ در همان بخش لایتنر و در قسمت دیکشنری انگلیسی به انگلیسی نشون میده

سلام وقت بخیر
خسته نباشید
در مورد لایتنر یه پیشنهاد داشتم
دکمه معنی کاملا یادم هست خیلی پایینه و دکمه نمایش معنی در وسط صفحه و در مرور کلمات انگشت بین این دو دکمه در حال رفت و برگشته
اگه امکان داشته باشه تغییر بدید
پیشنهاد بنده اینه که اینطوری باشه: اگر روی صفحه بزنی ورق برگرده و معنی نشون داده بشه و اگه به سمت راست کشیده شد یعنی معنی یادم هست و اگر به صفحه چپ کشیده بشه یعنی معنی رو نمیدم
من روزانه ۳۰۰ ۴۰۰ تا کلمه مرور میکنم و لایتنر این شکلی زبانشناس کار رو سخت می‌کنه.

با تشکر از زحماتتون

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر ببخشید یه پیشنهاد دارم این که یک بخش به برنامه اضافه بشه که مخصوص به خودمون باشه و در اون بتونیم بعضی از فایلها را ذخیره کنیم کتاب ها رو اونجا بگذاریم و هم اینکه فضایی باشه که بتونیم در اونجا نکته ها و یادداشت هامون رو بنویسیم

6 پسندیده

سلام بر تیم زبان شناس
وقت بخیر
این سئوال رو اگه ممکنه جواب بدین
متشکرم

1 پسندیده

با سلام و خداقوت،
یک پیشنهاد،
لطفا در قسمت یادداشت برای لغات، امکان الصاق عکس هم اضافه کنید که بتونیم عکس مرتبط با اون لغت هم اضافه کنیم… :pray::pray: فکر کنم خیلی کاربردی تر بشه.
البته چندین بار این پیشنهادات را عرض کرده ام، ممنون میشم پیگیری نمایید، با تشکر

3 پسندیده