🙏تکریمی بر مقام شامخ یک مربی زحمتکش و سخنی با زبان شناسان🙏

ممنونم عباس عزیز، شما بزرگوارین. :pray:

9 پسندیده

9 پسندیده

سلام سپاس که حق ادب را بجای اوردید.در جریان ماجرای گفته شده نیستم، ولی کاملا حرفاتون را درک میکنم و قبول دارم .کادر زبانشناس انسان هایی فوق العاده هستند و زحمت و تلاششون را ستایش میکنم و از لطف بیدریغشان سپاسگذارم .با ازوی موفقیت و حضور مستمر و دلنشینشان در مجموعه.:pray::pray::pray::pray::tulip:

11 پسندیده

باسلام خدمت شما زباندوست عزیز ،ممنون از بازخورد زیبا و فاخر شما ،این کمترین کاری بود که برای تکریم زحمات مربی عزیز به ذهنم رسید ،از شما بزرگوار سپاسگزارم :+1::rose:

10 پسندیده

12 پسندیده

سلام دوست بزرگوار آقا عباس عزیز…
سلام به همه ی مربیان و دوستان عزیز…
خوشحالم که هنوزم وجود دارن آدمای خوب و قدر شناسی مثل شما و بقیه دوستان…
بنده زمان زیادی نیست اومدم توی تالار شاید دو ماه…
قبل اومدن به اینجا از جوی که بعضی کاربران تو دنیای مجازی واسه یادگیری زبان ساخته بودن اصلا رضایت نداشتم ولی بعد اومدنم به اینجا خوشحالم که حس بهتری داشتم و احساس رضایت کردم…

خب بنده این حرفارو گفتم از طرف خودم مهر تاییدی به حرفای شما دوست گرامی زده باشم واقعا خوبه که آدما قدر شناس و با شرافت باشن…

خانم علوی عزیز رو تنها یکبار سعادت داشتم باهاشون برخورد داشته باشم و همون یکبار به معنای واقعی کلمه سنگ تموم گذاشتن برای من… هیچوقت فکر نمیکردم توی تالار تا این حد ی همچین مربی خوب و دلسوزی داشته باشیم که زمان زیادی رو صرف یادگیری به زبان آموزان میکنه…
خانم علوی عزیز شما واقعا الگویی هستین برای تمام معلمان و استادان زبان…
سپاس از مهر و محبت شما.:rose:
@ShaghayeghAlavi

12 پسندیده

نمونه بارزش خودشما هستین که درکمتر از دوماه به بزرگواری مربیان و عوامل زحمتکش پی بردین :+1:

از متانت ،صبر و خوبی‌های خانم علوی عزیز هرچه بگیم کم گفتیم ،ماشاالله یک تنه سوالات تالار رو ساپورت می کنند :tulip: خداوند تن وروانشون رو سلامتی بده وحافظ و نگهدارشون باشه :palms_up_together:
وخوشحالم باشما پوریای نازنین وبامحبت آشنا شدم،زنده و شادباشید زبانشناس عزیز :rose::star_struck::tada::clap::ok_hand:

10 پسندیده

هم کلامی با دوستان یا مردمی مثل شما باعث افتخاره…سپاس✋

10 پسندیده

خیلی بزرگوار هستید دریک کلام انرژی مثبت :heart::rose::+1::clap:

7 پسندیده

سلام و وقت بخیر و سپاس فراوان عباس عزیز و گرامی. کاربر و دوست فعال ،مهربان و پر معلومات زبانشناس و همه ی زبانشناسیها.
من این چند روز تعطیلی متاسفانه نتونستم در تالار حاضر بشم و وقتی این تاپیک رو دیدم به قول انگلیسی زبونها speechless شدم و سرشار از حس قدردانی :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: هرچی میخونم نمیدونم چی باید بگم واقعا و چطور بگم.
اول از همه از توجهتون ممنونم که ریزترین نکات اپلیکیشن در مقایسه با اپلیکیشن ها و خدمات مشابه، و کاربرها و مربیان و کارشناسان رو زیر نظر دارین و از چشم تیزبینتون دور نمیمونه، و بعد از لطف بی دریغتون که شامل حال من و همه ی زبانشناسیها بوده همیشه.

من نمیتونم به زیبایی متن شما جوابی بنویسم که گویای حسی که دارم باشه، و واقعا و از صمیم قلب میگم که امیدوارم شایستگی این میزان تشکر و لطف رو داشته باشم :pray: :hibiscus: :hibiscus:، چون از نظر خودم فقط کار کوچیک و وظیفه ای هست که از دستم برمیاد و با وجود کم و کاستی که مسلما در کار هر آدمی دیده میشه سعی میکنم انجامش بدم :hibiscus:
حقیقتا من همیشه در تالار حس میکنم که دارم رو در رو با دوستانم حرف میزنم و سعی میکنم در حدی که میتونم تجربه ی چندین ساله رو جوری ارائه بدم که شاید یکی دوتا مسیر انحرافی، کوره راه، یا شک و تردید که در ذهشنون هست و در ذهن خود منم قبلا بوده سریعتر از سر راهشون بردارم تا وقتشون تلف نشه. اگه یه پله ی هرچند کوتاه رو هم بتونیم سریعتر با هم بالا بریم واقعا به هدفم میرسم و این لذتبخشه.
من هر روز که میام تالار احساس میکنم در جمع دوستام هستم و با کلی حس خوب ترکش میکنم تا فرداش. شاید باورتون نشه ولی اگه چیزایی مثل اتفاق اون روز پیش بیاد، همون لحظه ممکنه شوکه بشم یا تعجب کنم یا ناراحت بشم حتی، ولی به محض اینکه وارد تاپیک های دیگه میشم و با دوستان حرف میزنم و انرژی مثبت رو میگیریم همه چیز برمیگرده به روال خودش. به لطف حضور دوستانی مثل شما و همه ی کاربرای دوست و عزیز زبانشناس :smiling_face_with_three_hearts: :hibiscus: اندک تلخی ای هم اگر مونده بود توی ذهن آدم،‌با این تاپیک تبدیل به صدبرابر انرژی مثبت و حس خوب :relieved: :smiling_face_with_three_hearts:

اختیار دارین نفرمایین. چرا شما. شرمنده نکنین. من به تک تک دوستان خوب زبانشناسیم علاقه و ارادت خاصی دارم و خوشحالم که میتونم زمانی از روز رو با هم سپری کنیم :hibiscus:

بازم بسیار ازتون ممنونم، قدردان این دوستی زیبا هستم، و بهترینها رو براتون آرزو میکنم :rose: :hibiscus: :tulip: :tulip: :tulip: :tulip: :pray: :pray:

16 پسندیده

سلام درسای مهربانم. ممنونم از لطفتون دشمنتون شرمنده باشه :hibiscus: :heart: ممنونم از لطفتون و من شاهد زحمتای شما برای کمک به دوستان در تالار هستم که اگر از من فعال تر نباشین فعالیتتون کمتر نیست و جای قدردانی داره.
از لطفتون بازم ممنونم :smiling_face_with_three_hearts: :tulip: :pray:

شرمنده م نکنین نوشین عزیز شما همیشه محبت داشتین و دارین و خودتون اخلاق و دانش مثال زدنی ای دارینو خوشحالم که دوستانی مثل شما دارم :smiling_face_with_three_hearts: :heart: :rose: :rose:

یگانه ی عزیزم خجالتم ندین چرا شما. چه زیبا گفتین و خیلی ممنونم از پیام قشنگتون. واقعا همه ی همکاران من در زبانشناس که اسم بردین دغدغه شون همین بوده و هست، که در کنار هم حس خوبی رو تجربه کنیم و به اهدافمون در یادگیری زبان انگلیسی نزدیکتر شیم. این باغ همیشه پرگل و بوده و هست با وجود دوستانی مثل شما :relaxed: :hibiscus: :tulip: شما هم همیشه در حال کمک به دوستان دیگه در تالار هستین و من لذت میبرم از جوابهای دقیق و مکالمات دوست داشتنیتون. خیلی خوش شانسیم که شما و دوستانی مثل شما رو در کنارمون داریم :heart: :hibiscus:

ممنونم زری بانوی مهربان :heart: :hibiscus: :hibiscus: منم برای شما آٰرزوی سلامتی دارم و مرسی که انقدر مهربان و مثبت و با انرژی در کنارمون هستن. منم قدردان محبت همه ی شما عزیزان هستم :heart: :heart: :hibiscus: :hibiscus:

چقدر خوشحالم که میشنوم براتون مثبت و مفید بوده و این بزرگترین نتیجه و خوشحالی ای هست که یه نفر میتونه بهش برسه. خواهش میکنم با آرزوی موفقیت های بیشتر و بیشتر براتون :muscle: :ok_hand: :clap: :clap: :heart_eyes:

سلام دوست خوبم ممنون از محبتتون، زبانشناس هم قدردان تک تک کاربرای پرتلاش و پر محبتش هست. من و همکارانم هم همینطور :relieved: :hibiscus: :heart: :heart:

ممنونم فرزاد عزیز من باید از زحمتهای شما تشکر کنم. داشتن همکاران به این خوبی افتخاره و آرزوی هرکسی :relieved: :hibiscus: :hibiscus: :tulip: :rose:

سلام وحید عزیز ممنونم از پیام زیباتون اختیار دارین خودتون استادین. مرسی که توجه و لطف دارین با وجود دوستانی مثل شما اصلا جایی برای آزردگی یا به خاطر سپردن کم لطفیها نمیمونه :hibiscus: :tulip: منم همیشه تاپیکها و فعالیتهای جذاب شما رو توی تالار دنبال میکنم و لذت میبرم.

ممنونم از محبتتون، ما هم از شما سپاسگذاریم و من همیشه جوابهای دقیق و مفیدتون رو در تالار دنبال میکنم و جای قدردانی داره.

سلام پوریای عزیز. به جرات میگم پیامتون یکی از بهترین و زیباترین پیامهایی بود که در سالهایی که دارم در زمینه ی زبان کار میکنم گرفتم و اگر حتی یک نفر همچین حسی داشته باشه و انقدر لطف داشته باشه به نظرم بهترین نتیجه ای هست که هرکسی میتونه از کارش انتظار داشته باشه. باعث افتخارمه و خیلی خوشحالم. واقعا حس من در پیامها همیشه اینه که دارم با دوستم حرف میزنم و میخوام از سریعترین راه ممکن به هدفش برسه. و واقعا شنیدنش از دوستانی مثل شما باعث بسی خوشحالیهو براتون آرزوی موفقیت میکنم، خوشحالم که در جمع ما هستین و امیدوارم بیشتر و بیشتر ببینیمتون.

19 پسندیده

ممنون که هستید شقایق خانم گرامی :rose::rose::rose:

9 پسندیده

ای جاانم، عزیز دلم :blue_heart::cherry_blossom:

10 پسندیده

لذت می برم تَراکُمِ عشق رو این جا می بینم :innocent::heart_eyes:

11 پسندیده

به لطف وجود مهربان و مثبت شما و همکارانتون همیشه انگیزه و انرژی بوده.
ممنونم که هستین. :rose:

12 پسندیده

وقت همه ی دوستان عزیز بخیر. :cherry_blossom::bouquet:

8 پسندیده

سلام شقایق خانم :heart_eyes::sparkling_heart::rainbow: چند روز نبودین دلمون برای شما و پاسخ های دقیق تون تنگ شده بود :pleading_face::grin:

خیلی ممنونم ازتون :blush::rose: باعث افتخارمه در کنار شما دوستان بودن :smiling_face_with_three_hearts::heart::sparkles:

11 پسندیده

سلام من هم به عنوان عضوی که کمتر از سه ماهه اپلیکیشن رو دارم و ازش استفاده میکنم متوجه شدم که خانم علوی چقدر دلسوز و فوق العاده هستند ایشون واقعا کامل راهنمایی میکنند
تو این مورد نمیشه از حق گذشت🧡

9 پسندیده

مربی گرامی @ShaghayeghAlavi عزیز،بابت فیدبک زیباتون و عظمت روحتون از شما سپاسگزارم ،برخورد فهیمانه وگذشت شما لذتی وافر راباعث شد و ثابت کرد درزندگی ما ،انسانهای بی آلایش ووالا هستند،بودن چون شمایان قوت قلبی برای ما و بهانه ای خوب برای زیستن با آرامش است ،وجودتان دراین تالار بی شک موهبتی است که باید به فال نیک گرفت :clap::palms_up_together::tada::hibiscus:.
از دوستان عزیزی که دراین مدت با پیامهای پرمهرشون قدردان شما ودرستتر بگویم قدردان هرآنچه خوبیست بودند سپاسگزارم ،اگر دیر بازخورد دادم پوزش می خواهم مدتی از تالار دور بودم به بهانه مراقبه و تفکر و چیزی شبیه به روزه سکوت :pray:t3: پیروز ،سربلند و شادکام باشید :bouquet:

8 پسندیده

من هم به نوبه خودم :woozy_face: تشکر میکنم :rose::rose::rose::rose:

8 پسندیده