🙏تکریمی بر مقام شامخ یک مربی زحمتکش و سخنی با زبان شناسان🙏

باسلام خدمت زبانشناسان عزیز مربیان زحمتکش و دست اندرکاران این اپلیکیشن پیشرو لازم دونستم بابت اشتباه یکی از زبانشناسان و برخورد نامناسب و خارج از محدوده احترام،به جای ایشون و به نمایندگی از تمامی زبانشناسان فهیم و ارزشمند این اپلیکیشن از مربی زحمتکش تلاشگر و به معنای تمام کلمه فرهیخته و با ادب تالار، مربی گرانقدر استاد ارجمند سرکار خانم علوی @ShaghayeghAlavi عذر خواهی کنم و بگم : مربی گرانقدر و زحمتکش ،دریک درخت شاید چند میوه کال و آفت زده ،آفت باغ نیست ،در این تالار ما به وجود زبانشناسان فرهیخته بسیاری مفتخر هستیم و در محضرشان شاگردی میکنیم و خود نیز به این مهم اذعان دارید ،چه میشود و چاره چیست ،تفاوت انسانها ،فرهنگها و… هم زیباست و هم گاهی مشکل ساز ،بارها خواستم درمیان پیامها وارد شوم ،ولی ادب اجازه دخالت نداد ،خواستم بااین تاپیک از محضر شریفتان دلجویی کنم و بگویم درادب ،متانت ،شرافت و بزرگی بی شک مرجع تقلید هستید و نشانه ای که مارارهنمون می شود به ادب خانوادگی وبزرگی روح شما ،بسیاری از این دست ایرادها هم برمی گرده به نبود دوره آموزشی بدو ورود به تالار وتفهیم قوانین تالار و اپ به زبانشناسان عزیزکه خود نقیصه ای هست ،دوستان عزیز زبانشناس وقتی اکانت خریداری می کنند با انبوهی از سوالات وارد تالار شده و جالبه که درگرفتن پاسخ. هم عجولند و حتی زحمت سرچ درتالار رو به خودشون هم نمیدن ،از این دوستان خواهشمندم با سرچ درتالار اسباب دوباره کاری مربیان عزیز و زبانشناسان پرسابقه را فراهم نیارن که باعث گرفتن وقت مربیان عزیز میشه . ودرتالار اول تاپیکهارو مطالعه کنن ،کمی درنگ کنن تاروش کار دستشون بیاد :+1: که گفته اند : همه کارها به صبر برآید و مستعجل به سر درآید :hugs: پس عجله نداشته باشین :+1:
واین که اگه بااپ های دیگه کار کرده باشین صحبت از پاسخ به کاربر بصورت رایگان،آنکال،دقیق و حرفه ای نیست ،برای هر سوال حتی کوچیک ۵۰ هزار باید واریز و شماره پی گیری بدین تا جواب بدن ،نه که اونها اشتباه می کنن ،کاردرست همونه وکار زبانشناس و مربیاش لطف مضاعفه :pray: من نه سهامدار این مجموعه هستم و نه مرفه بی درد یه زبانشناس ساده هستم که اعتقاد دارم مثل قدما : گوشت ارزون آبگوشتش در نمیاد .خدای ناکرده لطف دائم وظیفه واجب(البته بیشتر دوستان فهیم و قدرشناس هستن :palms_up_together:) واین که اعتقاد دارم تقدیر و تشکر بابت تلاش خالصانه اگه نباشه نعمت از ما گرفته میشه ،چراباید جایی که. تقدیر هم نمی کنیم اسباب رنجش خادمان خودمون رو ایجاد کنیم :pensive: پس قدرشناسی دررگ و ریشه ما و فرهنگ ما ایرانی ها هست ،خون سپاسگزاری رو توش به جریان بندازیم ،خداخودش گواهه و قسم به روح حقیقت ۴ یا ۵ اپ پولی نصب دارم با هزینه گزاف یک‌دهم خدمات زبانشناس رو ندارن ،اخلاق انسانی و حرفه ای اجازه نمیده نام ببرم ، اشتراک یکساله زبانشناس فقط پول شارژ VIP یکساله یک دیکشنری x هست .
مامردم مهربون و قدرشناس اجازه ندیم یک سخن نسنجیده فردی اسباب رنجش مربیان عزیز و عوامل زحمتکش را باعث بشه ،حداقل اینه که برای فرد هتاک لایک نزنیم ،بانظر و لایکمون طرف حق و حقیقت باشیم ،اگر اشتباهی هم داشتیم فرهنگ عذرخواهی برای همین روزها هست ،اپی که بروزرسانی رو بیش از یکسال به تاخیر انداخته و هر لحظه مدیر و عوامل درحال دریافت بازخورد هستن حقیقتا ایوالله دارن و ماشاالله :clap::clap::+1::+1::pray::pray: درود به شرافت همه این مجموعه :clap:
درپایان ضمن پوزش بابت اطاله کلام ،به نیابت ضمن تقدیر از زحمات این مجموعه خصوصا باید بگم شقایق خانم علوی عزیز و گرامی ،شما محبوب قلوب تک تک زبانشناسان و عوامل هستین وبابز گ منشی مثالزدنیتون این کژی و ناراستی رو برما ببخشایید ،باشد تادادارهستی همه ما مخصوصا شما بزرگوار رو جامه عافیت بپوشاند ،سلامت تن وروان راپیشکش دهاد :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together: وچون مطلع عالی کلام شما وقتمان خیر باشد .
عکس-نوشته-تشکر-از-استاد-1
واین هم برگ سبزی تهفه زبانشناس :+1::star_struck:

بجان زنده دلان سعدیا که ملک وجود
نیارزدآنکه دلی را زخود بیازاری

ایامتان بکام

39 پسندیده

از رفتار کاربر دیگه‌ای، من از خودم شرمنده شدم…
حداقل اگه تشکر نمیکنیم، نمکدونو نشکنیم!
خانم علوی فوق‌العاده انسان با علم و شریفی هستن و همه دیدیم که چقدر با حوصله پاسخ کاربران رو میدن، و حتی گاها بیشتر از پاسخی که احتیاجه فرد رو راهنمایی میکنن

21 پسندیده

دقیقا درست میفرمایید :+1: ایشان بسیار فردی بزرگوار هستند و درست نیست بافرافکنی موجبات ناراحتی این بزرگوار فراهم بشه :pensive:
درودبرشما درسا بانوی هنرمند ،ناراحت نباشید ،اونایی باید شرمنده باشن که دربرابر خوبی سکوت می کنن یا به درشتی پاسخ میدن ،فعالیت شما هم عالی و راهگشا هست ،سپاس :guitar:

14 پسندیده

معلمین همیشه صبور بودن،معلم و استاد گرامی ما همگی پوزش میطلبیم :rose::rose::rose::rose:

15 پسندیده

سلام آقا عباس :smiling_face_with_three_hearts:
ممنون از تاپیک ارزشمندتون :dizzy::heartbeat::rose::heart_eyes::sparkling_heart:
با تک تک حرف هاتون موافقم
من خودم به دلیل رفتار بعضی از کاربران خجالت‌ می کشم و شرمنده ام :pensive::pensive:
و همچنین خواستم از زحمات خانم علوی در زبانشناس و همچنین پاسخگویی به سوالات به صورت دقیق تشکر کنم :smiling_face_with_three_hearts::gem::purple_heart::revolving_hearts:
تمام مربیان و افرادی که برای این اپلیکیشن زحمت می‌کشند
و در حق تک تک کاربران لطف دارن برای همه ی ما عزیز و ارزشمند هستن
همانطور که شما گفتین دریک درخت شاید چند میوه کال و آفت زده باشه اما این آفت باغ نیست .

من به شخصه از زحمات خانم علوی ، خانم برومند ، آقای ناصری ، آقای گل‌محمدی ، خانم حاجوی ، خانم هادی حق ، خانم بیات ، آقای کشاورز ، آقای حیاتی ، آقا عارف ، آقا علیرضا ، پری خانم و فاـٔزه خانم ، خانم فاطمه کارگر ، آقای پودینه ، آقای روحانی زاد و تمام اعضای پشتیبان و همه ی خانواده ی زبانشناس تشکر می کنم به خاطر زحماتشون و وقتی که می ذارن

:rose::rose:

19 پسندیده

وسعت دید و منظر نگاه استاد علوی فراتر از این موانع کوچک هستند :ocean: ممنون از بازخوردی که دادین و قدر معلم خودتون رو دونستن نوشین بانوی بزرگوار :clap:

13 پسندیده

ممنونم هنرمند یگانه :butterfly:که بیشتر دوستان را نام برده و از طرف همه زبان‌شناسان تشکر کردین :+1::pray: تنها انسان قدرشناس می تونه از زحمات دیگران تقدیر و تشکر کنه شما هم به نوبه خود در پاسخ به زبان‌شناس ها دقت و کارآمدی لازم را دارین و کمک حال هستین و مفید :ok_hand: از شما بزرگوار هم سپاسگزارم فیدبک درخور دادین :100::tada:

13 پسندیده

امیدوارم همه اساتید و مربیان زبانشناس و همه کسانی که زحمت میکشن تلاش میکنن تا بهترین رو برای ما که کاربران این اپلیکیشن بی نظیر هستیم فراهم کنن همیشه سلامت باشن.

همیشه قدردان تلاش شما هستم.
@ShaghayeghAlavi

:blue_heart: :seedling:

21 پسندیده

دقیقا درست می فرمایید :ok_hand: نیستی و مرگ رو معنیش رو می دونیم ،اما فراموشکاریم ،راحت بهتان میزنیم،فحاشی می کنیم ،افسوس :pensive:

الهی آمین :palms_up_together:
من می خوام نباشم عوضش هیچکس کوچکترین ناراحتی از من به دل نداشته باشه :pensive:
سپاس از بازخورد زیباتون زینب بانو :+1:

12 پسندیده

درودبرنیت پاک و شخصیت بی آلایشتون بانوی نمونه :ok_hand::ok_hand::wave::tada:

12 پسندیده

سلام خیلی ممنونم بابت تلاش ها و زحماتی که می‌کشید :star_struck::100::dizzy:واقعا زبانشناس آینده من را نجات داد و خیلی ممنون از @ShaghayeghAlavi بابت زحماتتون :star_struck::100:

14 پسندیده

دوست خوبم همه ما بنوعی مدیون زبانشناس،عوامل و مربیان نازنینش هستیم ،فعالیت مربیان علاوه بر زبان آموزی ،آیینه ای از بزرگی،شکوه و انسانیت است ، درودبرشما و همه این بزرگواران :tada::pray::rose::boom:

16 پسندیده

سلام به همه دوستان✋

چه تاپیک خوب و ارزشمندی :ok_hand:
واقعا جا داره از زحمات تک تک مربیان زحمتکش و دلسوز زبانشناس تشکر و قدردانی کنیم :hibiscus:

من یکماه هست که ازین برنامه استفاده میکنم ولی تو همین مدت هم شاهد زحمات بی دریغ و دلسوزانه این عزیزان بودم :hibiscus:

شاید چون خودم هم تدریس میکنم بیشتر قدرِ کار و زحماتشون رو بدونم :hibiscus: انشالله که همیشه تنشون سالم باشه و البته بدونن که ما واقعا قدردانشون هستیم:hibiscus:

11 پسندیده

ممنونم بزرگوار :+1: ،امیدوارم تمام ما قدردان خادمان خودمون باشیم ،اگه جسارت نباشه شما بزرگوار هم مدرس زبان en هستین ؟ :rose:

11 پسندیده

انشالله🌺

خیر؛مدرس دوره های برنامه نویسی کودک و نوجوان هستم :woman_technologist:

9 پسندیده

بسیار عالی پیروز باشید :bouquet:

9 پسندیده

سلام :rose:
ممنون از شما عباس آقا که برای من همیشه یادآور دوران شروع تالار که پر از کاربران دلسوزی چون شما بود، هستید.
و همینطور تشکر بابت کمک های بی شائبه ی همکارم شقایق خانوم

16 پسندیده

زنده باشید آقا فرزاد دوست داشتنی و فعال :pray: چون بدلیل مشغله زیاد تالار زیاد نمیاین ،خیلی دلتنگتون میشم ،سعی می کنم اینطور مواقع احوالی ازتون بگیرم ،مربی عزیزم :heart_eyes:،حقیقتا درود به تمام تلاشهای شما ،سلامت باشید و آرامش سهم دل مهربونتون :bouquet::100::tulip::rose:

14 پسندیده

سلام به همه ی دوستان. @abbas_17 جان قدر شناسی شما عزیز گرامی ستودنیست.
خانم @ShaghayeghAlavi همیشه کامنتهای ارزشمندتونو دنبال میکنم و درسهای بسیاری از شما مربی گرانقدر آموخته ام، ممنونم استاد. :bouquet:
و یه جمله برای دوستی که (شاید بخاطر نا آگاهی و یا وجود آموزه های ناصحیح در زندگیش) نمیدونم چه گفته که تا این حد روح حساس عباس آقامون و خانم علوی عزیزو آزرده:
عزیز دل، دوست نازنین، اینو از من بشنو:
دروازه های آسمان از دلهای زمینیان باز میشوند. از دلهایی که به دست آورده ایم، نه آنهایی که شکسته ایم.
همه ی عزیزان شاد و سربلند و پیروز باشید و موفق. :rose::bouquet:

16 پسندیده

سلام وحید جان :clap:
ممنون از قدرشناسی شما که نشانگر باطن پاک وضمیر نورانیتون هست

چقدر عالی ،لطیف وحکیمانه ،شما زاده هنر و بزرگی هستین ،وحید عزیز :tulip:
همیشه سلامت ،شاد و سربلند باشید ،زبانشناس قدرشناس :+1:

8 پسندیده