Photographers

پس پشمک شکلاتی چی :wink::face_with_hand_over_mouth: :chocolate_bar: ممنون بابت دیزاین :pray: من درسال شاید یکبار پفک بخورم ،وقتی بخورم بزرگترین سایز پکش رو می خرم و :yum:
اِ راستی این بشقاب رو هم تو سینک نشکنی :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: :plate_with_cutlery:
صبر کن :relaxed: یادم رفته بود : سلام

9 پسندیده

سلام، سعی میکنم ولی قول نمیدم. :laughing:

اینجوریاس دیگه :laughing::sweat_smile:

9 پسندیده
9 پسندیده

:flushed: واقعا؟… من اگه پفک خوردن مشکلی نداشت هر شب می‌خوردم :drooling_face::drooling_face::drooling_face:

9 پسندیده

ژینوس بانو کوتاه بیا ضرر داره :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::sweat_smile:

9 پسندیده

2

9 پسندیده

A part of my favorite song :star_struck::musical_keyboard:
I hope you like it :blush::heart_eyes:

8 پسندیده

سلام دوستان. روزتون بخیر. :bouquet:

7 پسندیده

بسیار عالیه وحیدجان ،لذت بردیم از ورزش و هنر شما :star_struck::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes_cat::boom:

5 پسندیده

کوهنوردی امروز صبح :cowboy_hat_face::mountain:

30614ffb35c2e13b9476451461013a77

8 پسندیده

اجرایی مسلط،روان و دلنشین ،ممنون یگانه بانو :pray::+1::ok_hand::rose::four_leaf_clover::rose::clap::clap::boom::heart_eyes_cat:
فقط اسم ملودی چیه؟ ،فقط میدونم معروفه :+1::ok_hand:

6 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون :blush::rose:

Wedding of love :cupid:

6 پسندیده

وایی منم اومدم :face_with_hand_over_mouth::grin::star_struck::star_struck::star_struck::pray:t2::pray:t2::pray:t2::heart_eyes::heart_eyes:
مرسی منم با خودتون بردین :sweat_smile: روحیه شد برام قبل مدرسه

5 پسندیده

بسیار عالی عباس عزیز.
مسیری زیبا، مناظری عالی و همنوردانی قدرتمند.
عکسهاتونم که درجه یک.
درود بر شما. :bouquet::clap::clap:

3 پسندیده

امروز صبح رفتیم کوه خلج و هفت حوض، جای همه تون خالی. :bouquet: @noushin8

البته ما مثل عباس آقا حرفه ای نیستیم. :slightly_smiling_face:

8 پسندیده

قابلی نداره :star_struck::smiling_face_with_three_hearts::pray::rose::mountain:البته ما استراحت و چای آتیشی داشتیم یادتونه که ،مثل شما تا چالوس گازشونگرفتیم :star_struck::joy: هرچی گفتم نگه دارین یه عکس بگیرم ،گفتن دیره ،یگانه کلاس داره،باید برگردیم :joy::joy::joy::star_struck::hedgehog:

5 پسندیده

خستم وحید از کوه اومدم ،چوبکاری نکنید ،خودت یکپا هنرمندی ،راستی دوستمون آقای رسولی که ارشد زبانه دیوانش کردم با سوالهام :joy::joy::joy::joy:گفته دیگه نمیام باهات کوه :joy::joy::joy:

5 پسندیده

بله ، خیلی هم چسبید :yum::yum::teapot:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
ما که بهترین جا برای عکس و فیلم برداری نگه داشتیم :grin::grin:
اینم فیلمش :star_struck:

6 پسندیده

به به دوستان همگی جای مارو خالی کنید :heart_eyes::blush:

6 پسندیده

ای وای ببخشید یادم افتاد بله :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::ok_hand::ok_hand::ok_hand::+1::+1::star_struck::star_struck:

4 پسندیده