ارزیابی شما از دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»

ارزیابی شما از دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»
none 4.61864406779661 118

عالی

عالی هست،اینکه درسها ترجمه فارسی داره وترجمه وتلفظ لغات رو خیلی راحت میشه پیدا کرد خیلی خوب هست، و داستان ها هم برایم جالبه ،من بیش از یک ساله درسها رو بصورت تفریحی میخونم و از مجریان و اوامل برنامه سپاسگزارم.

اگر آزمون اضافه کنید خیلی خوب میشه

Perfect

ای کاش با کتاب اصلی منطبق بود و میتونستیم هردو رو همزمان جلو ببریم

عالی

لغاتی که در کتاب قرار داره واقعا جز پرکاربردترین لغاته زبان انگلیسی هست، من چهارتا کتابشو کامل خوندم، برای افزایش دایره لغات توصیه میکنم

2 پسندیده

عالي

خیلی سرعت دانلود فصل ها و کتاب هاش پایینه با بهترین وضع اینترنت دانلود میکنم بازم انگار نه انگار

نت رو عوض کنید اگر با اپراتور وصل بودید با وای فای امتحان کنید و یا بالعکس

من این دوره را خیلی دوست دارم. خصوصا که خودم کتابش را از قبل دارم. فقط یک نقدی که دارم اینه که یه تعداد از درسها را تغییر دادید و یا شماره درس را عوض کردید. اگه با نسخه اصل تغییر نداشته باشد خیلی بهتر است و کمال تشکر را دارم.

سلام میشه کتاب English phrasal verb ielts رو قرار بدین ممنون میشم

دوست خوبم احتمالا ویرایش کتاب شما با این دوره فرق داره.

سلام دوست خوبم کتاب فریزال ورب در درخواست‌ها قرار داره همکاران در آینده اضافه میکنن

خیلی این بخش عالی و کاربردیه

سئوال:
آیا دوره های کوچک تری مثل
۵۰۴ واژه ضروری
تو بطن این دوره وجود داره؟
و مثلا این رو بخونیم نیازی به خوندن اون نیست؟

کتاب 504 لغاتی در این دوره وجود داره که نیتیو زبانان ازش استفاده نمیکنن و کلمات قلمبه سلمبه بکار برده و اکثرشون منسوخ شده.
اگر احیانا آزمون خاصی دارین که گفته شده منبع ۵۰۴ رو بخونین، میتونین بخونین.
کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری لغات پرکاربردتری دارن در مکالمات و مقالات علمی هم ازشون استفاده میشه

2 پسندیده

سپیده خانم
تو این فکر هستم که یکی از آزمون های دولینگو یا آیلتس آکادمیک رو بدم، احتمالا هر دو
ممکنه لطف کنید و بگین کدوم منابع رو مطالعه کنم؟

1 پسندیده

برای آزمون دولینگو لینک زیر رو بخونید

برای آیلتس آکادمیک یکی از همکاران قبلا منابع معرفی کرده بودن

1 پسندیده

متشکرم :pray:t4: :deciduous_tree:

1 پسندیده