آیا یادگیری همزمان چند زبان ممکن است؟ [نظر متخصصان]

خیلی زحمت کشدید آقای کشاورز :clap::clap::clap:
من تا عنوان مقاله رو دیدم پیش خودم گفتم الانه که بگید دو تا زبان رو هم با هم می تونید بخونید و امکان پذیره که خوشبختانه اینطور نبود.:grin::grin::grin:
حالا ما انگلیسی رو خوب یاد بگیریم و فول بشیم، زبان های دیگه پیشکش … واقعاً پیشکش!
البته زبان دیگه ای، نه اینقدر جذبم کرده و نه احساس نیاز کردم. چون با انگلیسی، تقریباً همه کارهام راه می افته.
فکر هم نکنم زبان دیگه ای بتونه به اندازه انگلیسی، برام شیرین و جذاب باشه.
طوری که یک سری مفاهیم و لغات رو فقط به زبان انگلیسی می دونم و اصلاً معادل فارسی براشون پیدا نمی کنم. :joy::joy::smiley::smiley:

6 پسندیده

سلام :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette:شبتون پرفروغ و رخشان :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:مقاله بسیار عالی بود مرسی مرسی مرسی :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette:

2 پسندیده

من دوساله که شروع کردم به یادگرفتن کره ای در کنار انگلیسی. کره ای به قوی تر شدن انگلیسیم خیلی کمک کرد ولی خیلی وقتا وقت نمیکنم هردو زبان رو دوره کنم وقتی درگیر یکیشون میشم زمان از دستم میپره و دیگه نمیتونم به اون یکی رسیدگی کنم😕
ولی هردو شون خیلی شیرین هستن و از یادگرفتنشون لذت میبرم🙂
یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که لحجه هاشون زمین تا آسمون باهم فرق میکنه😑 مخصوصا تو تلفظ کردن ن و ب و…

4 پسندیده