حفظ کردم کافیه

سلام من داستان جوجه اردک زشت رو خوندم و فهمیدم و حفظ کردم برم روی داستان دوم یا بیشتر رو تمرکز کنم تا بتونم با گوینده هم خوانی کنم چون سرعتش خیلی زیاده

این تاپیک مربوط به داستان «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان‌های بچگانه»، فصل «بسته ی اول»

1 پسندیده

شما توی مجموعه داستان های بچه گانه باید جوری پیش بری که دایره لغاتتون زیاد بشه
جوری یاد بگیرید که بتونید بدون ترجمه فارسی به راحتی خودتون تک تک کلمات رو ترجمه کنید بیشتر هدف همینه تا چیزای دیگه

2 پسندیده

سلام
دوست خوبم در جایی عنوان نشده که باید داستان رو حفظ کنید. هدف این دوره افزایش دایره لغت و درک مطلب است. اگر در راهنمای دوره گفته شده باید بتونید در گام ششم بدون توجه به متن داستان رو با راوی بیان کنید منظور اینه اونقدر با دقت به داستان ها گوش داده باشید که جملاتش براتون آشنا باشه و وقتی راوی داره داستان رو میگه ناخودآگاه شما هم با راوی هماهنگ اون موارد رو به خاطر بیاره و بیان کنه وگرنه ما هیچ حفظ کردن خودآگاه نداریم
همین که کلیت داستان رو درک کنید و بتونید به طور خلاصه برای خودتون به انگلیسی اون رو بگین یا با راوی همراهی کنید کفایت میکنه. فکر کنید یک کتاب 60 صفحه ای رو بخونید و بخواین برای کسی تعریفش کنید عین 60 صفحه رو که نمیگین بلکه چکیده اون رو میگین، اینجا هم همینطوره

6 پسندیده

ممنونم از توضیح خوبتون

1 پسندیده