انتشار نسخه ۸.۸ نرم افزار زبانشناس

سلام آقای ناصری نسخه جدید واسه من درس هایی ک دانلود کرده بودم آفلاین بالا نمیاره

لینک دانلود

این نسخه رو نصب کنین ببینین درست میشه؟

2 پسندیده

اگر از نسخه ی ۷ تازه به نسخه ۸ آپدیت کردید نیازه که یک سری درسها متنشونو مجدد بگیره. صوت یا ویدئو دانلود نمیشه

1 پسندیده

بله درست شد … بینهایت ممنونم ازتون. خیلی خوشحال شدم.

1 پسندیده

سلام چندتا نسخه ی جدید مشکل داره فکر کردم بهتره بگم

1 اینکه دیگه نمیشه لغات لایتنر رو به روز رسانی کرد این قابلیت تو نسخه جدید کلا وجود نداره و تو نمیتونی برای لغت لایتنرت جمله جدیدی برای مرور انتخاب کنی

2 در گذشته وقتی که میخواستی یه عبارت یا جمله ای که تو متن مشابهش یا خودش هست ولی روش هایلایت نشده رو به لایتنر اضافه کنی الان هم میشه ولی بعدها وقتی که میخوای تو لایتنر مرورش کنی دیگه مثالی رو براش نشون نمیده درواقع و مینویسه مثالی برای این وجود نداره

3 یه اشکال دیگه هم هست اینه که مثلاً وقتی یک کلمه توی یه اصطلاح یا عبارت به کار میره وقتی اول معنیش رو می بینی و بعد یه خط خاکستری می کشه از دفعه ی
بعد دیگه اصن نمیشه اون کلمه ی به کار رفته توش رو به لایتنر اضافه کرد یا معنی مستقلش رو دید
مثلا تو electromagnetic waves دیگه نمیشه electromagnetic رو هم ببینی

4 به نظرم بیش از اندازه فارسیزیزه ش کردید یعنی اون حال و فضای اینکه من دارم توی محیط انگلیسی درس میخونم از بین رفته این خیلی هم مشکل خاصی نیست ولی دیگه مثلا من الان میخوام یه یادداشت بنویسم برا یه لغن دیگه حتی از چپ تایپ نمیشه اینش دیگه واقعا بده چون من بیشتر وقتا یادداشتی که تایپ می کنم انگلیسیه دوست دارم بشه از چپ یا از وسط هم تایپ شه

6 پسندیده

لطفا برای این شکستن زنجیره یه فکری بکنید، سر یه بی دقتی کوچک و از دست رفتن زمان، زنجیره ام شکست. امروز تولدم بود و برنامه ها بهم خورد، فکر کنم معمولا روزی حداقل دو ساعت زبان شناس کار می کنم. اگه می شد درصدی از بیشتر کار کردن روزهای گذشته بعنوان باطری احتیاطی باسه بهتره. البته برای من مهم نیست، اما حفظ زنجیره میتونه مهم باشه

3 پسندیده

تار یخ رو بیار عقب یه روز مجدد بخون

1 پسندیده

چطوری تاریخ رو جابجا می کنن؟

1 پسندیده

سرچ کنید تو گوگل بهتون میگه.

1 پسندیده

نگران نباش زنجیره تو میتونی ترمیم کنی

1. کافیه تاریخ گوشیتو عوض کنی وارد تنظیمات گوشیت شو و تاریخ رو به اونروزی برگردون که زنجیره ت شکسته
  2. وارد زبانشناس شو ببین کار میکنه اگر کار کرد برو زنجیره تو کامل کن و بعد دوباره از تنظیمات گوشی تاریخ گوشیت رو درست کن
  3. اگر زبانشناست بعد از تغییر تاریخ گوشی کار نکرد از زبانشناس خارج شو و به طور کامل صفحه ی اونو ببند بعد دوباره وارد زبانشناس بشو اونوقت زبانشناست کار مبکنه و زنجیره ت رو ترمیم کن و بعد تاریخ گوشیتو از تنظیمات درست کن :blush:
    من یکبار چند روز رو ترمیم کردم
    ولی ایکاش این ترفند هم لازم نبود و یه جوری میتونستیم جبران کنیم تا کارمون راحتتر بشه
3 پسندیده

ممنون بابت راهنمایی
انجام دادم
درست شد :pray:

لطفا کارتونهای سریالی رو هم بیشتر کنید برای بچه ها خیلی خوبن مثل کایلو و پپاپیگ🙏