انتشار نسخه ۸.۸ نرم افزار زبانشناس

سلام دوستان

نسخه ۸.۸ زبانشناس منتشر شد.

تغییرات این نسخه:

اضافه شدن پخش خودکار

برای فعال شدن این مورد بایستی در قسمت تنظیمات، بخش تنظیمات پخش کننده، پخش خودکار رو فعال کنید.

لینک دانلود

برنامه‌ی آتی:

۱- اضافه شدن معانی انگلیسی در کنار معانی فارسی
۲- اضافه شدن مثالهای متنوع برای لایتنر
۳- اضافه شدن سرچ دوره ها و دروس

28 پسندیده

آقای انصاری درصد و اعداد نمودار‌ها تو برنامه‌ها نیست؟ ماه‌هاست منتظرشیم

6 پسندیده

توی برنامه مون هست حتما انجام میشه.

4 پسندیده

آقای ناصری سلام
تمام صفحه شدن ویدیو تو برنامه نیست؟

3 پسندیده

بله این هم توی برنامه هست.

3 پسندیده

وقت بخیر
جدیدا این مسئله برای من خیلی پیش میاد که کلمات در صوت با کلمه ای که نوشته شده تفاوت داره یا اینکه برای روی کلمات که میزنم کلمات به هم چسبیده میان و قابل گزارش نیست چون بسیار تعدادشون زیاد هست فیکس این مورد
امیدوارم در برنامه های آیندتون باشه مچکرم.

3 پسندیده

و یه مورد دیگه درس ها تنها زمانی که اون رو گوش میدیم به شکل دیده شده درمیاد بهتر میتونه باشه زمانی که دکمه تمامی کلمات از حالت آبی خارج بشن رو می‌زنیم هم به شکل دیده شده دربیاد چون زمانی که کتابی رو می‌خونیم و صوت رو گوش نمی‌دیدم گاها گم میکنیم که تا کجا خوندیم.

4 پسندیده

همیشه همزمان در پلی استور هم قرار بدید ممنون میشم :pray:

1 پسندیده

یه نکته دیگه اینکه برخی کتاب ها تصویر دارن که یا کلا آورده نشده (مثل زندگی لئونوردا داوینچی و بابا لنگ دراز یا تاریخی کوچک از جهان) یا کمتر از نسخه اصلی هستن (مثل آلیس در سرزمین عجایب )
واقعا حیفه که این تصاویر رو در کتاب نداشته باشیم، بخصوص اینکه در کتاب بارها به اونها ارجاع داده شده
لطفا در این مورد هم یه فکری کنید
ممنون

5 پسندیده

سلام و خسته نباشید
کاش در اولویت این قابلیت رو قرار میدادید که ما توی لایتنر بدونیم هر لغت در چه موقعیت و چه خانه ای از لایتنر هست
من خودم الان چهل روزه از این لایتنر استفاده میکنم و هنوز لغتی از لایتنر بیرون نیومده به جمع لغات آموخته شده اضافه بشه
آدم نگران میشه😅
تو نسخه قبلی موجود بوده نمایش تعداد لغات تو هر خونه جعبه و موقعیت هر لغت در جعبه ولی متاسفانه تو این نسخه حذف شده

6 پسندیده

طرحاشو زدیم

به زودی انجام میشه

3 پسندیده

سلام، ممنون میشم بخش مشاهده لغت های جعبه لایتنر رو برگردونید. چون الان نمیتونی ببینی که کلمه ها چه وضعیتی دارن
ممنون

1 پسندیده

سلام خیلی عالی میشه اگه امکان هایلایت کلمات و عبارات (بدون اینکه وارد لایتنر بشن) اضافه بشه و وقتی روی درسی میزنیم اول متنش بالا بیاد و بعد اگر خودمون خواستیم دانلود صوت رو بزنیم.

5 پسندیده

سلام وقت بخیر
چرا منکه رو دوتاگوشی زبانشناسودارم،فقط رو یه گوشی خودکار آپدیت میشه؟
میخواستم تاتغییرات نهایی از نسخه قدیمی رواون یکی گوشی استفاده کنم،که خودکاراپدیت شد.
ولی همزمان هردوبروز رسانی نمیشن
روگوشی قدیمی حذف ودوباره که دانلودکردم،ازم شماره موبایل وایمیل میخواد وهیچجوره هم نشدنصبش کنم.کلی درسهارواونجادانلودکرده بودم که الان دسترسی ندارم.اونیکه نصب شده نسخه ی جدید نیست وانگارکه من یه کاربرصفرکیلومترم
لطفا پیگیری کنید
ممنونم

3 پسندیده

تمام صفحه شدن کجاست چگونه فعال میشه من چیزی پیدا نکردم؟ لطفا راهنمایی کنید

1 پسندیده

منظور این بود در برنامه توسعه مون وجود داره که به زودی انجام بشه

2 پسندیده

خیلی خوبه خوشحال میشیم
عجله ای نیست زبانشناس هزاران مزایا و فایده داره چندتا اشکال جزئی هم که طبیعیه که اونا هم به مرور زمان برطرف میشن :rose::rose:
ولی لطفاً بخش آشپزی هم اضافه کنید :pray::pray:

5 پسندیده

سلام خیلی ممنون. آپدیت خیلی خوب شده… فقط مثل اینکه دیکشنری برای من مشکل داره…وقتی روی لغات میزنم معنیشونو نمیاره تو دیکشنری

1 پسندیده

سلام

چه چیزی نشون میده؟

یه عکس بذارین که ببینیم

1 پسندیده

کاملا خالی نشون میده البته گاها درس میشه و لیست دیکشنری هارو میاره … حالت رو آفلاین کرد … و نصب آورد لیست رو و من نصب کردم ولی باز هم در حالت آفلاین و هم آنلاین نشون نمیده لیست دیکشنری هارو

2 پسندیده