پارتنر برای مشارکت در ترجمه

سلام رفقا وقت همگی بخیر
خیلی خوشحالم که تو جمعتون هستش و هرلحظه از بودن تو همچین محیط مصمم و گرمی لذت و استفاده کافی رو سعی میکنم که ببرم:pray::heart_eyes:
اصل داستان یادگیری زبان از نظر من اینه که:

یک مطلبی رو یاد بگیری
اون مطلب رو تا میتونی تکرار کنی
اون رو با دوستات به اشتراک بزاری تا اونام ببینن
اون رو اموزش بدی تا هم برا خودت تثبیت بشه و هم بقیه ازت یاد بگیرن
و دوباره این چرخه رو تکرار کنی!

و من این فرصت رو هیچ جای دیگه نتونستم پیدا کنم الا توی اپ زبانشناس، و شدیدا روحیه ام رو بالا میبره وقتی میبینم که هر لحظه اراده کنم میتونم یه حرکت جدید رو با یه عده ادم پر انرژی و درجه یک استارت بزنم و ازشون چیز یاد بگیرم.

همین هم موجب شد تا فقط به خوندن و کامنت گذاشتن توی تالار بسنده نکنم و دست به یه کار قشنگ بزنم که هم بدرد خودم بخوره و هم بقیه ازش بهره ببرن و حس کردم ترجمه کردن یه اثر میتونه یه کمک دلگرم کننده به شخصی باشه که میخواد یه دوره جدید رو شروع کنه و با چالش هاش روبرو بشه! :blush:

پس تصمیم گرفتم اول بر اساس علاقه خودم و بعد بر اساس نیاز بقیه دوستان یه دوره ای رو برای ترجمه استارت بزنم و بعد از کمی جست وجو دوره پادکست feel good English رو انتخاب کردم و مقداری از دوره رو گوش دادم که فووووق العاده شیرین و روان بود و اگر کسی با تکرار و مصمم گوش بده این دوره رو سلاست و دایره لغاتش عاااالی پیشرفت میکنه و خیلی میتونه بالا بکشه سطح خودشو با این پادکست:ok_hand::heart_eyes::muscle:

حالا خواهش من از دوستان اینه که یه سر به دوره بزنید و ببینید سطح دوره رو و بعدش اگر کسی تمایل داره و این پتانسیل و حال خوب رو در خودش میبینه که بخواد ترجمه یه کار رو استارت بزنه اعلام کنه تا با قدرت هرچه تمام تر شروع کنیم
_اگر تعداد بیشتری هم علاقه داشتن میتونن اعلام کنن تا سقف سه نفر که منفجر کنیم دوره رو…

مرسییی از همگی
منتظر انرژی های مثبتتون هستم
Let’s get started… :heart_eyes::sunglasses::muscle:

3 پسندیده