انتشار نسخه ۸.۸.۱۲ برنامه زبانشناس

سلام و وقت بخیر … ممنون از تمام زحماتی که میکشید جناب ناصری. البته من مشکلم رو مطرح کردم اما جوابی نگرفتم. :point_down:

سلام و وقت بخیر و تشکر به خاطر زحماتی که میکشید. عذر میخوام در آپدیت قبلی که گزینه پخش خودکار رو اضافه کردین متاسفانه درست کار نمیکنه. بعد از خواندن چهار پنج درس، قطع میشه و باید حتما صفحه موبایل رو روشن کنم تا ادامه بده. میشه لطفا بررسی بفرمایید؟ ممنونم

2 پسندیده

بله یه باگی هست در حال بررسی هستیم.

4 پسندیده

سلام اقای ناصری ممنون بابت اپدیت جدید :rose: فقط لطفا کلید پرش به درس بعدی رو اضافه کنید خیلی کاربردی هست

4 پسندیده

سلام وقت بخیر ، من نسخه ۸.۱.۲ ios رو دارم که دیگه مثل قبل قابلیت سرچ تو دیکشنری نداره. خیلی منتظر برگشت این قابلیتم. مشخص نیست که کی این قابلیت برمیگرده؟
و اینکه موقع مرور لایتنر نمینویسه چندتا لغت تو باکس امروزه . اگه مینوشت خیلی بهتر میشد.
بقیه تغیرات نرم افزار هم عالی بوده و ممنون بابت نوآوری و زحماتتون.

4 پسندیده

بله …درسته👌همینطوره…

2 پسندیده

سلام آقای ناصری وقتتون بخیر
با اینکه مدت طولانیه که منتظر برگشتن نمودار‌ لایتنر و عددهای نمودار لغات درس‌ها هستم :grin: ولی باید اعتراف کنم که تغییرات یکی دو آپدیت اخیر خیلی خوب بودن و زبانشناس هفته به هفته داره حرفه‌ای‌تر میشه :ok_hand:t4: امیدوارم که به همین خوبی ادامه بدین :raised_hands:t5: :hibiscus:

5 پسندیده

این عالییییه💯
منتظرش هستیم آقای ناصری

2 پسندیده

برای من چند وقته دیگه کلا گزینه پخش خودکار نمیاد. فکر میکردم کلا حذف شده از برنامه!

2 پسندیده

سلام از زحمات شما واقعا متشکریم نسخه ی جدید واقعا عالی است اما نمیدونم چرا اطلاعات مربوط به لایتنر (تعداد لغات،سطح لغات ) حذف شده یا اگر هست بگین کجاست…

2 پسندیده

به نظر منم اضافه شدن دیکشنری که فارسی و انگلیسی رو میاره دوباره کاریه واقعا. کمی کشیدن صفحه واقعا چه سختی داشت؟ چند بار باید صفحه رو بکشی که بره روی خود دیکشنری ها.

2 پسندیده

آقای بشیری فکر کنم این دیکشنری ThahilGaran هم باید اضافه کرد. هم انگلیسی و هم فارسی بصورت کامل پشتیبانی می کند

4 پسندیده

زبان شناس راه حرفوی شدنش را می‌پیماید امیدوارم دو موضوع خیلی مهم را در الویت های بعدی تان قرار دهید.
۱) قابلیت چرخشی برنامه (Landscape &Portrait)
۲) کتاب خانه شخصی با قابلیت نصب کتاب از حافظه تلفن شبیه برنامه هرمس و با تفکيک کتاب های خوانده شده و ناشده.
اگر این دو قابلیت را اضافه کنید واقعا دست مهربان شما بوسیدنی است چون با نصب کتاب از تلفن به برنامه هم می‌توانیم انگلیسی مان طبق برنامه بیاموزیم و هم موضوع دلخواه خودمان را بخوانیم! چون واقعا من به رمان و قصه های کودکانه خیلی علاقه ندارم میخواهم کتاب ‌های پزشکی مطالعه کنم که مهارت علمی ام بالا بره و هم مشکل زبانم به کمک برنامه خوب تان حل شه! شاید دوستان باشد که مثل من می‌خواهد کتاب‌های دلخواه شان را بخواند که تو برنامه نیست و امکانش هم نیست!

4 پسندیده

نسخه برنامه تون چنده؟

متوجه منظورتون نشدم بیشتر توضیح میدید؟

این مورد برای ویدئو ها توی برنامه ی یکی دو ماه آیندمون هست.

4 پسندیده

سلام وقت بخیر و خداقوت.
من هربار نسخه جدید رو دانلود میکنم هیچ تغییر خاصی رو نمی بینیم. موقع بارگذاری برنامه نوشته نسخه ۸.۸.۱۲ ولی وقتی برنامه باز میشه نسخه قدیمی رو میاره. یعنی گوشی من این نسخه ها رو پشتیبانی نمیکنه؟

2 پسندیده

باسلام
قابلیت خوبی است ولی نحوه نمایش از جمله بزرگی برگه نمایش و سادگی نمایش جملات انگلیسی، مطالعه را سخت کرده، من پیشنهاد میکنم همانند دیکشنری ها معانی بلد یا در کادر رنگی باشند و مثاها ایتالیک.
همچنین اگر این مثاهل در کنار دیکشنریها قرار گیرد و فقط یک معنی فارسی در برگه قرار گیرد میتوان اندازه برگه را کوچکتر در نظر گرفت. البته چند معنی، بطوری که بدگه بزرگ نشود هم خوب است.
ممنون

2 پسندیده

باسلام
یک ویژگی که کمبودش را حس کردم، امکان حذف فایلهای یک درس هنگام حذف آن درس از لیست دروس درحال یادگیری است. مخصوصا برای فیلمها لازم نیست اول برم فایلها رو حذف کنم و بعد بیام درس رو حذف کنم.
باتشکر

1 پسندیده

سلام مجدد
یه پیشنهاد دیگری که داشتم، این بود که بهتر میشه اگه نمایش نمودار ها بهبود پیدا کنه، بطوریکه ماکزیمم محور عمودی نمودار ماکزیمم سه ماه اخیر باشه و با اسکرول کردن به عقب و جلو بصورت پویا تغییر کنه و بتوان بین این حالت و حالت اولیه(فعلی) انتخاب کرد.
چون هر دفعه میرم تو نمودارها همشون خوابیدن کف چون شیش ماه پیش یه روز کامل داشتم با نرم افزار کار میکردم و الان ماکزیمم ها خیلی بالاست.

یه ایده ای داشتم خوتستم بهتون منتقل کنم تا در موردش بررسی کنین.
آپشنی در نرم افزار باشد تا بتوان از حافظه دستگاه یک فیلم به همراه فایل زیر نویس انگلیسی اضافه نمود و پلیری که فیلم را بصورت تمام صفحه بهمراه زیرنویس نمایش دهد و ابزار نمایش معانی کلمات و اضافه کردن به لایتنر به محض لمس کلمه. برنامه ejoy مشابه اینکار را انجام داده.
با داشتن این قابلیت هر شخص میتواند برای خود دروس جدیدی تعریف کند و همچنین قابلیت زوم میتواند بهبود زیادی پیدا کند که احتمالا طرفداران زیادی هم دارد، البته اگر نسخه وب زوم هم ارایه شود که دیگه میتونم بگم آخرشه.
ممنون
ممنون

3 پسندیده

سلام اقای ناصری و وقت شما بخیر ،،
راستشو بخواین من نسخه جدید هنوز آپدیت نکرده بودم و نسخه ۸.۷.۶۹ رو هنوز استفاده میکردم :woozy_face:

اما به لطف آقای کشاورز لینک نسخه آپدیت شده یعنی همین ۸.۸.۱۲ رو واسم بفرستادن و من استفاده میکنم واقعا ازش لذت میبرم ،، میخاستم تشکر کنم از تیم بسیار زحمت کش و دلسوز زبانشناس که هر روز بهتر و بهتر عمل میکنه ،، امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشین :pray: :tulip: ،، و همینطور زنده باد زبانشناس :pray: :star_struck:

2 پسندیده

ویدئو قطعا مهم است اما مهمتر از آن خود آپ است که کتاب توش هست، متن است و خواندن متن در حالت پارتریت که صفحه تلفن هم خورد است خسته کننده است بنا اگر بشود که این مورد را برای سهولت بیشتر خوانندگان و زبان آموزان این برنامه در نظر بگیرید خیلی عالی میشه ممنون تان!

3 پسندیده

سلام
لطفا موقع آپلود آخر اسم فایل شماره نسخه رو هم بزنید.
یعنی بجای zapp_en.apk بزنید zapp_en ۸.۸.۱۲.apk .
این نسخه با حالت ترجمه انگلیسی خیلی خوب شده فقط یه مشکلی داره.من توی تنظیمات زدم اول ترجمه انگلیسی رو نشون بده. توی قسمت مرور لغات در لایتنر اگه روی یک لغت بزنم معنی رو نشون بده و بعد از دیدن معنی انگلیسی معنی فارسیش رو هم نگاه کنم توی لغت بعدی وقتی بزنم معنی رو نشون بده اول فارسی رو نشون میده.

5 پسندیده