انتشار نسخه ۸.۸.۱۲ برنامه زبانشناس

سلام دوستان

نسخه ۸.۸.۱۲ زبانشناس منتشر شد.

تغییرات این نسخه:

۱- اضافه شدن معانی انگلیسی در کنار معانی فارسی

برای اینکه به صورت دیفالت معانی انگلیسی نشون داده بشه در قسمت تنظیمات لایتنر میتونید این مورد رو انتخاب کنید.

لینک دانلود

برنامه‌ی آتی:

۱- اضافه شدن مثالهای متنوع برای لایتنر
۲- اضافه شدن سرچ دوره ها و دروس

29 پسندیده

سلام و وقت بخیر و تشکر به خاطر زحماتی که میکشید. عذر میخوام در آپدیت قبلی که گزینه پخش خودکار رو اضافه کردین متاسفانه درست کار نمیکنه. بعد از خواندن چهار پنج درس، قطع میشه و باید حتما صفحه موبایل رو روشن کنم تا ادامه بده. میشه لطفا بررسی بفرمایید؟ ممنونم

5 پسندیده

دوستان عزیز یه ریسپانسی بدید آیا از تغییرات اخیر خوشتون اومده یا نه :sweat_smile:

9 پسندیده

سلام خدا قوت
من از نسخه های جدید راضیم
الان هم این نسخه رو دانلود کردم ولی نصب نشد البته احتمالا مشکل از گوشی خودم بوده چون ظرفیت حافظه گوشی م کم شده
ولی لطفا بخش آشپزی اضافه کنید :pray::rose:

4 پسندیده

سلام خدمت تیم خوب زبان شناس که بصورت شبانه روزی زحمت می‌کشد تا فضای مطلوب برای زبان آموزان فراهم کنند تغیرات که در ورژن اخیر آورده شده قابل ستایش است اینطوری نیاز به باز کردن دیکشنری و استفاده از آن کمتر شده است امیدواریم شاهد تغیرات بیشتر و خوبتر در آینده‌های نزدیک باشیم موفق و سلامت باشید!

4 پسندیده

سلام آقای ناصری وقت بخیر،
من نمیتونم نسخه جدید رو آپدیت کنم :roll_eyes: :pray:

2 پسندیده

سلام آقای ناصری :blossom::blossom::blossom:
آپدیت های که اومده و قابلیت هایی که به مرور اضافه شده مخصوصا در بخش دیکشنری و لایتنر خیلی مفید و کاربردی بوده :+1::+1::+1::+1::+1::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
ممنون از زحمات شما :heart::heart:

5 پسندیده

فعلا در کافه بازار و گوگل پلی منتشر نشده

اگر مایکت دارید لطفا از مایکت تست کنید میتونید آپدیت کنید.

خیلی ممنون

فیدبک های شما باعث میشه ما راه رو بتونیم درست پیش بریم.

3 پسندیده

با عرض سلام و خسته نباشید
اول از همه باید تشکر کنم ازحمات فراوانتون
به نظرم اون قسمت معنی انگلیسی که اضافه شده خیلی خوبه و واقعا کارو راحت کرده
ولی یهچنتا مشکل هست
اینکه واسه بعضی ازکلمات میگه نیاز به نت داری و این قضیش چیه؟
چون بیشتر کلماتو بدون نت هم میاره
یه مشکل دیگه به نظرم اینکه یه امکان وجود داشته باشه که کسایی که دوست دارن مستقیم از دیکشنری منبع استفاده کنن بتونن این صحفه کلا واسشون نیاد و مستقیم بشه رفت تو دیکشنری
الان نمیشع چون حتما اول باید برید تو اون صفحه و بعد تو دیکشنری و اینکه همین کارم یکم سخته
یعنی رفتن از اون صفحه ی معنی به دیکشنری ها
یبارمیکشی برمیگرده تو صفحه ی اصلی یبار هیچی نمیشه و اون قسمتی که باید بکشی خیلی بالاست و به سختی انگشت بهش میرسه که بکشیمش بالا و بره تو قسمت دیکشنری
منظورماینکه مثلا بزنی رو معنی برع تو اون صفحه ولی بکشی بالا بره تو دیکشنری مستقیم
و در موردنموداراو اطلاعات در مورد کلماتم گفتین که تو برنامتونه که به نظر خیلی واجبه و مرسی
و یه چیز دیگه اینکه اضافه کردن گزینه نمیدانم دیگهکلا تو برنامتون نیست؟
قابلیت سرچ تو لاتنرم اضافه بشه مثل قبل عالی میشه

7 پسندیده

نسخه الان من ۸.۷.۶۹ هستش
یعنی نسخه جدیدتری نیومده هنوز؟

1 پسندیده

نسخه ۸.۸.۱۲ در مایکت منتشر شده.

بررسی میکنیم.

در برنامه مون هست.

فعلا خیر

بله در ادامه به این صورت اضافه میشه:

11 پسندیده

سلام آقای ناصری عزیز و تیم زحمتکش زبانشناس :blue_heart:
تغییرات آپدیت جدید خیلی عالی شدن و من به شخصه از آپدیت جدید واقعا راضی هستم
دست مریزاد می گم به همه ی دوستان و تیم مهربان و دلسوز زبانشناس :rose::rose:

4 پسندیده

جناب ناصری با عرض خسته نباشید،این مورد درصد ها حل نشده،

وقتی میانگین بالای حداقل ۸۰درصد بلدم نمیشه ۶۶که :thinking:

4 پسندیده

سلام جناب ناصری؛خسته نباشید و خدا قوت…
لایتنر و دیکشنری عالی شده :star_struck:
پخش پشت سر هم :blue_heart:
فقط اگر نمودار میله ای که تعداد لغات هر درس رو نشون میداد رو هم اضافه کنید عالی میشه :pray:

6 پسندیده

سلام :rose:

دقیقا برای منم اذیت کننده بود بخصوص موقع گسترده خوانی دست درد گرفتم ترجیح دادم نخونم

8 پسندیده

می بخشید واقعا متوجه نشدم اینجا انتشار نسخه ۸.۸.۱۱ نوشته در حالیکه دانلود کردم و آپ مه نسخه ۸.۸.۱۲ است آیا فرق دارد؟؟

2 پسندیده

اوکیه. عنوان اشتباه بود.

3 پسندیده

اضافه کردن سرچ خیلی عالیه، بی صبرانه منتظریم، مرسی :ok_hand:
راستی میشه امکان هدیه دادن اشتراک هم به برنامه اضافه بشه؟ مثل طاقچه یا بیپ تونز که میشه یه کتاب یا آلبوم موسیقی رو به شماره کسی دیگه هدیه داد.
خیلی خوب میشه اگه این امکان اضافه بشه و ما بتونیم تجربه محشر استفاده کردن از زبانشناس رو به دیگرانی که به یادگیری علاقه دارند هدیه بدیم.

8 پسندیده

سلام مهندس جان
یه دونه ای
دمت گرم
این اپدیت خیلی باحال بود
متشکرم

3 پسندیده

سلام. پخش پشت سر هم برای شما مشکلی نداره؟ برای من بعد از پخش سه یا چهار درس کوتاه، قطع میشه و تا صفحه رو روشن نکنم درس جدید رو نمی‌خونه.

3 پسندیده