ادامه ریدینگ tpo toefl

لطفا ادامه ریدینگ tpo تافل رو بذارید. خیییییلی وقته منتظرم و امتحانم نزدیکه به شدت به لغت هاش نیاز دارم

2 پسندیده

دوست خوبم اگه صوت داشته باشه میتونیم بذاریم در غیر اینصورت امکانش نیست

2 پسندیده

برای تقویت ریدینگ برای ازمون ها میتونین دوره های موجود در زبان شناس رو بهم معرفی کنید

3 پسندیده

سلام

@shily

تمامی درس‌های زبانشناس دارای راهنمای متنی است که از آن میتوان برای ارتقای مهارت‌های خواندن استفاده نمود. همچنین در خلال درسها، کتاب‌های جذاب و آموزنده‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرد که علاوه بر ارتقای درک مطلب، نکات آموزنده‌ی زیادی نیز درون خود دارند که اکثر کتاب های بخش زیبوک این امکان را دارند. خواندن این درس‌ها بهترین روش برای یادگیری لغات انگلیسی است.

6 پسندیده

سلام… تمامی درسهای این قسمت که صوت قابل دسترس داشتن بارگذاری شدن… 54 درس
اگه امکان رکورد صوت درسهای بعدی فراهم شد حتما

1 پسندیده

برای قسمت ریدینگ 54 درس نیست فقط 35 درس بارگذاری شده

بروزرسانی کنین دوره رو… ۵۴ درس موجوده

1 پسندیده

وای ممنونم از خبر خوبتون. بارها رفتم توی گوگل پلی آخرین نسخه رو بگیرم ولی به روز رسانی نمیشد. الان از حساب کاربریم خارج شدم و دوباره وارد شدم درست شد. ممنونم از توجهتون:pray::purple_heart::two_hearts:

2 پسندیده

خواهش میکنم… برای بروزرسانی دوره ها کافیه روی صفحه ی اول برنامه دستتون رو روی اون دوره نگه دارین… گزینه ی بروزرسانی رو میاره :hibiscus:

2 پسندیده

آره اتفاق الان تازه متوجه شدم این شکلیه😍

2 پسندیده

ممنون از راهنماییتون

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
امکانش هست ادامه ریدینگ رو بذارید؟
( حتی بدون صوت - یا استفاده از برنامه های تبدیل متن به صوت که حتی اکستنشن کروم (TTS Text To Speech - Voice Reader Online) از آن ها وجود دارد)

زمان زیادی گذشته، امیدوارم متنش رو بذارید.

سلام وقت شما هم بخیر درحال حاضر امکان بارگذاری نداریم.