از کجا شروع کنم یاد بگیرم؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
من سطح زبانم مبتدی هست
میخوام از پایه شروع کنم زبانم قوی بشه
گرامر… ریدینگ…لیسینگ…اسپیکینگ

اما واقعا سردرگم شدم با این همه برنامه و…

جان هرکی دوست دارین بگین چطور شروع کنم خسته شدم دیگه
ارزو دارم از اول بدنیا بیام اونم توی کشور خارجی دیگه اینقد زجر نکشیم برای یادگرفتن زبان خارجی :sob::sob:

5 پسندیده

سلام
این مقاله ها رو بخونید. امیدوارم که مفید باشن براتون.

4 پسندیده

از داستان های کودکانه که ردیف اول هست شروع کنین، سرعت گفتار هم بزارید روی ۰.۹ که راحت متوجه بشید و تمام جملات رو اول خودتون ترجمه کنین و اگه نتونستید بزنین روی کلمات و ترجمشون رو چک کنین و ترجمه کنین و در نهایت ترجمه خودتون رو با داستان چک کنین.

1 پسندیده

سلام

دوست گرامی ما دیروز با همکاران در قسمت پشتیبانی راهنمایی تون کردیم که از کجا و به چه صورت شروع کنید، این سوال پرسیدن در همه جا بیشتر سردرگم میکنه شما رو و اجازه نمیده شروع کنید. و مورد دیگه ای که وجود داره ما متناسب سطحتون دوره معرفی کردیم اما در تالار زبانشناس هر فردی که ثبتنام میکنه سطح متفاوتی داره و برداشتش از سطح خودش متفاوته مثلا یکی ممکن متوسط باشه اما از سطحش راضی نباشه و بگه من هیچی نمیدونم.

طبیعتا در چنین شرایطی هر کسی متناسب دوره ای که خودش از ابتدا شروع کرده به شما پیشنهاد میده، لذا پیشنهاد میکنم به جای سردرگم کردن خودتون برین و طبق توضيحاتی که ما دیروز خدمتتون گفتیم شروع کنید و اگر جایی براتون مبهم بود داخل پشتیبانی عنوان کنید قطعا من و همکاران راهنمایی تون میکنیم

3 پسندیده