انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام. روزگارتون بخیر

یه مشکلی هست در رابطه با گزینه ای که تو تنظیمات غپ هست…ذخیره آخرین محل پخش

چندباری تو چندتا زیربخش باهاش به مشکل برخوردم

دقایق انتهایی زیربخش، مطالعه م رو تموم کردمو …
بعد از یه مدت که وارد بخش شدم، دیدم علامت تیک مربوط به مطالعه ی کامل بخش، خورده شده! در حالی که تموم نشده بود و هیچ دستکاری هم تو اسکرول داده نشد
و عملا با واردشدن به زیربخش مربوط، از سطر ابتدایی پلی شد.

چون من معمولا یه وقتایی پیش میاد که یه جمله رو بک می زنم که تکرار شه یه بار، تا متوجه شم منظورش رو…احتمالا این مساله باعث اون مشکل شده

ممنون میشم بررسی و رفع بشه🙏

2 پسندیده

سلام آقای ناصری وقت بخیر.

ممنون بابت تغییرات اخیر برنامه؛ یک قابلیت جدیدی که اضافه شده و میشه لایتنر رو بر اساس آخرین تغییرات مرتب کرد یک قاعده‌ای داره که ممنون می‌شم بررسی کنید اگر درست می‌دونید اصلاح بشه.

زمانی که لغات رو بر اساس آخرین تغییرات مرتب می‌کنیم کلمات امروز قبل از دیروز و دیروز قبل از پریروز و الی آخر قرار می‌گیرن؛ اما‌ داخل خود اون روز مثلا داخل گروه امروز کلمات برعکسن یعنی اولین کلمه مرور شده قبل از کلمه دوم و دوم قبل از سوم هستش که باید برعکس باشه.

ممنون از توجه شما. :crescent_moon::pray:

4 پسندیده

سلام جناب ناصری وقت بخیر
تقریبا توی هر برنامه ای از گوشی که روی یک متن دستم رو نگه دارم یک منو باز میشه که وقتی روی سه نقطه میزنم بهم اجازه میده معنی کلمه رو توی برنامه مترجم گوگل ببینم.

ولی بوقتی توی برنامه زبانشناس میخوام این کار رو بکنم دیگه گزینه های قبلی توی منو نیستن. و فقط امکان دیدن معنی با استفاده از خود برنامه زبانشناس رو دارم.

که البته به خودی خود خیلی هم خوبه. فقط دو تا مشکل وجود داره.
اول اینکه خیلی وقتها من میخوام معنی یک عبارت یا کل جمله رو ببینم و نه یک کلمه رو و مترجم گوگل این کار رو خیلی بهتر از زبانشناس انجام میده.(گاهی وقتها زبانشناس عبارت رو میشناسه ولی معنیش رو نمیاره)

دوم اینکه همه کلمات داخل دیکشنری زبانشناس وجود ندارن . وقتی روشون میزنم چیزی بالا نمیاد.

و اینکه این قضیه قبلا وجود نداشت و دو ماهیه برنامه اینطور شده.

7 پسندیده

سلام وقتتون بخیر، اولا تشکر میکنم بخاطر آپدیت جدید ،خیلی بهتر شده. ممنونم دوم اینکه خواستم مجددا درخواست کنم چون ۶ ماه پیش هم گفتم، وقتی من زمانم رو ۲۰ دقیقه تنظیم میکنم،و میام لغات رو دوره میکنم باید تمام اون دقایقی که توی برنامه هستم برام محاسبه کنه. نه اینکه ۳۰ دقیقه لغت بخونم ببینم هنوز ۲۰ دقیقه نشده. این درست نیست. من یک خانم کارمند هستم و خیلی هنر کنم ۲۰_۲۵ دقیقه بتونم بیام لغت بخونم . ۶ ماه پیش که اشتراک خریدم و مدتی دوره کردم و بعد ول کردم علتش این بود که یه درس رو میذاشتم همنجوری برا خودش پلی بشه که فقط زنجیره من قطع نشه. و بعد حس کردم انگار دارم زور الکی میزنم که این زنجیره رو حفظ کنم و ولش کردم. این برنامه باید برای همه باشه نه فقط برای تعدادی دانشجوی مجرد که خیلی راحت می‌تونن برای برنامه زمان بذارن.متاهلین کارمند و بچه دار هم باید بتونند استفاده کنند به مدل خودشون و دلسرد نشن. اگر برنامه دولینگو رو دیده باشید اونم همینطوره تمام مدت زمانی که توی برنامه هستی رو برات محاسبه میکنه و تیک مارک میزنه ممنون میشم اینو به مدیریت زبانشناس اطلاع بدید تا مورد بررسی قرار دهند. از طرف یکی از افراد کادر درمان🙂

5 پسندیده

وقت بخیر
وقتی اسم کتاب رو توی قسمت کاوش وارد میکنم بجای خود کتاب یک فصل از اون رو میاره برام.

5 پسندیده

بعد از آخرين بروزرسانی قسمت مدت زمان هدف روزانه امکان تنظیم خودکار دستی را ندارد.
لطفا این قابلیت را برگردانید.

4 پسندیده

با سلام و وقت بخیر

چندین بار با این مساله مواجه شدم و عملا😶

فریزال وربی که هر دو بخشش، زرد رنگ هست بخاطر بودن در لایتنر

و خود فریزال ورب، زیرش خاکستری شده

هر چی تلاش کردم نتونستم با زدن روش، بازش کنم که بتونم به لایتنر اضافه ش کنم

لطفا بررسی شه. متشکرم

8 پسندیده

روش بزنید تا توی لایتنر باز بشه و بعد روی کلمه یکبار بزنید تا وارد قسمت ویرایش بشید. از اونجا میتونید ویرایش کنید و خود کلمه ای که میخواید خطش رو بردارید بنویسید و میدانم رو بزنید (یا اضافه به لایتنر)

2 پسندیده

سلام. ببخشین اگه امکان داره در لایتنر قسمت پخش مثال یه دکمه اضافه کنین که تکراربی نهایت مثال باشه. تو یادگیری خیلی تاثیر مثبت داره چون کلمه رو باید در جمله یاد گرفت و رمز یادگیری جمله تکرار زیاد هست. با تشکر

3 پسندیده

چه بد… پس خوب شد به روز رسانی نکردم.

یک سوال آیا تنظیم رنگ پوسته مثلا کاهی، سیاه ، سفید هنوز هست؟ تو گوشی یه نفر دیگه دیدم کاهی نبود🤒

چون من چشمانم خسته میشه و با رنگ پس زمینه کاهی خیلی بهتر می تونم مدت بیشتری مطالعه کنم😀

:star2:لطفا رنگ پس زمینه کاهی رو هیچ وقت حذف نکنید:blush::star2::warning:

1 پسندیده

این پوسته ها در برنامه هستش

این نظرات دوستان روی نسخه های قدیمی بوده تا الان کلی آپدیت انجام شده و آپشن های جدید و بهترتر اضافه شده اگر هنوز نسخه اتون قدیمیه از لینک زیر میتونید آپدیت کنید :pray::blue_heart:

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

2 پسندیده

خیلی ممنونم⚘⚘⚘⚘ واقعا از تلاش ها و زحماتتون متشکریم

2 پسندیده

با سلام و خسته نباشید به دوستان زبانشناس
خانم برومند ایکاش همون آبی بمونه
من هر موقع این اشکال برطرف بشه آپدیت میکنم.
چون به هر لغتی که دست میزنی رنگش سفید میشه، در حالیکه نه معنیش رو میدونیم و نه به لایتنر اضافه کردیم.
اگه قراره زیرش یک خط بیافته، بهتره یه بار از اول اینطوری باشه، چون با یکبار نگاه کردن که سفید میشه خیلی بی معنیه
موفق باشید

6 پسندیده

سومی برنامه های آتیتون عالیه :+1:
مرسی

1 پسندیده

ولی کاش همون ابی رنگ باقی میموند مثل قبل

4 پسندیده

در اپدیتهای بعدی به همکاران اطلاع داده شده که اصلاح کنن این مورد رو دوست خوبم

5 پسندیده

لطفا هر موقع این مورد اصلاح شد، اطلاع رسانی کنید تا نرم افزار رو آپدیت کنیم
با سپاس :pray:

4 پسندیده

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام. همیشه وقتی یک کلمه را به لایتنر اضافه میکردم زرد میشد. در آپدیت جدید یا آبی میمونه یا اگر بیرنگ بوده آبی میشه. قضیه چیه؟

3 پسندیده

لطف میکنین این مورد رو با فیلم برای همکاران پشتیبانی ارسال کنین تا دقیق تر بررسی کنن. چون نباید به این شکل باشه

1 پسندیده