انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام دوستان

نسخه ۸.۹.۶ زبانشناس به صورت آزمایشی منتشر شد. ممکنه مشکلات ریزی داشته باشه که اگر گزارش بدید ممنون میشم.

تغییرات این نسخه:

۱- اضافه شدن مثالهای متنوع برای لایتنر
۲- اضافه شدن کتگوری، تگ و کاوش بهتر در اپلیکیشن

لینک دانلود

برنامه‌ی آتی:

۱- مشخص شدن وضعیت لغات داخل لایتنر
۲- صفحه اطلاعات بیشتر دوره و درس (شامل بازگشت اعداد نمودارهای لغت درسها)
۳- قابلیت اضافه کردن لغت به لایتنر از خارج اپلیکیشن زبانشناس

55 پسندیده

لایتنر هیجان انگیز شده :star_struck:،فقط تالار کجاست؟من الان از گوگل وارد شدم

6 پسندیده

ظاهرا نمیشه منم از گوگل وارد شدم

6 پسندیده

سلام شب بخیر :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
لایتنر در این نسخه فوق العاده شده .‌.خیلی خوبه . فقط اگه مبشه به اون قسمت دسته بندی ها ، زیبوک و زوم اضافه بشه خیلی بهتر میشه تا اینکه اینجوری لای منابع امریکن و بریتیش قاطی بشه :blossom::blossom:

14 پسندیده

سلام و درود
واقعا خسته نباشید
من از بخش سطح بندی داستان ها خیلی خوشم اومد
فقط یه سوال سطح چهار اقا جوجه که تو صفحه ورود هستن سطح b2 به حساب میاد؟:sweat_smile:

5 پسندیده

واییییییییییی. قسمت کاوش خفن شده. دست مریزاد به برنامه نویسان و اعضا گروه زبان‌شناس :rose:

6 پسندیده

اگه این نسخه رو نصب کنم دوباره میتونم نسخه قبلی رو نصب کنم؟

4 پسندیده

خیر نمیشه. لطفا این کار رو انجام ندین.

3 پسندیده

باسلام گزینه تالار از نوار ابزار پایین حذف شده

5 پسندیده

وضعیت هم نیست،نمودارهای شنیداری و میدانم و غیره منظورم هست

3 پسندیده

بله جا کم میومد. باید جای مناسبی براش پیدا کنیم.

وضعیت رو با کلیک روی علامت ستاره بالای صفحه اول میتونید ببینید. ولی تالار باید جای مناسب تری براش باشه

10 پسندیده

عالی منتظر اپدیت بعدیتون هستم قابلیت ۳ خیلی مفیده

7 پسندیده

سلام من تو بروز رسانی کلی گوشیم چهار روز پیش این نسخه آپدیت شد .بله همزمان تالار رو نداشتم که از طریق گوگل وارد شدم، ‌لایتنر رو دوست داشتم . در حال حاضر مشکلی نمی بینم خدا قوت و پاینده باشید.:pray::pray:

5 پسندیده

با سلام
۱- مثال هایی که به لایتنر اضافه شده بسیار جالب توجه و کاربردی هستند … البته بعضی از وویس ها دانلود و پخش نمیشه.
۲- قسمت کاوش هم با وجود اینکه برای کاربر قدیمی کمی عجیب و غریبه ولی باز هم کاربردیه. البته نمیدونم برای کاربری که اشتراک نداره چطور نمایش داده میشه. با وجود اینکه کادر انتخاب دسته خیلی خوب و بجا قرار داده شده ولی بهرحال شکل کادر هر کتاب یا درس واقعا زمخت و بد شده بطوریکه تصویر یه تکه مرکزی جلد اون کتاب به شکل بدی نمایش داده میشه در نتیجه حتما باید فکری براش بشه. در کل این حالت مربع های دو ستونه اصلا زیبا نیست.
۳- دکمه های خانه و کاوش و … در زیر برنامه زیادی بزرگ هستند و از ظرافت برنامه کم کردند.
۴- اصلا لزومی نداره در قسمت وضعیت و لایتنر دکمه های خانه و کاوش و … دیده بشه و در واقع تصویر با این دکمه ها بیخودی اشغال شده.
۵- همانطور که در تصویر زیر میبینید بعضی از لغاتی که از قبل در لایتنر داشتم حالا به صورت خطا نشون داده میشه.
( متاسفانه نتونستم تصویر رو آپلود کنم)
۶- کادر جستجو هنوز خیلی بزرگه و نمیدونم اون کلمه beta سبز رنگ توش چکار میکنه.

با عرض ارادت هرچیزی که بعدا به ذهنم برسه میگم

9 پسندیده

سلام من این چیزهایی که شما گفتین داخل لایتنرم نمیبینم

4 پسندیده

اگر بتونید برای این موارد عکس بفرستید ممنون میشم

توی لایتنر وقتی گزینه ی مثال رو میزنین صفحشو بکشین بالا. بقیه مثالها رو میبینین.

6 پسندیده

سلام
من دانلود کردم نصب نمیشه حافظه ی گوشیم هم حدود یک و نیم گیگ خالیه
علتش چیه؟

5 پسندیده

لاینتره من مثل قبلا فقط همون یه مثال بیشتر نیومد، پایین هم بردم ولی چیزی نیومد

4 پسندیده

نسختون رو آپدیت نکردین.

همون نسخه قبلی هست. لینک دانلود آپدیت جدید رو همون پست اول گذاشتم.

احتمالا شما از طریق لینک نمیتونین آپدیت کنین. باید صبر کنین توی گوگل یا بازار منتشر بشه.

7 پسندیده

تو لایتنر اگه کلمه ای رو اگه تو درس نباشه و خودمون با سرچ اضافش کنیم مثال براش نمیاد اگه بشه خودمون مثال هم قرار بدیم خیلی خوب میشه

6 پسندیده