انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

توی نسخه جدید این امکان فراهم شده و مثال رو برای لغاتی که از بیرون درس اضافه کردید هم نشون میده.

البته فعلا مثال برای عبارات تهیه نشده که اون هم به زودی انجام میشه.

7 پسندیده

کی داخل گوگل منتشر میشه؟

5 پسندیده

معمولا یکی دو هفته طول میکشه که باگهاش در بیاد و نسخه ی نهایی رو بفرستیم گوگل

7 پسندیده

اگه خودمون بخواهیم یه مثال اضافه کنیم بهتره
این اپشن هم باشه خیلی بهتره

7 پسندیده

سلام
باید صفحه رو به طرف بالا بکشید.

6 پسندیده

سلام وقت بخیر
یه سوال
الان وقتی میریم تو لایتنر و میزنیم رو مثال
یه صفحه میاد که هم گزینه ی میدانم میاد بالا هم نمیدانم ولی قبلا اینجوری نبود و فقط میدانم میومد که البته این که نمیدانم هم میاد خوبه ولی این تو سیستم لایتنر جدید چجوری حساب میشه؟
یعنی حساب میکنه که من این کلمه رو نمیدونم یا مشکل دارم و هی بهم نشون میده مثل حالتی که بزنم رو معنی در نظر میگیره یا نه و فرق داره و مثل قبله؟

5 پسندیده

باسلام اکانت کلا بهم ریخته :flushed::pensive:

4 پسندیده

تصویر زیر نشون میده که برای بعضی عبارات خطا نشون داده میشه البته بعدش که دکمه بازگشت گوشی رو میزنم درست میشه .

این حالت کادربندی بنظر من هم بزرگه هم اینکه تصویر کتابها رو خیلی بدجور بریده. در واقع تصویر جلو کتاب یا دوره باید عمودی باشه. فاصله کادرها هم بهتر بود کمتر باشه.

7 پسندیده

من ک همیش میرم گوگل اصلا نخسه نیومده

4 پسندیده

۱-لایتنر وقتی کلمه ای که از بیرون درس خودم اضافه کردم روی مثال میزنم، از برنامه میپره بیرن
۲- لایتنر وقتی میره کلمه بعدی، بعضی وقتها کلمه رو نمیخونه و باید دستی روی گزینه تلفظ آمریکایی یا انگلیسی بزنم تا بگه.
۳- به لایتنر عکس هم اگه اضافه کنید، از حافظه بصری هم کمک گرفته میشه برای یادگیری.

5 پسندیده

اولین مشکل اینه که توی بخش پرسش و پاسخ هر درس ، نوار پایین لایتنر و خانه و کاوش میاد

دوم اینکه کاش اسم فیلمی که مثال های ازش برداشته شده ذکر بشه ، البته تا جایی که من دیدم اکثرا معروف هستن اما خب باشه بهتره

مشکل سوم که تو نسخه قبل هم داشتم اینه که اگه معنی یک کلمه طولانی بشه ، همش توی اون کادر جا نمیشه ، اگه بخوام هل بدم بالا که بقیش رو ببینم یکم جابه جا میشه (مثل همین عکس) بعد میره تو بخش یادداشت و دیکشنری
البته ندیدم این مشکل اخر رو کسی گزارش داده باشه، فکر کنم بخاطر این اینجوری شده که متن با کنتراست بالا رو تو تنظیمات گوشی فعال کردم
همچنین در تایید نظر یک نفر دیگه ، بنظرم نیاز نیست تو بخش آمار و لایتنر نوار پایین نشون داده شه
و در نهایت ، فکر کنم تو نوار پایین ، بجای بخش پیام تالار قرار بگیره و پیام پیش تنظیمات و اشتراک و … بره بهتر باشه

5 پسندیده

سلام لطفا این نوار پایین صفحه رو حذف کنید و این بررسی روند یادگیری رو برگردونید سر جای قبلیش

7 پسندیده

بنظرم خیلی خوبه که بشه مثال هارو موقع مطالعه دروس هم دید ، مثلا کنار یادداشت و دیکشنری قرار بگیره

4 پسندیده

الان کاربر ها میتونن درس هارو ترجمه کنن یا اگه جایی غلط وجود داشت اصلاح کنن
خیلی خوب میشه که کاربر ها بتونن مثال به لایتنر اضافه کنن

2 پسندیده

میشه بفرمایید قضیه ی این چی هست و چجور حساب میکنه لایتنر؟ @hnaseri
واینکه به نظرم وقتی میزنیم رو مثال که مثال بیاد بالا و بخونیمش اینکه پنجره بزرگ شده و نمیخواد اسکرول بشه خیلی خوب شده ولی این نواری که حالت صدا رو نشون میده خیلی باعث حواس پرتیه به نظرم و نباشه بهتره یا اگه بخواد باشه هم خیلی کوچیک باشه و از متن دورتر

3 پسندیده

وقتی دکمه های میدانم نمیدانم میاد یخورده امتیاز یاداوریتون کمتر حساب میشه.

اتفاقا این خیلی بحث شده بود اما در نهایت نتیجه این شد که مثالها توی درس نیاد چون متنوع و زیاد هست حواس پرتی میاره. توی درس بایستی روی مطالب خود درس متمرکز باشید.

بله این مورد حل میشه

10 پسندیده

خب اینکه خیلی بد میشه
چون من هیچ کلمه ای رو بدون نگاه کردن به مثالش بررسی نمیکنم
با این وجود فک کنم نباید از لایتنر تا این مشکل درست نشده استفاده کنم چون به همه ی کلماتم امتیاز منفی میده و هر روز بهم نشون میده و تعداد کلمات واسه هر روز زیاد میشه و کلا نمیشه مرورشون کرد
حتی من میخواستم یه پیشنهاد بدم که به صورت پیش فرض مثال همراه کلمه نشون داده بشه چون کل اصول یادگیری زبانشناس بر اساس یادگیری کلمه در جمله است و باید کاربر رو مجبور کنید که حتی اگهه خودشم نخواد مثال رو ببینه و تو ساختار و جمله کلمه رو یادبگیره

8 پسندیده

نه هر روز نشون نمیده. نگران نباشید.

6 پسندیده

یعنی فرق واژه ای که بدون نشون دادن دکمه نمیدانم، بره مرحله بعد یا اینکه دکمه نمیدانم بیاد و بره نیست؟

3 پسندیده

آقای ناصری تو رو خدا یه فکری برای این خطاها کنید… تعدادشون کم نیست … خیلی رو اعصابه … معمولا هم برای عبارات میاد.

6 پسندیده