انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

چرا فرق جزئی هست.

بله گزارش میدم که تیم فنی حل کنه

6 پسندیده

پس اگه زحمتی نیست یه طوری درست کنید تا زمانی که روی دکمه معنی نزدیم حتی همونقدر جزعی هم نباشه
چون ما که هنوز معنی رو ندیدیم و فقط مثال رو دیدیم

ممنون و سپاس بابت تغییرات اخیر

4 پسندیده

سلام آقای ناصری وقتتون بخیر ممنون از آپدیت جدید
بخش مثال‌های لایتنر خیلی خوب شده
فقط خیلی باگ داره خیلی پیش میاد که رو یکی از مثال‌ها میزنم ولی پخش نمیکنه یا خوب دانلودش نمیکنه

اون ۳ تا تغییرات که برای آپدیت بعدی نوشتین هم که میدونین خیلی خیلی وقته منتظرشیم امیدوارم زودتر اضافه بشه :raised_hands:

8 پسندیده

این قسمت تالار چی میشه
ی برنامه دیگه نصب کردم فقط تالار

4 پسندیده

دوستان عزیز نسخه ۸.۱۰ هم رسید

این نسخه هم به صورت آزمایشی منتشر شده. ممکنه مشکلات ریزی داشته باشه که اگر گزارش بدید ممنون میشم.

تغییرات این نسخه:

۱- مشخص شدن وضعیت لغات داخل لایتنر
۲- سرچ داخل لایتنر

لینک دانلود

برنامه‌ی آتی:

۱- صفحه اطلاعات بیشتر دوره و درس (شامل بازگشت اعداد نمودارهای لغت درسها)
۲- قابلیت اضافه کردن لغت به لایتنر از خارج اپلیکیشن زبانشناس

16 پسندیده

خیلی سریع اضافه شد ، من توقع دوماه انتظار داشتم

4 پسندیده

لایتنر چه جااالب شد
خیلی ممنون

5 پسندیده

درود بر شما … لایتنر عالی شده … کلا نرم افزار با هر آپدیت داره بهتر و بهتر میشه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

فقط اینکه ترجمه معکوس در برنامه تون هست که به لایتنر اضافه کنین؟

8 پسندیده

سلام خیلی خوب شده لاینتر اینک مشخصه وضعیت هر لغت
ولی مثلا وقتی میخوام لغت یه درسو مرور کنم باز کل لغتای توی لایتنرو برا مرور میاره ن فقط لغتای اون درسو

6 پسندیده

بسیار عالی ممنون
ولی چرا گزینه تالار از صفحه خانه حذف شده؟
اگه جای دیگه هست بگین لطفا

7 پسندیده

ممنون از آپدیتی که انجام دادین
یه عالمه مثال واسه هر کلمه، بی نظیره :heart_eyes:

ای کاش در تالار زبانشناس هم قابلیت اینو که بعضی از گروه های مد نظر را پین کرد وجود داشت

6 پسندیده

ممنون اقای ناصری :rose:

لایتنر عالی شده :heart_eyes::ok_hand:

5 پسندیده

سلام
تمام لغات رو نمی آورد. لغاتی که طبق متد لایتنر ،موعد مرورشون هست ،را برای مرور نشان میدهد

4 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile: دروغ ک نمیگم

6 پسندیده

برای شما هم پیش اومده که دیگران راستشو گفتن شما باور نکردین. خیلی سخت نگیرین

4 پسندیده

خدا قوت آقای ناصری
خیلی سرچ گوگولی و بامزه ای شده مخصوصا اونجا که آخرین تغییرات رو می بینیم … ولی هنوز موقعیت هر کلمه توی لایتنر اصلی مشخص نشده که امیدواریم در آینده اطلاعات آماری جزیی تری بتونیم ببینیم.

6 پسندیده

من الان بیشتر با نسخه جدید کار کردم … یه باگی داره.
گاهی لغتی که به لایتنر اضافه میکنم زرد نمیشه … برنامه رو میبندم دوباره باز میکنم درست میشه … گاهی هم مشکلی نداره .
نکته بعد اینکه تو این نسخه ازمایشی همیشه وقتی کلمه رو به لایتنر اضافه میکنم متن درس که در حال خوندن بود استپ میشه و باید حتما دوباره پلی رو بزنم که قبلا اینجوری نبود .

یه مشکل دیگه ام که کلا از وقتی زبانشناس نسخه های جدیدش اومده خیلی تو چشمه و باید برطرف شه اینه که … وقتی دارم درسو میخونم و حالت دستی پلی کردم (ینی خودم صفحه رو بالا پایین میبرم موقع مطالعه) به محض اینکه وارد برنامه دیگه میشم( مثلا یهو واتس اپمو چک میکنم) و دوباره برمیگردم به ادامه مطالعه … متن درس از اول میاد… بعد وقتی پلی میکنی تازه ازونجایی میاد که خود گوینده داشته میخونده … تو نسخه قبلی اینطور نبود … رو صفحه ای که داشتیم میخوندیم ثابت میموند و پرش نداشت.

10 پسندیده

الان یه جیز دیگه که متوجه شدم و خوب بود این بود که تو لایتنر الان وقتی یه جمله دارع پخش میشع بری تو معنی و برگردی یا بزنی روش وایسع باز بزنی ادامه ی جمله رو میخونه و این خیلی بهترع نسبت به قبل به نظرم
و یه پیشنهادی که دارمم اینکه بشه دل بخواهی صدا رو عقب و جلو کرد
مثلا با زدن روی یه ناحیه از اون نواری که با خوندن مثال میره جلو بشه صدا از اونجا شروع شه
به نظرم خیلی خوب میشه اینجوری بشه
و یه مشکل دیگه هم که دارع و هنوز درست نشده امکان سرچ کلمات تو دیکشنری وقتی تو لایتنر هستیم هست

8 پسندیده

الان بعد چن روز با لایتنر کارکردم و واقعا یکم سخت شده کار کردن باهاش
مثال رو که همیشه باید بزنی بیاد و حالا اگه خواستی بزنی رو معنی باید برگردی و باز بزنی رو معنی تا بیاد بالا که این به نظرم جالب نیست
و اینکه وقتی میریم تو لایتنر به نظرم اون نوار پایین که خانه و لایتنر و ینارو نشون میده نباشه بهتره
هم فصا رو کوچیک کرده و هم دستمون میگیره روش هی میپره ازتو لایتنر بیرون
و اینکه شدیدا کرش میکنه وقتی تو لایتنر دارم کار میکنم
چن دقیقع باهاش کار کردم چن بار از تو لایتنر پرید بیرون و چندبارم کلا از تو برنامه سریع اومد بیرون و باید دوباره برنامه رو باز میکردم
یکم از این شاخه به اون شاخه بپری تو لایتنر سریع کرش میکنه
بقیه نمیدونم چجوی کار میکنن وهیچیم نمیگن
من به خاطر اون امتیاز منفیه که میده گفتم کار نکنم تادرست شه ولی الان اومدم کار کنم دیدم واقعا نمیشع
لطفا این مشکلارو اگه میشه سریعتر حل کنید که واقعا نمیشه با لایتنر الان کار کرد

7 پسندیده

آقا ناصری برای آپدیت جدید امکان داره دیدن دوره ها و کاوش بصورت آفلاین استفاده بشود؟

6 پسندیده