انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

قسمت پایین نمیاد

3 پسندیده

این قسمت چطور میاد من نمیبینمش کجای نسخه جدیده؟

4 پسندیده

اقای ناصری خسته نباشید خیلی خوب شده منتظر نسخه بعدی هستیم :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

اینقدر قسمت فلش کارتها شگفت انگیز شده که خجالت میکشم خواسته بیشتری داشته باشم
باز با این وجود پیشنهادمو بیان میکنم
کاش همون مثال ها که واسه فلش کارت ها وجود داره، موقع سرچ کلمات هم وجود داشت

4 پسندیده

سلام یه مشکلی که گاهی هست اینه مثلا کلمه انداختم تو لایتنر اما زرد نیست یا مثلا روی کلمه کلیک میکنم از آبی به بی رنگ و زیر خط تبدیل نمیشه

4 پسندیده

اره انقدر باگ داشت حذف کردم نسخه قبلیو نصب کردم

3 پسندیده

قبلا اگه درسی رو حذف میکردی کلمه ای که از اون درس به لایتنر اضافه شده بود، داخل لایتنر جمله درس رو میورد ولی الان دیگه نشونش نمیده

4 پسندیده

دوستان عزیز نسخه ۸.۱۰.۱ هم رسید

این نسخه هم به صورت آزمایشی منتشر شده. ممکنه مشکلات ریزی داشته باشه که اگر گزارش بدید ممنون میشم.

تغییرات این نسخه:

۱- رفع برخی باگهای دو نسخه ی قبلی که بالاتر اشاره شده

لینک دانلود

برنامه‌ی آتی:

۱- صفحه اطلاعات بیشتر دوره و درس (شامل بازگشت اعداد نمودارهای لغت درسها)
۲- قابلیت اضافه کردن لغت به لایتنر از خارج اپلیکیشن زبانشناس

12 پسندیده

حل شد

روش کار کردیم احتمالا حل شده

حل شد

نسخه جدید رو تست کنید ببینید بهتر شده یا نه؟

4 پسندیده

سلام وقت بخیر، اپلیکیشن که بسیار بهتر شده، خدا قوت واقعا
دو تا مشکل داره برای من
اول این که توی بخش کاوش، برای بعضی از درس ها دیدن همه رو که کلیک می کنم میگه نتیجه ای پیدا نشد

مشکل دوم هم توی لایتنر وقتی می خوام یکم نوار پایینی رو بکشم بالا که مثال ها رو ببینم، نوار پایین کلا میره بالا و معنی رو نشون میده. روی اون قسمت مثال ها نمی مونه

اگر برای مثال اصلی هر کلمه توی لایتنر هم یه لینک به اون درسی که مثال ازش اومده قرار بدین خیلی بهتر میشه

دمتون گرم

7 پسندیده

برای این مورد اگه فیلمی بگیرید و برامون بفرستید عالی میشه

6 پسندیده

نمی دونم فقط مشکل از من هست یا بقیه دوستان هم این مشکل رو دارن

6 پسندیده

سلام. نه اینکه مشکل نیست. همینطوریه. یه معنی اجمالی فارسی/انگلیسی نشون می‌ده و اگه مفصل‌تر خواستید می‌ره بالاتر و توی دیکشنری‌های جامع معانی رو می‌بینید. این ویژگی خود برنامه‌ست باگ نیست. برای دیدن مثال روی خود مثال ضربه بزنید.

5 پسندیده

سلام آقای ناصری؛
نسخه‌های جدید خیلی عالی شدن. خداقوت به شما و تیم قدرتمند زبانشناس.

فقط یه مساله‌ای من این لایتنر رو حس می‌کنم شاید چون با نسخه وب هم کار می‌کنم اینطوری شده یا شاید واقعا مشکلی وجود داره. دیروز نسخه اندروید نوشته بود 984 کلمه تا سطح بعدی. وقتی وارد لایتنر شدم و از 180 کلمه حدود 40 کلمه مرور کردم و نرم افزار رو بستم و دوباره باز کردم (مراحل اول برنامه سینک با سرور انجام شد) دیدم نوشته 899 کلمه تا سطح بعدی! یعنی با مرور 40 کلمه حدود 80 کلمه رو به عنوان حافظه بلندمدت علامت زده بود!! اما امروز حدود 220 کلمه در لایتنر مرور کردم اما حتی 1 کلمه هم نرفت در حافظه بلندمدت و روی 899 گیر کرده! با اینکه چندبار رفرش یا سینک انجام دادم. ممنون می‌شم بررسی بفرمایید.

4 پسندیده

فکر می کنم با کلیک بر روی معنی، همین بخش رو نشون میده و مشکلم برطرف شد. ممنون از شما🌸

4 پسندیده

نسخه وب در مراحل اولیه هست و قطعا باگهایی داره. پیشنهاد میکنم فعلا از نسخه اندروید استفاده بفرمایید و ببینید باز هم مشکل رخ میده یا خیر… و یا حتی الامکان اطلاعات دقیقتری از نحوه ی ایجاد مشکل برامون ارسال کنید.

5 پسندیده

واقعا خیلی خوب شد که اعداد لایتنر رو الان نشون میده و یه دید کلی داریم که لایتنر در چه وضعیه
ولی الان واسه من زده ۲۹۰۰۰ لغت تو حافظه ی بلند مدت
اینجا فک کنم هرچی کلمه رو که تو لیست میدانم هست رو اورده و ربطی به لایتنر نداره
کلا قضیه این قسمت چیه؟ همینطوره که گفتم؟
و اینکه الان کلمه ای بره تو حافظه ی بلند مدت دیگه برامون مرور نمیشه؟
اگه مرور میشه پس این ۲۹۰۰۰ کلمه نباید باشه چون تمام کلماتی که میدانم با تمام کلماتی که با لایتنر زدم بره تو اون مرحله فرق میکنه و کلا اون لیستی نیست که من بخوام
و کلا هم قشنگ میشه که یه لیست باشه از کلماتی که از لایتنر خارج شده و اینا باشه و ما هم یه امار داشته باشیم ازش

این قسمت رو که میزنیم رو مثال و مثال میاد بالا و گزینه ی نمیدانم نشون داده میشه و امتیاز منفی میده رو نمیخواین درست کنید؟ یعنی کلا برنامه ای براش ندارین؟
و با اینکه سرچ رو تو لایتنر گذاشتین ولی وقتی داخل لایتنر هستیم و داریم یه کلمه رو بررسی میکنیم مثلا و تو مثالش یا هرجای دیگه با یه کلمه مواجه شدیم که بخوایم سرچش کنیم تو دیکشنری نمیشه
اگه سرچ تو خود لایتنر هم اضافه بشه بنظرم خیلی خوب میشه
مثل همون شکلی که داخل متن میزنیم رو متن و میشه سرچ کرد
تو لایتنر اینم باشه دیگه عالی میشه
در کل خداقوت و فاصله ی چندانی تا عالییی شدن زبان شناس نمونده

5 پسندیده

سلام
من نسخه 8.9.2 هستم الان اینو نصب کنم اکانتم نمی پره؟
دیگه نیازی به پشتیبان گیری نیست؟

3 پسندیده

سلام
اگه ممکنه تو قسمت کاوش، اگه مثلا «امریکن» رو انتخاب کردیم، قابلیتی وجود داشته باشه که بشه نتایج رو بر اساس کتاب، فیلم، پادکست و موسیقی، فیلتر و دسته بندی کرد

یا حداقل با یه آیکون کوچیک بشه تشخیص داد که این محتوا فیلمه کتابه یا…

8 پسندیده

خیلی ممنونم. بله متوجهم؛ مشکلی که من عرض کردم خدمتتون مربوط به اندروید بودش نه تحت وب. فقط برای اینکه از شرایط درک بهتری بشه گفتم از وب هم استفاده می‌کنم که شاید به‌خاطر اون این مشکل ایجاد شده باشه. مشکل که خدمت‌تون گفتم هنگام کار با اندروید بودش. بازم ممنون

3 پسندیده