چطور دستخطم رو خوب بکنم؟

یه راهنمایی ازتون میخواستم
من دست خط لاتینم بد نیست. البته جالب هم نیست. تقریبا معمولیه. دلم میخواد دستخطم هم همزمان راه بیوفته چه کتابی یا چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که من داستان های صوتی برنامتون رو که گوش میدم و طبق روشی که واسه فیلم دیدن آموزش دادید پیش میرم عادت دارم واسه اینکه جمله ها و دیالوگ ها تو ذهنم بمونم همزمان روی کاغذ بنویسمشون
آخه بانوشتن هم املای کلمات تو ذهنم می مونن هم جمله ها رو راحتتر یادمیگیرم…
خواستم بدونم این عادت نوشتن حین خوندن رو بزارم کنار یا ادامه بدم؟؟

1 پسندیده

از اونجایی که دستخط خود بنده (چه فارسی چه انگلیسی) افتضاح! هست و هیچ تلاشی هم برای بهبودش هم نکردم، تجربه ای در این زمینه ندارم. از دوستان اگه کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه.

این روش خوبه اما پیشنهاد می‌کنم جملات و دیالوگ ها رو عینا کپی نکنین. بلکه بازگویی کنین. یعنی از زبان خودتون بنویسین.
مثلا اینطوری شروع کنین: امروز یک داستان جالب در رابطه با انتخاب بین زندگی یا مرگ خوندم. این داستان در رابطه با مردی بود که تنهایی بدون اینکه به کسی بگه به دل بیابون زد و …

1 پسندیده

ممنون از راهنماییتون…:blush:

1 پسندیده

بنویسید
اول متن هایی که با خط شکسته هستش رو یاد بگیرید بخونید چون هنوز چشم های ما با متنای شکسته خارجی آشنا نیست
وقتی ک یاد گرفتید شروع کنید کپی کردن عینی
هر چ بیشتر کپی کنید خط شما بهتر میشه
واسه این کار میتونید از نرم افزار ها ویدیو های داخل یوتیوب و سایتهای مختلف هم استفاده کنید

1 پسندیده

باید یه الگوی خوب داشته باشید
این فایل رو ببینید
کمکتون میکنهenglish handwriting.pdf (2.5 MB)

3 پسندیده

سلام.بله درسته خیلی ممنون…

1 پسندیده

سلام.خیلی ممنونم عالی بود