زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

بعد از یک ماه و اندی میخوام باز از امروز شروع کنم
بعد از دوسال اول باره اینقد زیاد فاصله گرفتم:broken_heart:

9 پسندیده

اگه همه چی خوب پیش بره میرسم به جایی که قبلا بودم :grin:

14 پسندیده

من چند روز نتونستم بخونم زنجیرم به فنا رفته

5 پسندیده

رسیدم به ۳۵۰ روز بلاخره

17 پسندیده

21 پسندیده

بالاخره یک فصل شد :muscle::partying_face:

16 پسندیده

:tada::tada::tada::tada::tada::tada::medal_military::medal_military::medal_military::medal_military::medal_military::medal_sports::medal_sports::medal_sports::medal_sports::1st_place_medal::1st_place_medal::1st_place_medal::gift::gift::gift::gift::gift::gift:

:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::tada::tada::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::medal_military::medal_military::trophy::trophy::trophy::1st_place_medal::1st_place_medal::medal_sports::medal_sports::medal_sports::medal_military::trophy::trophy:

7 پسندیده

آقا فراز با این زنجیره العظیم نمی خوای از نتابج و تجربیاتت بگی. اینکه از کجا به کجا رسیدی، چقدر مکالمه ات قوی شده، چندتا لغت بلدی و چه منابع و روشهایی بهترین تاثیراتو داشت؟ ایضا سایر دوستان که زنجیره بلندی رو به رخ می کشن.

6 پسندیده

پارادوکسی دیگر با آنکو :grimacing:
با افتخار و شجاعت زنجیره پوسیده رو باید انداخت دور…
به امید مستحکم تر و پر بارترش :ok_hand:

8 پسندیده

اخه چطور اینقدر ثبات دارین:)))))

3 پسندیده

نو آفنس ولی من واقعا از دیدن عنوان این تاپیک حالم بد میشه… خودم سعی دارم زنجیره ام رو حفظ کنم تا هفتصد و هفتاد هم رسیدم اما کسی بپرسه خوب نتیجه؟ میمونم چی بگم… گلاب به روتون و روم به دیوار زیاد اعتقادی به زنجیره ندارم. کیفیت کجاست! کاش یکی یک تاپیک بزنه بگه بفرمایید صداتون رو ضبط کنید بفرسید و به رخ بکشید که چقدر درست و روان انگلیسی رو صحبت می کنید. منظورم از رو خوندن نیستا صحبت عادی همون جور که (تو این فروم) اینقدر خوب راجع به انگلیسی به فارسی می نویسیم و صحبت می کنیم!

7 پسندیده

سلام با توجه به اینکه نزدیک به دوسالی هستش که با زبان شناس دارم کار میکنم و از روز اول نصب اپلیکشن نذاشتم زنجیره ام بشکنه . ناثیرات زیادی داشت با توجه به اینکه دانشجو تحصیلات تکمیلی هستم بعد دو سال میتوانم به راحتی منابع انگلیسی رو راحتی بخونم.اگر بخوام دوره پیشنهاد کنم دوره انگلیسی بدون تلاش رو خدمت عزیزان پیشنهاد میدم.

7 پسندیده

خوب روش من به این صورت هستش که یک ساعتی رو مشخص کردم و هر روز در اون ساعت شروع به مطالعه میکنم
(((بنده صبح ها بعد بیدار شدن از خواب شروع به مطالعه میکنم)))

6 پسندیده

سلام
دوره قدرت منطورتونه یا انگلیسی پایه بدون تلاش؟؟

2 پسندیده

سلام با توجه به سطح اطلاعاتون باید دوره رو انتخاب کنید

4 پسندیده

سلام با افتخار تا الان زنجیره ام ۰ نشده. ممنون بابت تاپیک خوبتون

12 پسندیده

Way to go :clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام زنجیره تون چقده

1 پسندیده

1232 :smiling_face:

3 پسندیده

امیدوارم منم برسم به ۱۰۰۰ هدفم هم همین هستش