زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

ممنون ،خیلی هم عالیه :pray::pray::pray:

7 پسندیده

اینجاست :point_up:t3:

16 پسندیده

:scream::scream::scream: واقعا نمیدونم چی بگم

10 پسندیده

خیلی عالی هستش
خداقوت:muscle::muscle::muscle:
من تاحالا انقدر زنجیره نداشتم:four_leaf_clover::cherry_blossom:

10 پسندیده

خداقوت:muscle::cherry_blossom::four_leaf_clover::innocent:
عالیه
ان شا الله زنجیره های بیشتر

8 پسندیده

انشاالله شما هم به زنجیرتون اضافه کنین :bouquet::bouquet:

10 پسندیده

سلامت و پاینده باشید

7 پسندیده

نمیدونم کدوم سمت روان هستم

19 پسندیده

خیلی عالی :raised_hand: محکم ادامه بده :muscle::muscle:

6 پسندیده

چه تاپیک جالبی
آفرین :clap: :clap: :clap:
من هم بالاترین زنجیره ام 47 روز بود که فقط دو روز بیشتر از مال شما بوده :rofl: پس واسه شروع خیلی هم عالیه و با انگیزه ادامه بدید…

البته من بعد شکسته شدن زنجیره ی 47 روزه ام دوباره شروع کردم و تا الان انقدر زنجیره هام سر یه روز کوتاهی شکسته شده و زبانشناش خورده زنجیره هامو :joy: که اگه بهم وصلشون میکردم فکر کنم حدود صد و خورده یا دویست روزی میشد… :woozy_face:
آخرین زنجیره ام که بازم سر سهل انگاری خورده شد و رفت 7 روز پیش بود
الان زنجیره ام 7 روزه اس و این بار سعی دارم با جون و دل حفظش کنم و نزارم بشکنه :laughing: :joy:

17 پسندیده

خیلی ممنون، واسه انگیزه دادنتون :pray:
امیدوارم شما هم بتونین ادامه بدین زنجیرتون رو البته زبانشناسم موش ندوونه :roll_eyes::grinning:،
حذف نشه صلوات

8 پسندیده

محکم ترین اش هشت روز شده روز ها ده کارم شب ها میام سر درس خوابم میبره :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

11 پسندیده

داشتن انگیزه برا ادامه خیلی سخته ومن سخت بی انگیزه شدم :pensive::pensive::pensive::pensive::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:
خدا هیچکس رو یدفه بی انگیزه نکنه،برای همه دوستان دل خوش وبی درد آرزو می کنم :palms_up_together:
:pensive:
I’m so sad, my friend, wish me peace of mind
:pleading_face:

51 پسندیده

36 پسندیده

انشاالله درست میشه ، سر کار نمیتونی هدفون بذاری و گوش بدی ؟ چون من اینجوری کار میکنم

6 پسندیده

شما دیگه چرا؟ ماشاالله ۶۰۰ روزه ادامه دادین ، بعدشم میتونین :muscle::muscle::muscle::muscle:

9 پسندیده

ماشاالله اقا سجاد ، ادامه بدین :muscle::muscle::muscle:

5 پسندیده

شاید محمد جان ،درتمام شرایط زبان رو خوندم ،تو قرارگاه شیرپلا ،مجتمع ونداربن(علم کوه)،مهمونی ها ،سفر ،سر کار :pensive: بعد عمل در دوره نقاحت :pensive: مابین مراقبت از مادر
الااااااااااان نمی تونم ،نمیدونم ،دلتنگم ،شاید بزووووور ادامه بدم ،ممنونم دوست عزیزم :pray:t3: سپاس از انگیزه دهی :tulip:

21 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان عزیز امید وارم حال دلتون عالییی باشه

گفتم منم زنجیره مو ب رخ بکشم :sweat_smile::grin:
البته بماند که خیلی زنجیره ی خفنی نیست مثل سایر دوستان ولی خب دلم نیومد نزارم :slightly_smiling_face:

ایشالا زنجیره ۱۰۰۰ روزه همه مون

ایام ب کام

43 پسندیده

خدا قوت
عالیه
موفق و سبز باشید

6 پسندیده