زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

عالی هستید شما
خداقوت
زنجیره تون فوق العاده است
آمین برای ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تایی شدن:sweat_smile::blush:

9 پسندیده

انشاالله که حل بشه زود تر و با انگیزه ادامه بدی:bouquet::bouquet:

8 پسندیده

خیلی هم عالی آقا حسن، الان بیشتر از یه ساله بدون وقفه داری میخونی ، خب خوش به حالت ،ادامه بده :muscle::muscle::bouquet:

9 پسندیده

ممنونم دوست بزرگوار و مهربانم ،همیشه شاد باشید :hibiscus:

7 پسندیده

آفرین بر پشتکار شما
لطفا با توجه به زنجیره طولانی ای که دارید محبت کنید بفرمایید تاثیر زبانشناس در یادگیری شما چگونه بود ضمن اینکه لطفا راهنمایی کنید چگونه شروع کردید و چگونه موفق شدید

8 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان عزیز

اول از همه که خیلی ممنون بابت انگیزه دادنتون
شمام عالیی هستید

@mohamad-mehdi4559
@sara853

درمورد تاثیره زبانشناس بگم براتون

اگه از زبانشناس درست ب طور مستمر ادامه بدید و جلوی کم انگیزه شدن تسلیم نشین
این اپلکیشن عالیه برای یادگیری زبان انگلیسی

من وقتی سطح ام a2 بود زبانشناس رو نصب کردم و کلاس زبانم میرفتم کنارش

از نیمچه داستان ها شروع کردم و فقط چندتا دونه داستان های بچگانه رو خوندم بیشتر تمرکز ام روی نیمچه داستان ها بود

نیمچه داستان ها رو میخوندم و ادامه میدادم بعد از مدتی گفتم بهتره ی دوره ی دیگه رو انتخاب کنم ک جدی تر و یکمی سطح اش بالاتر باشه

دوره ی انگلیسی بدون تلاش رو شروع کردم خیلی عالی بود واسه کسایی که سطح شون متوسط رو به پایین هست و یا حتی کسایی که سطح شون متوسط هست هم خوبه
اون دوره رو کامل تموم کردم
واسه هر درسش ۱ هفته یا ببشتر زمان میزاشتم ک کامل یادش بگیرم و کامل بره تو ناخود اگاه ذهنم

دوره ی انگلیسی بدون تلاش رو که میخوندم در کنارش پادکست گوش میدادم
Esl podcast این پادکست ها بی‌نظیر هستن عالییینن ب نظره من

ب من که خیلی کمک کرد چون همه چیرو ریز ب ریز توضیح میداد

بعد از انگلیسی بدون تلاش دوره ی انگلیسی واقعی رو یاد بگیر رو شروع کردم که داخل اپ هستش

و الانم دارم انگلیسی واقعی و در کنارش پادکست های esl رو میخونم

گاهی وقتا تفریحی از داخل اپ کتابی یا فیلمی یا انیمیشنی خوشم بیاد نگاه میکنم و خوسبختانه ۷۰ درصد ب بالاشو میفهمم و اینو مدیون زبانشناس هستم

من تاحالا موفق نشدم و خودمو موفق نمیدونم چون همیشه خیلی چیزا هست درمورد زبان انگلیسی ک ما نمیدونیم

ولی ایشالا باهم و با کمک هم این مسیر رو طی میکنیم

روزتون خوش از خوشم اونورتر

32 پسندیده

زنجیرم ی روزه هستش :v: :grin:

به ۱۰ روز رسوندم و خراب شد😂

13 پسندیده

عالی حسن جان ،ممنون بابت توضیحت، از تجربیاتت استفاده میکنم حتما :bouquet::bouquet:

7 پسندیده

پیش میاد خیلی ، دفعه بعد دیگه نذارین خراب شه ، مطمئناً میتونین :muscle::muscle::muscle::bouquet:

9 پسندیده

سلام دوستان :slightly_smiling_face::upside_down_face::slightly_smiling_face:
دارم زنحیرمو از نو می سازم تا رکورد خودمو بزنم :grin::grin:

32 پسندیده

خیلی هم عالی ابوالفضل جان،انشاالله که موفق باشی ،:bouquet::bouquet::muscle::muscle::muscle:

6 پسندیده

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :rose: :rose: :rose: :cherry_blossom: :cherry_blossom: :cherry_blossom: :tulip: :tulip: :blossom: :blossom: :blossom:

7 پسندیده

دوسش میدارم

19 پسندیده

عالی ادامه بدین، موفق باشین :bouquet::muscle::muscle:

7 پسندیده

دوست هریز اصلا اشکال نداره بی انگیزه بشید و کمی به خودتون استراحت بدین انقدر خودتونو قضاوت نکنید … زمان در گذره … هیچ شرایطی پایدار نمیمونه … شرایط سخت هم‌میگذره …

15 پسندیده

سپاس فاطمه بانو،جملاتتون فاخر و حاوی منطق هست،سپاس از بازخورد مفید شما بزرگوار :rose:

8 پسندیده

35 پسندیده

Big Like :clap:t3: ‌‌‌‌‌‌‌

9 پسندیده

ماشاالله باقر جان، به ما هم یاد بده :smiley::roll_eyes:

8 پسندیده

واقعا شما بی نظیرین. کاش استمرار مام مثل شما بشه

8 پسندیده