زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

مهم اینه که تسلیم نشید و ادامه بدید زنجیره صرفا یه عدد نمایشی برای اینکه یه دلگرمی باشه یه پیشنهاد دارم برای همه دوستانی که زنجیره شون رو شکستن به نظرم یه جا یاداشت کنید زنجیره تون رو و اگر زنجیره شکست دوباره شروع کنید و زنحیره جدید رو با قبلی یا قبلی ها جمع بزنید هر وقت خواستید از لحاظ ذهنی یا حالا حس انگیزشی یه نگاه بهش بندازید بازم اون حس خوب برمیگرده البته سعی کنیم به خاطر اون حس خوب هم که شده زنجیره رو نشکنیم و عدد های گنده رو باهم جمع کنیم.

4 پسندیده

یه زنجیره ساده ست!!!چرا آسیب روحی روانی جبران ناپذیر داشته باشه؟
همینجور که میبینین ایشونم یکم دپرس شدن ولی با قدرت برگشتن.
این که بخوای زنجیرت نشکنه خودش یه عامله که باعث میشه هر روز یه زمانی واسه انگلیسی بذاری،اگه قابلیت جبران روز از دست رفته داشته باشه این هر روز میشه یه روز در میون

5 پسندیده

اصلا اینجوری که تصور میکنید نیست. قبلا هم در یک تاپیک در موردش صحبت کردم. این زنجیره به صورت ناخودآگاه به شدت سیستم پاداش محور مغز رو درگیر میکنه و به شدت وابستگی ذهنی ایجاد میکنه( قبلا هم برای اثباتش یه مثال ساده مطرح کردم. یک تاپیک بزارید و اعلام کنید چند نفر از افرادی که بالای صد روز زنجیره دارند حاضرند به صورت عمدی و خودآگاه زنجیرشونو بشکنن. ‌یک آزمایش بسیار ساده و با جامعه آماری مشخص)
علاوه بر اینکه به لحاظ اقتصادی هم برای اپلیکیشن اصلا توجیه نداره و قبلا کامل توضیح دادم که شخص به ندرت بعد از شکست زنجیره به چیزی که باعث آزارش شده بازگشت پیدا میکنه.
و در IT از دست دادن یک مشتری طولانی مدت پیامد مخربی تری دارد حتی با جذب چند مشتری جدید .در حالیکه گزینه های اقتصادی بهتری برای اپلیکیشن وجود دارد که هم به لحاظ اقتصادی برای فروشنده و هم جبران آسیب روحی برای مشتری به صرفه تر است.
هیچ توجیه منطقی و اقتصادی در رویکرد فعلی اپلیکیشن دیده نمیشود

8 پسندیده

هزار روز با زبانشناس گذشت

19 پسندیده

دوباره از اول و قوی تر شروع کن :muscle::muscle::muscle:

10 پسندیده

چیزایی که شما میگین درسته ولی نه در مورد زبان،یادگیری زبان یه نیازه.بنابراین زنجیره ۱۰۰۰ روزتو هم اگر بشکنی ولی هنوز نیاز به یادگیری زبان داشته باشی دوباره برمیگردی و ادامه میدی.
من کاملا مخالف عقیده شما فکر میکنم.اصلا فلسفه و معنای زنجیره با چیزی که شما میگین از بین میره.در صورتی که بشه جبرانش کرد خب اصلا زنجیره چه ارزشی داره؟!از اپ حذف بشه🤷‍♀هر چند واسه کسی که حالا یه روزو از دست داده راه تقلب و از دست ندادن زنجیره هست.
اگه زنجیره ای نباشه و یا بشه با پول خریدش!!!من به شخصه در بهترین حالت یک روز در میون از این اپ استفاده میکردم و با دیدن زنجیره ای که میدونستم نصفش مثلا با پول خریدم نه تنها حس خوب نداشتم بلکه عذاب وجدان و حس کم کاری پیدا میکردم

3 پسندیده

:blush::blush::blush:
عرض کردم دوستم:blush: یک‌مثال خیلی ساده برای سنجش کاربردی بودن یا نبودن آن‌عرض کردم خدمتتون. ( میتونید از خودتون شروع کنید و به عمد زنجیرتونو بشکنید :blush: و بی خیال ادامه بدید به یادگیری :blush:) این‌نظر شخصی من نبود.‌این براساس ساختار و کارکرد مغز انسان بود که گفتم خدمتتون:rose::rose:چه بخواین و چه نخواین مغز شما به یک فرآیند دنباله دار که بهش پاداش کوتاه مدت ثابت میده ( اضافه شدن‌زنجیره) وابستگی شدید پیدا میکنه. همانطور که به ادامه دار شدن آن مغز ترغیب میشه( حتی به روش های منفی) به پاره شدن ناگهانی آن هم واکنش شدیدا منفی نشون میده .
خیلی ساده است امتحانش.‌اگه تونستید فقط به اندازه انگشتان یک دست افرادی رو پیدا کنید که زنجیره خود را که بالای صد روز دارند بشکنند صحبت شما صادق است! حتی ۳ نفر :blush::rose:

4 پسندیده

نگو این حرفو دلم می شکنه :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
شما عزیز دل همه مون هستی :smiling_face_with_three_hearts:
آقا رفتم خودکشی کنم نگی چرا !!!

4 پسندیده

به نظرتون این که یه عاملی به شما اجازه نده زنجیره یادگیریتونو بشکنین مفیده یا مضر؟؟؟به نظرتون استفاده از این عامل به نفع آدمه یا به ضررش؟؟؟
اگر حرف شما بخواد اجرا بشه کلا زنجیره باید حذف بشه نه بشه با پول خریدش!!!این حرف منو یاد هزاران هزار تبعیض و تقلب این مدلی تو ایران میندازه.
حقیقتا زندگی تو ایران لحظه به لحظه اش جوری آسیب روحی و روانی و جسمی و مالی و… است که حتی یک درصد هم اگر حرف شما در مورد آسیب روانی جبران نشدنی شکست زنجیره درست باشه واسه ایرانیا صادق نیست و شوخی محسوب میشه:sweat_smile:

2 پسندیده

دوست عزیزم شما چند مبحث رو با هم مخلوط کردید. برای همین متوجه منظور من نمیشید .
بُعد اقتصادی اپلیکیشن یک امر کاملا ضروری و منطقی است.
اما بُعد آموزشی زنجیره. بدون شک زنجیره باعث تشویق قسمت پاداش محور مغز برای ادامه دادن میشه ( چه با تقلب و چه بی تقلب = مغز اصلا جوری که فکر میکنید کار نمیکنه)

پس بودن زنجیره هم‌به لحاظ اقتصادی برای اپلیکیشن و هم‌بعد ادامه دادن برای فرآیند یادگیری( به هر نوعی) به صورت صد در صد مفید و کاربردیه. ‌( یک‌امر ثابت شده است)

حالا بریم بُعد شکست زنجیره
آیا مفید است ؟ به هیچ عنوان. براساس سیاست اپلیکیشن افراد باید جلوگیری کنند و یا به صورت مستمر ده روزه و یا با خرید برچسب نگهدارنده زنجیره تهیه کنند ( اینم عالی ، هم‌از نظر بعد اقتصادی برای اپلیکیشن و هم‌از نظر آموزشی به هر طریقی توسط مخاطب)

اما آیا لزوما چنین اتفاقی می افته ؟ نه! چون در اکثر مواقع فرد تصور میکنه قابلیت جلوگیری از شکستن رو داره.

اما ! اگه این اتفاق بیفته نمیشه به راحتی گفت باید پیشگیری میکرد!
چرا که اثرات شکستن زنجیره بسیار بسیار به دلیل وابستگی ذهنی زیاده.

بازم متوجه مقاومت شما در مثال ساده ای که عرض کردم نمیشم. شما مقاومت میکنید که زنجیره شکستنش اونقدر مهم نیست که بخواد روی انگیزه تاثیر بزاره .
چرا زنجیره خودتونو نمیشکنید. ؟؟؟
شما سر موضوعی دارید بحث میکنید که حتی خودتون برای تایید دفاعیات خودتون حاضر نیستید خلافش رو انجام بدید و زنجیرتونو بشکنید ! ( چون مغز شما داره مقاومت میکنه به دلیل همان وابستگی که عرض کردم ! و این‌وابستگی خیلی خوبه ! همانقدر که اگه یهو بخواین رهاش کنید مغز دچار یاس میشه)

4 پسندیده

پس زنجیرتونو بشکنید تا به منم ثابت کنید که کارکردمغز ایرانی ها با مغز انسانهای دیگه متفاوت است دوست من:blush::rose:

3 پسندیده

احسنت:muscle:

3 پسندیده

خیانت به کلمات و معنایی که دارن درست نیست.نباید به مغز این باورو داد که میشه به معنای کلمات خیانت کنه و مثلا زنجیره رو زیر سوال برد.
ذهن باید بدونه بین کسی که ۱۰۰روز تلاش کرده با کسی که زنجیرشو شکسته فرق هست.باید بدونه میتونه شکست بخوره ولی دوباره شروع کنه.این یک زنجیره ساده و بی اهمیته.
ولی چیزی که شما سعی دارین علمی و موجه نشونش بدین ترسناکه.مثه یکیه که رتبه ۱۰۰ شده میره دانشگاه دولتی اون یکی ۱۰۰۰ شده با پول صندلی دانشگاه دولتی رو خریده.مثه کسیه که واسه یه جایگاه تلاش کرده بغل دستیش تو همون جایگاه با پول اومده…همه چیز یه زنجیره ساده تو یه اپ نیست.من اگر نتونم بین کسی که ۱۰۰ روز واقعا پشت سر هم زبان خونده با کسی که با پول الان زنجیرش ۱۰۰روزه نشون داده میشه فرق بذارم و اینو درک کنم میشم همون آدمی که تو جاهای بالاتر با پول یا قدرت جایگاهی که شایستشو نیستم میگیرم.پس بهتره بذاریم آدما تو یه اپ ساده شکست روانی به قول شما جبران ناپذیر ببینن تا معنای عدالت رو تو همین سطح پایین درک کنن.
من اگر بدونم شما میتونی زنجیره ۱۰۰ روزتو نصف خریده باشی دیگه زنجیرتون به نظر من بی ارزشه،حتی ممکنه نخریده باشینما!!!ولی وقتی این قابلیت باشه من مبنارو رو خریدن میذارم🤷‍♀زنجیره خودمم که در این صورت صد در صد اصلا وجود نخواهد داشت:joy:

4 پسندیده

اگر یک ترم یک درسو بگذرونید و بعد پاس نشین شکست روحی میخورین و ترک تحصیل میکنین؟اگر واسه یه غذا حسابی زحمت بکشین و حواستون نباشه بسوزه اعتصاب غذا میکنین؟اگر بخواین به یکی ثابت کنین که بعد این شکست ها بازم ادامه میدین زحمت خودتونو نابود میکنین که فقط به اون فرد ثابت کرده باشین که اشتباه میکنه؟:smiley:

2 پسندیده

:blush::blush::blush:ان‌شالله یه روزی با ساختار واقعی ذهن و مغز آشنا میشید. :rose::rose:
همون ساختاری که مانع شکست زنجیرتون به صورت آزاد و ارادی شد:blush:
شما حتی از شکستن زنجیرتون به صورت خود خواسته امتناع میکنید .‌پس چرا انتظار دارید فردی که ناخواسته زنجیرش میشکنه آسیب نبینه.
:blush::rose:
موفق باشید دوست عزیز

2 پسندیده

من گفتم اگر زنجیره بشکنه آدم ناراحت نمیشه؟؟؟
از لحاظ ساختار واقعی ذهن و مغز اگر زنجیره رو میشد خرید در اون صورت این تاپیک چه ارزشی داشت؟وقتی نمیدونستی طرفی که داره زنجیره ۱۰۰ روزشو به رخ میکشه که هم روحیه رقابت و هم تشویق رو برانگیزه چقدرشو خریده و چقدرشو واقعا خودش کسب کرده؟اگر بشه خرید با ساختار واقعی ذهن بازم ما ارزشی برای زنجیره بقیه قائل میشیم؟
و اگر بشه خرید ما واقعا میتونیم خودمون رو گول بزنیم و واقعا میخریم؟واقعا اگر بخریم ارزش ۱۰۰روزه زنجیره واقعیمون با ۱۰۰ روزه زنجیره ای که خریدیم واسمون یکیه؟

روزتون بخیر:rose::rose::rose:

3 پسندیده

کسی اگر بخواد کل روزها رو بخره که ورشکست می شه :joy:
ممکنه در ماه یکی دو روز نیازش بشه
اونم خب من مثلا زمان هدفم ۱۰ دقیقه است با روزهای دیگه جبرانش می کنم مثلا یک سری روزها ۵۰ دقیقه و حتی ۱۲۰ دقیقه هم خوندم پس جبرانش کردم داخل روزهای دیگه پس نباید ارزشش رو پایین آورد
چون واقعا یک روزایی من نوعی به خاطر یک مشغله یا هر مشکلی ممکنه نتونم بخونم
اما زنجیره برای من این طوری بود که یک جورایی تاریخ شروع کار من با زبان شناس بود و اصلا دوست نداشتم پاره بشه
دلگرمی بود برام

3 پسندیده

واسه یکی دوبار که ممکنه پیش بیاد نجات دهنده یا عوض کردن تاریخ و ساعت گوشی مشکلو حل میکنه.اگر واقعا این موضوع واسه یه نفر خیلی ناراحت کننده باشه.
من بحثم این بود که اگه این اپ بیاد یه قسمت بذاره که فلان قیمت واریز کن تا مثلا ۱۰ روزی که مسافرتی من زنجیرتو حفظ کنم اشتباهه…
یا این که میگن آسیب روانی جبران ناپذیر میبینی اشتباهه
زنجیرت شکست؟اشکال نداره دوباره با انگیزه شروع کن و یه زنجیره بیشتر بساز.عین زندگی واقعی،چیزی که از دست بره رفته دیگه،تلاش کن از اول بسازش:grin:

4 پسندیده

کلا چسب بیشتر از ۳ تا نیست نباید بیشتر از اون فاصله بندازی
اگر کسی حواسش باشه باید چسب بیشتر بخره چه کاریه می ره همون زمان رو می گذاره زبانش رو می خونه دیگه :smiling_face:

2 پسندیده

دالی:grimacing:
هستم در خدمتتون عزیزان
@elinax1
@dastjerdi
@yousof1111

اما بسیار فیک!
یعنی فقط زنجیره پر کردم… هیچی نخوندم:neutral_face: اینقدر صادقم!:face_with_diagonal_mouth:
اگر بخوام صدق عرایضمو اشاره به مونث بگم… باید بگم اینقدر صدیقه ام؟! :grimacing:آیا؟ یا چی!؟

9 پسندیده