زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

رو بدون محافظ میشه حفظ کرد
تاریخ گوشی رو عقب برگردونید یک روز
زنجیره رو با ده دقیقه مطالعه کامل کنید
دوباره تاریخ رو برگردونید به حالت درست

1 پسندیده

احسنت احسنت

2 پسندیده

متاسفانه دیگه نمیشه

من تست کردم نشد

1 پسندیده

آفرین که راستش رو گفتی

2 پسندیده

فدات تو شما تاج سری :smile::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::rose::heart:

2 پسندیده

الگویی:heart_eyes::heart_eyes::muscle::muscle:ادامه بده رفیقققق

2 پسندیده

دوستمون امتحان کردن نشد.‌نمیدونم چرا

سخت بود ولی شد :sweat_smile: میرم برای 1500 و 2000 :grin:

20 پسندیده

واقعا الان این درسته؟ دمت گرم بابا چه حوصله ای داشتی باید به شما جایزه داد:ok_hand::clap::clap::clap:

2 پسندیده

1 پسندیده

افرین به این،اراده‌.صد و هجده روز دیگه بری جلو میرسی به نوشین خانم بزرگوار.

3 پسندیده

ممنون :pray::rose:

1 پسندیده

باریکلاااااا:rose: واقعا چه اراده ای ! براتون بهترین هارو آرزو دارم و امیدوارم خیلی خیلی موفق باشید .
میشه بگید تو این مدت چه دوره ای بیشتر از همه براتون مفیدتر بود
و چه شیوه ای برای استفاده از اپلیکیشن استفاده میکردید و چه میزان از لایتنر اپلیکیشن استفاده کردید .
کلا میشه بکم از تجربتون بگید :grin::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::rose::rose::rose::blush::blush:

4 پسندیده

سلام ممنون از لطفتون :rose::rose:
من دوره های ای جی هوگ رو نسبتا جدی استفاده کردم اما راستش بیشتر داستان می‌خونم (و گوش میدم) و فیلم و انیمیشن می‌بینم. تازگی‌ها آهنگ هم گوش میدم. اگه فیلمی رو دوست داشته باشم یک بخشش رو انتخاب میکنم و چندین و چندبار و هرروز گوش میدم. در حدی که الان اپیزود اول Angry birds دیالوگ‌هاش رو کامل حفظم :sweat_smile: در کل بیشتر استفاده فان و سرگرمی دارم از زبان شناس اما همین باعث شده که بتونم طولانی مدت ازش استفاده کنم و زده نشم.
با اینکه خیلی جدی مطالعه نکردم و بیشتر داستان و فیلم بوده اما هم لیسنینگم کاملا از این رو به اون رو شده و هم اینکه خیلی لغت و اصطلاح یاد گرفتم، با اینکه خیلی از لایتنر استفاده نمیکنم.
حتی گرامر رو هم ناخودآگاه نسبتا درست استفاده می‌کنم چون ساختار درستش رو بارها جاهای مختلف خوندم یا شنیدم.

7 پسندیده

سلام و وقت بخیر
فیلم و انیمیشن توی صحبت کردن شما تاثیر داشته؟ از نظر دایره لغات و نحوه به کار بردن کلمات در جمله منظورم هست.

3 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر :rose::rose:
بله واقعا به نظر خودم تاثیر داشته. مخصوصا اگه نسبت به یه کلمه یا اصطلاح کنجکاو بشم و برم سرچش کنم و چندتا مثال دیگه هم ازش ببینم قشنگ تو ذهنم می شینه و وقتی لازم بشه اتوماتیک ازش استفاده میکنم.
از سایت هایی مثل youglish و getyarn استفاده میکنم برای شنیدن چندباره اون کلمه یا اصطلاح تو فیلم ها و موقعیت‌های مختلف.

4 پسندیده

ممنون بابت پاسختون
:pray:

4 پسندیده

خیلی ممنونم از پاسخگویی کاملتون .‌ان شالله ۱۵۰۰ روزگی و ۲ هزار روزگی :grin::muscle::rose:

3 پسندیده

فقط گوش میکنم :woozy_face:

9 پسندیده

مرسی، ایشالا هزار روزگی خودتون جبران کنیم :grin::wink::muscle:

2 پسندیده