چرا زبان انگلیسی رو یاد گرفتم؟

من چرا زبان یاد گرفتم؟

سطح ویدئو: A2
لهجه: امریکن

انقد دلایل زبان یاد گرفتن من زیاده که همون چهارده سالگی که عزممو جزم کردم جدی جدی انگلیسیو اصولی یاد بگیرم تا همین الانش که ماه های آخر بیست و هفت سالگیو میگذرونم یبارم از اینکه برای کارشناسی و ارشدم رشته‌ی مترجمی و آموزش زبان رو انتخاب کردم پشیمون نشدم و بنظرم این یکی از بهترین تصمیم های عمرم بوده!

نویسنده: رضا زکی زاده
سازنده ویدیو: فائزه طیبی
بازیگر: فائزه طیبی

ویدئو

:thinking:حالا من به کنار، تو برای چی میخوای انگلیسی یاد بگیری؟ چرا یه زبون دیگه نه؟

متن و ترجمه ویدئو

my reasons to learn English.pdf (95.9 کیلوبایت)

لینک ویدئو در تلگرام
لینک ویدئو در اینستاگرام

11 پسندیده

توی نرم افزار زبان شناس توی جعبه لایتنر لغاتی که یاد گرفتیم اتوماتیک پاک میشن یا باید دستی پاک کنیم

من شروع به یادگیری زبان کردم چون طبق دومین تعریف یونسکو از سواد
فرد با سواد کسیه علاوه بر توانایی خوندن و نوشتن به زبان مادریش بتونه با کامیپوتر کار کنه و حداقل به یه زبان خارجی مسلط باشه و خب انگليسی ام زبان بین المللیه و همه یه جورایی باهاش سرو کار دارن و یادگیریش از نون شب واحب تره

4 پسندیده

سلامم
هدف اول بخاطره game چون میخواستم بدونم داستان بازی ها چیه کاراکتر ها چی میگن و کلا بفهمم داستان بازیه چیه ک خداروشکر الان بهش رسیدم :grinning: و خیلی هم خوشحالم

چون منم زیاد با کامپیوتر سر و کار دارم و میخوام کار با نرم افزار هایی مثل Adobe و اینارو یاد بگیرم خب زبان انگلیسی واجبه

الان دیگه هرکسی باید زبان انگلیسی رو تا حدی بلد باشه ب قول زهرا خانم @zahra9981 از نون شب هم واجب تر شده :grin:

خلاصه ک زبان انگلیسی ب کار میاد و بنظرم چیزیه که همه باید یادش بگیرن

روزتون خوش از خوشم اونورتر

4 پسندیده

سلام من خودم یادم نمی‌آید که چه جوری یکدفعه رفتم سراغ زبان .اما یادمه قبل از اینکه برم سراغ زبان داشتم با بابام حرفهای آقای ای جی هوگو رو می‌شنیدم اما زبان خواندن برای من دلیلی ندارد من عاشق علم و بعد از زبان انگلیسی می‌خوام چینی بخونم و بقیه چیزا .شایدم یه دلیلش این باشه که می‌خوام دکتر بشم .راستی من ۱۳سالمه اون عکس یک بازیگرها گفتم کسی عاشقم نشه :rofl::joy::sweat_smile:شوخی کردم عشقو عاشقی کجا بود اما سنم راستی ۱۳هست .

3 پسندیده

دلیل من اول اصرار پدر و مادر بود
ولی بعد علاقه مند شدم و دوست دارم معلم زبان بشم

1 پسندیده