درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

پس فکر کنم نشه منتقل کرد متاسفانه :sweat_smile:

2 پسندیده

کامپیوتر من کرج هست
اگه یکی از همکارهاتون بیاد میتونه بگیره
یا یه روز که تهران کار دارم بیارم شرکت شما و تحویل بدم
البته شاید دانلود کردنش راحت تر باشه :thinking:
فقط باید مستند های مناسب رو پیدا کرد
اونم ما کمک می کنیم
من یه تاپیک می زنم

1 پسندیده

فیلم نیست سریاله

چه فرقی داره ک چ فیلم و انیمیشنی قرار بگیره چون خودمونم همیشه فیلم دانلود میکنیم اونم بصورت کامل و نگاه میکنیم،
خواستم یه پیشنهاد بدم که ایکاش جوری این بخش زوم رو بزارین که بعدش اصطلاحات و کلمه های خاصی که توی این فیلما میگن آموزش داده بشه، اینجوری دیگه خیلی بهتر باعث یادگیری زبان میشه، مچکرم:pray:t2::smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

:rofl::rofl::rofl:

متاسفانه همکاران تیم منابع شرکت فعالیت نمیکنن. اگر موردی براتون الویت داشت درخواست بدین در لیست قرار میدیم حتما

1 پسندیده

از این سبک محتواها در اپ زیاد داریم دوست خوبم.

مثل بخش یادگیری انگلیسی با تلویزیون
و همینطور بخشهایی که تولید کنندگان محتوای زبانشناس تهیه کردن

2 پسندیده

یه تاپیک ایجاد کردم
هر بار یک مستند رو معرفی می کنم
سایر دوستان هم همکاری کنن کم کم خودش یه منبع مطالعاتی میشه
دوست خردمتدی داشتم که می گفت اگه قرار باشه یک شعار در زندگی انتخاب کنم این رو انتخاب می کردم:
همه چیز را همگان دانند

2 پسندیده

چ خوب مرسی:blue_heart:

1 پسندیده

میشه لینک دانلود برنامه رو قرار بدید

1 پسندیده

خانم برومند عزیز
همونطور که میدونید تاپیک معرفی مستند ایجاد شد
امیدوارم روزهای معمولی بتونم هر روز یک مستند معرفی کنم
اما امشب داشتم فکر می کردم و دیدم شاید بشه گفت مستند شاهد عینی که تو اون تاپیک اولین مستند هست بهترین و یا بهتر بگم ضروری ترین باشه، بخصوص که
ساده است و چندان تخصصی ورود نمی کنه
موضوعات متنوعی رو پوشش میده
جذابه و روان پیش میره
برای گروه های سنی متفاوت از نوجوانان تا سنین بالا جذابیت داره
و یک دائره المعارف خوبه
منبع درست و قابل اتکایی از اطلاعاته (متاسفانه برخی مستندها عمدا یا سهوا اطلاعات غلط میدن)
.
اگه ممکنه اینو تو لیست بذارین
متشکرم

3 پسندیده

سلام چشم حتما در لیست قرار گرفت ممنونم از پیشنهادتون:rose::rose:

2 پسندیده

متشکرم :deciduous_tree: :sunflower:

2 پسندیده

سریال Anne with an E:

لینک imdb:
Anne (TV Series 2017–2019) - IMDb

امتیاز imdb:
8.7

نام، موضوع و ژانر:
آنه با یک ای، ژانر خانوادگی درام
موضوعش داستان آنه شرلی هست که به صورت بسیار زیبا و جذابی به تصویر کشیده شده. دختر موقرمز با تخیلات خیلی قوی و شگفت انگیز.
که از پرورشگاه به گرین گیبلز و خونه کاتبرت ها منتقل میشه و سختی های زیادی رو متحمل میشه که در راه تحمل همه این سختی ها شخصیتش رشد میکنه.

به نظر من این سریال، از تأثیرگذارترین و جذاب ترین سریال هایی بود که دیدم. دغدغه های فقر فکری رو خیلی زیبا به تصویر میکشه. مطمئنم مورد استقبال شدید کاربران هم قرار خواهد گرفت.

من به این دلیل این سریال رو درخواست میدم، چون کلمات عامیانه و ادبی رو در کنار هم میشه باهاش یاد گرفت و اصطلاحاتی که توش به کار برده میشه و نحوه صحبت که به لهجه امریکن هست، خیلی میتونه به تقویت زبان و لیسنینگ کمک کنه‌

MV5BNThmMzJlNzgtYmY5ZC00MDllLThmZTMtNTRiMjQwNmY0NmRhXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@.V1_QL75_UY281_CR18,0,190,281

7 پسندیده

سلام لینک برنامه را ندارم الان

ولی اسمش Lazydog هست جستجو کنید براتون میاد.

ممنون پیدا کردم

1 پسندیده

من بیش از یک ساله با این اپلیکیشن همراهم. در این مدت حتی یک فیلم هم به لیست فیلم های موجود اضافه نشده
جدا نمی‌خواد چهارتا فیلم جدید اضافه کنید؟

2 پسندیده

@amir1401

سلام

دوست گرامی فکر میکنم شما هنوز از دسته بندی های قدیم برنامه استفاده میکنید که در جریان مواردی که اضافه شده نیستین، پیشنهاد میکنم حتما استوری های پیج زبانشناس رو دنبال کنید چون تمام مواردی که اضافه میشه اطلاع رسانی میشه و همچنین اخیرا یک دسته بندی تحت عنوان تازه ها ایجاد کردیم و هر دوره فیلم یا کتابی که جدید اضافه میشه به اون قسمت میره که بتونید راحت تر بهشون دسترسی پیدا کنید.

اما برای اینکه مطمئن بشید طی یکسال اخیر هم ما کلی فیلم و سریال اضافه کردیم من یک لیست از موارد بارگذاری شده در 10 ماه اخیر آماده کردم که در جریان بارگذاری های بخش زوم قرار بگیرید.

coda
Turning Red
ظاهر و باطن
مجموعه سوم پپاپیگ
Monster Family
Monster Family 2
4 فصل سریال شرلوک (10 قسمت)
The Batman 2022
آنچارتد
The bad guys
پینوکیو
هیولای دریا
Apollo 10½: A Space Age Childhood
گرگ و میش : ماه نو
گرگ و میش: خسوف
گرگ و میش: سپیده دم پارت 1 و 2
لایت یر
Minions: The Rise of Gru
Luck 2022
DC League of Super-Pets
فروزن 1
شجاع
squid game
hellbound
آرکین
کورالین
هتل ترنسیلوانیا 4
در جستجوی نمو
بارگذاری کامل مجموعه ماتریکس (4 فصل)
Arthur Christmas
Encanto
The Hallow
سریال all of us are dead

از این موارد 3 انیمیشن مرتبط به موارد قبلی که توسط همکار قبلی مون بارگذاری شده و کاربران گزارش دادن یا ناقصه یا مشکل داره و بقیه همه جدید بارگذاری شده و کم لطفی است که بگیم تو یک سال هیچی اضافه نشده

7 پسندیده

سریال this is us
یک سریال خانوادگی -درام هست
این سریال بسیار دل نشین خواهد بود برای کاربران
هم مسائل آموزنده بسیار دارد و هم دیالوگهای ماندگار
مطالب بسیار متنوعی برای یادگیری زبان دارد.
موارد سانسوری هم فقط مربوط به بوسه هست و چیز دیگری ندارد.
اگر موارد مجوزی مشکل دارد، حداقل voice سریال به همراه text گذاشته شود تا بتوان از آن استفاده کرد. یعنی حداقل متن رو بشه روش کار کرد بعد هر کس خواست فیلم رو از طرق دیگر مشاهده کنه.

6 پسندیده

میشه لطفا انیمیشن های جدید بزارید و سریال و سینمایی های جدید
مثله سریال ارباب حلقه ها

2 پسندیده