درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

نام: جنگجوی صلح طلب، موضوع : انگیزشی

مورد استقبال قرار می گیرد چون پر از جملات پر مغز و کوتاه است (مخاطب خسته نمی شود)
و در فضای مجازی و اینستاگرام با هشتگ #جنگجوی درون مشاهده کردم که افرادی در کلاس دور هم جمع شدند و در مورد مسائل فیلم حضوری بحث میکنند و میخوان به اهداف فیلم برسن، تلوزیون ایران هم بارها پخش کرده

درخواست دادم چون: مبتدی هستم و فیلم های طولانی با جملات سریع را نمیپسندم چون دوست دارم یک فیلم رو کامل یاد بگیرم و با تسلط بارها تماشا کنم ، و این فیلم مورد علاقه ام رو بیشتر از ده بار به زبان فارسی دیدم.

برای یادگیری زبان مناسب هست چون : موضوع فیلم انگیزشی است ، فضایی مناسب و آرام دارد و مخاطب خسته نمی شود ،

موضوعات مورد تاکید در فیلم : نباید هدف را رها کرد حتی در صورت بروز مشکل شخصی ، تمرکز ذهن میتواند تاثیر ویژه در یادگیری داشته باشد.

تلوزیون ایران بارها این رو پخش کرده

از تیم جوان و خوش چهره و خوش اخلاق و مدرن زبانشناس متشکرم و دوستتون دارم

8 پسندیده

سلام ، لطفاً سریال انیمیشنی Disenchantment را قرار بدهید.

امتیازش ۷.۲ هست .
یک کارتون طنز و بدون مشکل اخلاقی و سیاسی . پر از اصطلاحات انگلیسی مناسب زندگی روزمره .
به علت محتوای جذاب و جملات کاربردی حتما مورد استقبال قرار میگیره و اینقدری کامل هست که بعد از دیدنش بتونید خیلی از فیلم و سریال های دیگه را خودتون بدون مشکل بفهمید.

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
من که خوشنویسی با خط تحریری فارسی کار کردم و نمیگم عالی هستم ولی در حد بین خوش و عالی هستم پیشنهادم این هست که با نرم افزارهایی مث Lazydog که برا تمرین حروف هست شروع کنید و بعد با تمرین به خط خوش می رسین اگه با قلم نوری روی موبایل کار کنید البته بعد از دانلود این نرم افزار عالی میشه یاد گرفت. چون مسیر حروف را میکشه و شما باید از روی اون بکشید دقیقا مث یه سرمشق
موفق باشید

4 پسندیده

بله برای نتفلیکس هست. من دوبله اش رو دیدم یک مقدار منشوری بود دوبله و مناسب بزرگسال بود :grin: امیدوارم فقط ترجمه و دوبله به این شکل باشه وگرنه سانسور زیادی احتیاج داره و امکان بارگذاریش رو سخت میکنه

7 پسندیده

سلام. بی زحمت:
۱- آهنگ Unaccommodating رو به بخش آهنگ های امینم اضافه کنین
۲- فصل دوم انیمیشن حفره رو قرار بدید
ممنون:blue_heart:

5 پسندیده

چشم در لیست قرار گرفت:rose:

1 پسندیده

لطفا فیلم Blue planet یا سیاره ابی رو هم بگذارید جای فیلم مستند تو زبانشناس خیلی خالیه . ممنون از برنامه عالیتون

8 پسندیده

سلام دوست خوبم به لیست اضافه میکنم حتما که در آینده در صورت امکان اضافه بشه :pray::blue_heart:

1 پسندیده

لطفا سریال ارباب حلقه ها و انیمیشن های جدید و مابقی قسمت های گرگ و میش و سینمایی شرلوک هولمز رو قرار بدین تو اپ ممنونم

3 پسندیده

سلام
دوست خوبم متاسفانه امکان بارگذاری این انیمیشن به دلیل پایین بودن امتیازش از حد نصاب وجود نداره

3 پسندیده

سلام فیلم ارباب حلقه ها، حلقه قدرت ۲۰۲۲ عالیه
تازه بیرون هم اومده

5 پسندیده

سلام
دوست خوبم متاسفانه امکان بارگذاری این انیمیشن به دلیل پایین بودن امتیازش از حد نصاب وجود نداره.

3 پسندیده

لطفا انیمیشن دوزیستان رو آپدیت کنید با تشکر :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام دوست خوبم این آهنگ در اپلیکیشن بارگذاری شد :rose:

2 پسندیده

عالی بود و جذاب البته کاش فیلم رمان no country for old man رو بت زیرنویس میذاشتید

1 پسندیده

پیشنهاد خیلی خیلی خوبیه :white_check_mark:
در این فیلم نکات زیادی برای یادگیری هست
و عجیب اینکه این فیلم بر اساس واقعیت ساخته شده!
البته تجربه نفر دیگر یا روح راهنما تو برخی از شرایط سخت دیگه هم دیده شده و احتمالا یک اساس روان شناختی داره

3 پسندیده

انیمیشن سریالی ریک‌ومورتی هم محتوای طنز داره و هم بسیار عبارتهای کاربردی داره
لطفاً قرار بدید

1 پسندیده

من تعدادی مستند دارم
زیرنویس هم بیشترشون دارن
البته سانسور شده نیستن ولی فکر نکنم چیز خاصی که بعدا بهونه بشه توشون باشه
اونم قابل چک کردنه
بهرحال اگه تیم زبان شناس صلاح بدونه خوشحال میشم خدمتتون تقدیم کنم
چند تاشون رو می نویسم ولی بیشتر از اینهاست
Life
Human Planet
Blue Planet
Life Beyond Earth
Kingdam od Plants
the Wonder of Bees
Eyewitness
Extreem Machines: Tanks
Super Massive Black Hole
The Mega Factories National Geographic
How Its Made
Inside the Factories
etc
چند تایی انیمیشن هم دارم
Chicken Run
Frozen
Ice Age
How to Train your Dragon
the Secret World of Ariety
My Neibour Totoro
My Neibour the Yamadas
New Emperors Grow
etc
فیلم هم زیاد دارم، اما از اونجایی که با سانسور مخالفم فکر نکنم چندان بدرد بخورن
اگه خواستین اونم تقدیم می کنم اما
بهرحال در مورد فیلم ها هیچ تضمینی نمیدم و توش هرچی گفتن نظر شخصی خودشونه :sweat_smile:

5 پسندیده

خیلی هم عالی ممنون میشم برای تلگرام zabanshenas_support ارسال کنین همکاران بررسی و بارگذاریش رو انجام بدن

3 پسندیده

سلام خانم برومند
وقت بخیر
حجم ها خیلی زیاده
قابل ارسال نیست
هارد اکسترنال لازمه

3 پسندیده