مشاوره در رابطه با رشته ی زبان

سلام.
در چه زمینه ای؟ مشاوره؟ راهنمایی درسی؟ قوانین سازمان سنجش در مورد غیر حضوری خوندن و کنکور؟
اگه بیشتر توضیح بدید که در کدوم زمینه شاید بتونم کمکتون کنم.

1 پسندیده

ببخشید میشه بخشی از دلایلتون رو هم اینجا عنوان کنین؟

ببخشید من سال سوم دبیرستانم رشته انسانی و سال ۹۷ کنکور دارم متأسفانه متوجه شدم که از رشته خودم به اون جایی که میخوام نمیرسم و حسابی دلسرد شدم ازتابستون امسال بعد امتحانات نهاییم تصمیم دارم شروع کنم و تمام سرمایم رو بذارم برای کنکور زبان انگلیسی.زبانم متوسطه و نمرات دبیرستانم معمولا بالای ۱۸ میشه قبلا هم ۵_۶ ترم اموزشگاه شکوه دانش توس مشهدو‌گذروندم.میخواستم ببینم ایا تابستون دیر نیست برای شروع؟! با توجه به اینکه سال اخر نظام قدیمم هستم و اگه موفق نشم خدای نکرده دیگه راهی برای جبران نیست:(

و اینکه بنظر شما من برای کنکور تخصصی چه کتابایی مطالعه کنم و ایا کلاس کنکور زبان تخصصی هست یا نه؟!

خیلی خیلی ممنوم‌

فکر نمیکنم یک سال زمان کمی باشه اما بستگی داره چه طور استفاده کنید
دیدم کسی رو که ۴ ماهه به هدفش رسید و همچنین میشناسم کسی رو که دوسال پشت کنکور موند آخرشم به اون که میخواست نرسید

خود سنجش کتاب معرفی نکرده به جز bridging the gap اونم نه به عنوان منبع!
زبان تخصصی منبع مشخصی نداره و باید خودتون با کتابهای مختلف سطحتون رو بالا ببرید.
البته که چند تا انتشارات کتاب چاپ کردن با عنوان منبع کنکور زبان!!
به نظر من اول چند تا از کنکورهای اخیر رو بررسی کنید تا دستتون بیاد سطح سوالات چقدر با سطح شما متفاوته بعد با کتابهای موجود در بازار روی قسمت هایی که لازمه تمرکز کنید.
تا اونجایی که من میدونم فقط خیلی سبز،مبتکران و خط سفید کتاب زبان تخصصی دارند.
مبتکران از همه بهتره به خصوص تو متن خوانی اگرچه نقص هایی هم داره.
لغت هاش رو توی لیست نوشته و خیلی کم تمرین داره.
گرامرش هم به نظر من بعضی جاهاش زیاده گویی شده.
ولی در مورد مهارت های متن خوانی که خوبه.
هم تو دو جلد تخصصیش یه بخش متن خوانی داره و هم کتاب مجزای عمومی داره که فقط متن خوانیه

3 پسندیده