نمی تونم فیلم و اخبار زبان اصلی رو متوجه بشم ؟

با سلام و تبریک سال نو

کلاس کتاب های مختلف ؛ هر چی رو فکر کنید رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم نتونسته بهم کمک کنه تا فیلم و اخبار زبان انگلیسی رو بفهمم.

از طرفی وقتی می خونم از روی متن با لهجه امریکن خیلی عالی هستم و شما نمی تونید تشخیص بدید یه آدم نیتیو داره می خونه یا نه !! ولی به محض اینکه می خوام حرف بزنم ( و چیزی جلوم نیست که از روش بخونم ) تپق پشت تپق می زنم؟!! کلا خالی می کنم وقتی یه فرد نیتیو توی فیلم چیزی می گه یا می خوام خودم حرف بزنم ؟!

خواهش می کنم کسی می تونه بهم بگه اشکال کارم کجاست؟

چی کار کنم ؟ هر پیشنهادی به ذهنتون می رسه حتی اگه به نظرتون بدردم نمی خوره بهم بگین لطفا حتما برای تصمیم گیری بهش فکر می کنم و روی چشمم می ذارم!

مرسی پیشاپیش

1 پسندیده

از اپلیکیشن زبان شناس استفاده کردید؟

1 پسندیده

من خودم هنوز اول راهم ولی برای فهمیدن تمرین شنیداری به من خیلی کمک کرده و برعکس شما متوجه میشم تا حدی ولی روخوانیم خوب نیست اونم به خاطر اینه که این قسمتو نمیرسم تمرین کنم متاسفانه.

2 پسندیده

سلام سال نو شما هم مبارک باشه!

با تمرین و تجربه کسب کردن بیشتر ،به چیزی که میخواید میرسید

خوب گوش کردن و نوع تلفظ و بکار بردن لغات و جملات مهم هست.

کسی که خوب گوش کنه خوب هم حرف میزنه. پس شنیدن را تقویت کنید.

من خودم دارم با این سایت پیش می رم

https://www.porsanesh.com/

یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و انیمیشن با تعامل و صحبت کردن دقیقا چیزیه که شما بهش نیاز دارید.

اگه قراره فیلم بفهمید چرا کارتون رو با دیدن فیلم شروع نمی کنید؟ ضمن اینکه تمام مراحل در سایت پرسانش به صورت اینتراکتیوه …

مثلا من باید بارها جمله ی فیلم رو بگم تا نرم افزار ازم قبول کنه… و از این جور چیزا که واقعا موتره و نتیجش رو شاید بگم توی کمتر از یک هفته می شه لمس کرد

در هر صورت براتون آرزوی موفقیت می کنم…

6 پسندیده

زبان شناس رو قبلا نصب کردم چیز خاصی نداشت همون کتابا بود که ی جا جمع شده بود یکی دیگه هم بود که ایرانی بود اونم اسمش یادم نیست مثل Duolingo بود روشش که اصلا خوشم نیومد.

در حال حاضر از anki برای یادگیری واژگان استفاده می کنم که بهترین نرم افزار فلش کارت دنیاست و کاملا رایگان هم هست.

مشکلم در فهم و صحبت کردن نیتیو هست

قبلا منم اینجوری بودم ولی شما اگه دقت کنید وقتی متوجه می شید ولی روخوانی نمی تونید بکنید قطعا در صحبت کردن هم مشکل دارید .

2 پسندیده

اگه میخوای شنیداری و گفتاری خودت رو تقویت کنی از زبان‌شناس استفاده کن
واقعا عالیه
پر از منابع آموزشی
بهترین دوره رو برای مکالمه داره یعنی انگلیسی بدون تلاش.
پر از کتاب های متنوع برای تقویت شنیداری لغات و خوانداری
و همینطور همه ی دروس فایل صوتی دارن که خیلی تو شنیداری کمک میکنه

1 پسندیده

سلام
سوال اولم اینه که چند وقته دارید زبان میخونید؟

2 پسندیده

این چیز جالبی به نظر می رسه ویدئوی معرفیش رو دیدم

امشب شاید تست کردم ببینم بدرد می خوره ؟

1 پسندیده

در صحبت کردن که مشکل دارم واقعا اونم به خاطر اینه که فرصت نمیکنم هر سری پارتنرا زبان رو بیخیال میشم😕

1 پسندیده

اخه کجاش بدون تلاشه اونقد باید یه درسو بخونی تا به سرگیجه بیفتی😕. نمیدونم چرا من بدم میاد از این مدل😕

2 پسندیده

خب از پارادوکس استفاده کرده ولی روشش کارآمده

2 پسندیده

والا چه عرض کنم ولی هر چی میدونم بی تلاش به عنوانش نمیخوره. ایشالا این مدلو تابستون شاید باهاش اشتی کردم:joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

آره می دونم ولی همه ی این دوره رو قبلا دانلود کردم . ی پکیج گرفتم 30 تا دی وی دی داشت پارسال نصفشون رو نرسیدم ببینم چی هست اصلا.

این انگلیسی بدون تلاش یا Effortless English هم قبلا دانلود کردم اصلا شبیه چیزی نیست که توی ی فیلم شما باهاش مواجه می شی

ضمن اینکه وقتی حرف نزنی حرف زدن یاد نمی گیری . نمی شه به خدا با گوش کردن حرف زدن یاد گرفت اینا هم در حد حرفه.

1 پسندیده

سوال منو جواب ندادید و مهم ترین سوالم بود😂 چه مدت هست که داری زبان کار میکنی؟

1 پسندیده

خب مکالمه نیاز به شنیدن و پارتنر داره یکیو تو این تالار پیدا کن باهاش مکالمه کن وحشتناک تاثیر داره رو مکالمه

2 پسندیده

درود بر شما. فقط شما نیستی که از این مدلا بدت میاد.
اینترنت پر شده از این دوره های بازاری آدم نمی دونه باید چی کار کنه

2 یا 3 ساله الان

زبانم خوبه فقط این دو تا مشکل بنیادینی که عرض کردم رو دارم

3 پسندیده

البته من اونجور که باید صبور نبودم برای مدلش و در اینده امتحانش میکنم دوباره . برای خیلیا جواب داده گویا

1 پسندیده

خب یه تناقض بزرگی اینجا هستش میگید زبانم خوبه ولی نمی تونم لیسنینگ رو متوجه بشم!

1 پسندیده