با حس خواب آلودگی هنگام گوش دادن به ویس های انگلیسی چه باید کرد؟

خخخ
گفته بودم حس عجیببی میگیرین بعد از گوش کردن اون آهنگ :stuck_out_tongue_winking_eye:.

3 پسندیده

حسشو‌ که نگید تا شب بود باهام حتی وقت خواب:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

:angry::rage::facepunch::facepunch:🙅:stuck_out_tongue_winking_eye:عججججججججب. :grin::wink:

2 پسندیده

ممنون از اینکه بهم انگیزه میدی عزیزم حرفت کاملا درسته منظورم از زنجیره بیشتر این بود که روزانه بشه مطالعه م نه چندروز یه بار
باید سعی کنم اینو عملی کنم چون هم وقتشو دارم هم شرایطشو

2 پسندیده

مثل منی, منم وقتم ازاده وشرایطم خوبه, ایشاله بتونیم بهم کمک کنیم تا پیشرفت کنیم, شروعش شاید سخت باشه اما بری رو روالش موفق میشی به ادامه دادن

2 پسندیده

ببخشید لینک چندتا از مطالبی که نحوه درست کار کردن با زبانشناس و چجوری هدفمند بشه و چیکار کنم که بتونم شروع کنم اینجا بذارید هر چی میگردم پیدا نمیکنم

1 پسندیده

ایشالا عزیزم چند وقته اینجایید؟و از کی زبانشناس رو شروع کردید

2 پسندیده

متاسفانه من هنوز بلد نیستم لینک بزارم تو تالار,. ایشاله دوستان میان معرفی میکنن بهتون.
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh

2 پسندیده

از داستانهای کودکانه شرو‌کردم برام سخت نیست ولی میخوام از پایه شرو‌کنم
بنظر شما کارم درسته؟

2 پسندیده

من دی ماه پارسال اپ رو نصب کردم, ولی نصفه هی خوندمو ول کردم تا اینکه حدود یکماه جدیتر شروع کردم با اپ, و از انگلیسی قدرت شروع کردم, البته بالای 80% از لغتاشو میفهمم

2 پسندیده

منم اول از داستانهای کودکانه شروع کردم اما بعدش دیدم انگلیسی قدرت رو خوب میفهمم رفتم سراغ اونا, و اینکه برو قدرت رو شروع کن اگر 80،90% لغاتشو میفهمی از قدرت شروع کن

2 پسندیده

چقدخوب منم از کنجکاوی رفتم سراغ قدرت تقریبا کل مفهوم متوجه شدم ولی حس کردم برای شروع کمی زیاده ،هم سرعتش هم تلفظ این دوتا رو سختمه

2 پسندیده

اگر خوب میفهمی, بقیش تکرار و تکراره, کم کم سرعتش دستت میاد,
سایت زبانشناس برو, کلی راهنمایی توش هست

2 پسندیده

اره میفهم تقریبا ۸۰٪فقط مشکلم سرعتشه و تلفظ بعضی کلمات متوجه نمیشم
حتما سر میزنم ممنون که وقت گذاشتی عزیزم

2 پسندیده

سرعتش کم کم درست میشه
با تکرار فراوان
قدرت رو شروع کنید اگه دایره کلماتتون بالاست

3 پسندیده

درس اول که خوندم کاملا میفهمیدم متن رو جز اندکی لغت