زمان فعل اول و نحوه ترجمه

گفتم که مفهومش رو ممکنه درک کنیم ولی اینکه چرا اسن ساختارش فرمش اینه.
و من طبق تجربم تمام ساختارهایی که میتونم کاملا تفکیکش کنم رو فقط یک بار برای همیشه یاد میگیرم

1 پسندیده

من فعلا با این روش دارم جلو میرم و از این پیشرفت خودم راضیم.فک میکنم شما به نوعی نماینده عملی این روش تو تالار هستید .امیدوارم از این روش نتیجه بگیرید و با شرکت تو چالشlet’s talk بتونیم از تجربیات شما هم استفاده کنیم

3 پسندیده

(نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

کسی که به این شکل روش دیگران رو زیر سئوال میبره باید تحمل پاسخ رو داشته باشه. شما همیشه میتونی و حق داری که روش تون رو تبلیغ کنید. اما اگر روش دیگران رو‌ کم ارزش جلوه دادید تا کار خودتون به چشم بیاد، کار درستی نیست و طرف مقابل شما باید حتما دفاع محکمی بکنه. ما هر دو عضو تالاریم و دوست داریم به روشی که بهش اعتقاد داریم دیگران رو راهنمایی کنیم. پس باید بدون زدن دیگران کار کنیم. اجازه بدیم افراد خودشون به نتیجه برسند که کدوم روش بهتره. من فکر می کنم شما یک روش پیچیده رو به اشتباه انتخاب کرده اید و احتمالا هزینه هم کرده اید و حالا از نظر ذهنی سخته براتون که بپذیرید که یه جورایی داره انرژی، وقت و پول تون هدر میره. ناخودآگاه دنبال تاییدش هستید.

قبلا بحث شده و جواب هم گرفتید. پس چرا به طور ضمنی روش های دیگه رو میزنید. این روش، روش مخفی تخریب محسوب میشه و ناخودآگاه افراد رو نشونه می گیره و اصلا درست نیست.
شما روش خودتون رو تبلیغ کنید اما از روش های دیگه بد نگید.

از کجا فهمیدید که من آگاهی ندارم.

اتفاقا من هم آگاهی دارم و هم میدونم چیکار می کنم. دارم به سیستم شما حمله می کنم تا متوجه بشوید که خودتون چیکار می کنید. کار من اخلاقیه، چون شفاف و رو بازی می کنم. اما کار شما که به صورت ضمنی ایراد می گیرید بسیار موثرتر و مرموزتره. البته من اصلا نمی خوام تهمت بزنم که عمدا این کار رو می کنید. اما اشتباه اشتباهه و تاثیر خودش رو می گذاره. مثل این که شما اشتباهی در طرف غذای دیگران سم بریزید. در هر صورت یم کارش رو می کنه.

شما به یک پرسش ساده، جواب پیچیده می دهید بعد انتظار دارید که کل پکیج شما رو مسلط بشویم بعد قضاوت کنیم. اون موقع دیگه چه فایده ای داره. مشت نشونه ی خرواره.

پنج ماه گرامر کار می کنید؟ دقیقا چی و چند ساعت؟

این دیگه از اون حرفاست …

3 پسندیده

میشه بفرمایید این نتایج رو از کجا گرفتید

کجا پرسیدید؟ و چه جوابی گرفتید؟

بقیه عقل دارند و قضاوت می کنند. شما به طور ضمنی بقیه رو‌ نزن کسی کاری به کارت نداره.
من از روز اول در این تالار هر جا کسی گفته گرامر مهم نیست، من گفتم مهمه. تا کسانی که در تالار هستند، بدونن که اینا مخالفانی هم داره. حالا اگر کسی علاقه داره می پرسه و بعد ما راهنمایی می کنیم.

باز هم از اون حرف ها. کمی مودب باشید.
شما رزومه ی منو در گوگل اسکالر چک کن بعد حرف بزن.
در ضمن رشته ی آکادمیک من فیزیکه.
تمام مقالات من در زمینه ی محاسبات سریع علمی است. یعنی برنامه نویسی. ۲۱ سال سابقه ی برنامه نویسی با یک رزومه ی درخشان توی این زمینه که گفتم گوگل اسکالر رو ببین‌. حالا من حق ندارم در زمینه ی کامپیوتر نظر بدم.
همین طور هفت سال در زمینه ی معرفت شناسی مطالعات سنگین انجام داده ام. اونم باید مدرک دانشگاهیش رو به شما ارایه کنم.
:diamonds: مگه کی توی این تالار ادعای تخصص کرده. مخصوصا من که همش میگم به نظر من. …

پس شما چرا این قدر عصبانی میشد و بداخلاق می کنید؟
خب لابد استاد ما هم با استاد شما مخالفه.

2 پسندیده

(نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که در این تالار صحبت کردن در مورد ایده های خودتون آزاد هست. اما طبق قوانینی که در قسمت پرسش و پاسخ هم نوشتیم انتقاد از اشخاص صحیح نیست

با وجود عدم موافقت سازگار باشید
شاید با موضوعی موافق نباشید، هیچ مشکلی نیست. اما یادتان باشد که ایده را نقد کنید و نه فرد را.

با توجه به اینکه بعضی موضوعات اینجا داره شخصی میشه من پست رو میبندم.

5 پسندیده

اینکه من یک نفر رو انتخاب کنم روش صحیحی نیست. چون ممکنه یک نفر رو انتخاب کنم تو رودروایسی بیفته :sweat_smile: هر کسی علاقه داشت خودش اعلام کنه. البته من قبلا هم گفته بودم شما میتونین مطالب رو از زبان خودتون اینجا بیان بکنین از لحاظ قوانین حقوق مولف به نظرم هیچ مشکلی پیش نمیاد. چون شما یک چیزی یاد گرفتین و اون رو از زبان خودتون به دیگران یاد میدین. این کاریه که بشر داره سالیان سال انجام میده و هیچ مشکلی هم برای هیچ کسی بوجود نیومده. مطمئن هستم که استادتون که به قولی مبدع این روش هست درک میکنه. :wink:

8 پسندیده