ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی شما از اپلیکیشن زبانشناس
none 4.574898785425101 247

عالیه عالی

1 پسندیده

عالیییییییی

1 پسندیده

خیلییی عالیه

1 پسندیده

عالیییی

من دوره اشتراک طلایی رو خریداری کردم فک کردم میتونم روی گرامرم کار کنم ولی متاسفانه اینجور نیست که توضیح و تمرین و مثال داشته باشه مثل بقیه قسمت ها فقط متن هست دیگه نگات گرامری رو متوجه نمیشی بعد از یک ساعت از خرید اشتراک متوجه شدم که چیزی که میخواستم نبوده از پشتیبان خواستم اشتراکم رو ازطلایی به نقره ای تغییر بده و مابقی هزینه و برگردونه ولی متاسفانه قبول نکرد.
اگه کسی مثل من دوره مبتدی یا پایه رو داره میگذرونه اشتراک یکساله خواستید بخرید نقره ای می‌تونه براتون خوب باشه چون وقتی میای سمت گرامر سطح ب رو میزنه

دوست خوبم گرامرهای زیادی در اپ موجوده کافیه در کاوش سرچ کنید.
در تاپیک زیر منابع برای تقویت گرامر معرفی شده

ویدیوی زیر هم مشاهده کنید

سلام بابت نرم افزار خوبتون فقط چرا چند درس را ترجمه کردین و بقیه درسها و فیلم‌ها بدون ترجمه است ممنون

سلام وقت بخیر اکثر دوره ها ترجمه دارن و همچنان هم در حال ترجمه هست.
کدوم درس منظورتونه که ترجمه نداره؟

باسلام
قربان(:relaxed:$) نظره من به خانم شبنم زاده و زبانشناسان دیگر و همکاران و فعالان گله مندم چون ایمیلتان را بر روی کلمات ارزنده ام را قطع گرده اید .لطفا هر چه زود تر با من در ارتبات بعدی و کلمات جدید وبا معنی زبان من امراه باشید خانما

دوست عزیز پیام متفرقه به پشتیبانان زبانشناس ارسال میکردین و همکاران مجبور به قطع پیام شدن. اگر سوالی در مورد اپ زبانشناس دارین در خدمتتون هستیم در غیر اینصورت از صحبت در مورد مسائل متفرقه معذوریم:rose:

1 پسندیده

نگاه من فقط گفتم قربان حرف بای انگلیسیتان و تایپتان برم و انشالله که روز به روز افزون تر بشه ) بگذریم سال نوت مبارک باد ، لذا من خودم معلم زبان هستم اگه بتونم اگه لایق رخ کشیدن باشم . حالا در خدمتم ( وتوصعه ام در مورد زبان بگم این هستش که یک فرایندید وبینهایت مورد علاقیه بچگی من بوده اونم با واسطه خداوند حالا سوالی هست در خدمتم من کاملا تهت شرح وظایف و کلمات زبان هستم اطاعت ودرخدمت زبان شناسان هستم

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

A post was merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

از زمانی که هزینه اشتراک رو دادم، دیگه نوتیفیکیشن نیومد، الانم که کلا ارتباطم با پشتیبان قطع شده
مرسی بابت اینکه یک ماهه منتطرم و پیگیری نمی کنید

1 پسندیده

تو گفتگو بهتون پیام میدم لطفاً چک کنید

1 پسندیده

سلام متاسفانه اپلیکیشن خیلی گران شده لطفا در قیمتش تجدید نظر بفرمایید… باتشکر

2 پسندیده

سلام وقت بخیر تخفیف در مناسبت های مختلف در نظر گرفته میشه که در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میشه.
و حتی سیستم به صورت رندوم به پنل بعضی کاربران تخفیف اعمال می‌کنه

2 پسندیده

واقعا برنامه فوق العاده ای هستش اما کاش نسخه ویندوز رو یکم بیشتر بهش توجه کنید . چون واقعا باگ های زیادی داره مخصوصا در قسمت لایتنر … وبعضی ها مثل من با نسخه ویندوز بیشتر کار میکنن

یه مقدار هم اگر قسمت موسیقی های خارجی تقویت بشه خیلی خیلی عالی میشه
مثلا گروه queen که یکی از معروف ترین گروه های راک هستش تنها یک مستند نه چندان جالب راجبش تو برنامه تونستم پیدا کنم اما اگه چند تا از آهنگ هاشون با ترجمه بود خیلی خوب میشد

در مورد نسخه ویندوز باید اگر به باگی برخوردین حتما اطلاع بدین تا بررسی بشه

اما در مورد گروه queen خوانندگانی که درخواست شده و همینطور برای یادگیری زبان مناسب بوده بارگذاری شده دوست خوبم

برنامه خوبیه ، فقط یک مقدار تو قسمت تالار و تجارب شلوغ پلوغه… فکر میکنم بشه یکم دسته بندی کرد تا راحت تر بشه کار کرد .

1 پسندیده