لطفا منابعی بدردبخور برای آزمون آیلتس معرفی کنید

درود و سلام‌ . میشه لطفامنابعی معرفی کنید تا در کمترین زمان بتوانم آزمون آیلتس نمره ۷ به بالا بگیرم البته با مطالعه خوب .
ممنون

1 پسندیده

سلام
دوست گرامی یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشین اینه که ما ساعت برامون مهمه نه ماه و سال و…

هر چه ساعات مطالعه با کیفیت شما در روز بالاتر باشه، زمان رسیدن شما به هدفتون سریع‌تر خواهد بود.

یعنی مثلا کسی که روزی ۲ ساعت مطالعه‌ی با کیفیت داره، مشخصا سریع‌تر از کسی که روزی بیست دقیقه میخونه به سلاست زبانی میرسه.

بنابراین شما بایستی با توجه به هدف و زمانی که دارید، میزان مطالعه روزانه خودتون رو تعیین کنید.

اگه هدف و سطح‌ زبان انگلیسی‌تون رو بهم بگین من میتونم برنامه‌ای به شما بدم که با استفاده از اون تو اپلیکیشن زبانشناس بتونید به بهترین شکل زبان خودتون رو تقویت کنین.

3 پسندیده

افرین ب نظر من سطح و لول در یادگرفتن انگلیسی مفهومی نداره شاید یکی لغات و گرامرش خوب باشه ولی روان و فلوئنسی نتونه صحبت کنه فقط تکرار و ناخود اگاه یاد گرفتن لغات و گرامر مهمه لغات و گرامر فعال نباشه وقت تلف کردنه همین .

1 پسندیده

سلام…من سطحم b2 هست و میخوام در اسپیکینک و لیسنینگ آنقدر قوی بشم که در همه موضوعات با مخاطب نیتیو ارتباط برقرار کنم. و روزانه ۲ ساعت میتونم وقت بذارم.
گفتید اگ هدف و سطح رو بگیم، برنامه خوب میدید. منتظرم

میتونید از تکنیک سایه و imitation و transcription
با محتوای مناسب سطحتون ( پادکست ،ویدیو،کتاب…(استفاده کنید.

سلام
دوست گرامی با توجه به سطحتون دوره‌های زیر براتون مناسب هستن:
:small_blue_diamond:انگلیسی واقعی را یاد بگیر در دسته بندی انگلیسی بدون تلاش قرار گرفته
:small_blue_diamond: دوره وی آی پی ای جی هوگ در دسته بندی انگلیسی بدون تلاش قرار گرفته
:small_blue_diamond:مگا داستان در دسته بندی دوره های پیشرفته قرار گرفته
:small_blue_diamond:مکالمات تجاری در دسته بندی دوره های فوق پیشرفته قرار داره

شیوه مطالعه و توضیحات کامل رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

برای دسترسی به دوره ها در صفحه اصلی برنامه روی همه دوره ها بزنید تا همه دوره ها فعال بشه.

2 پسندیده

سلام ودرود.
دوست عزیز من الان سطح زبانم b2هست و ساعت های زیادی رو خالی کردم که بتونم برای آزمون آیلتس آماده بشم و هرچی زودتر این اتفاق بیافته به هدفم نزدیک تر میشم.
میشه راهنماییم کنید که روزانه چه منابع و برنامه ای رو پیش بگیرم.؟
کل روز وقتم آزاد و فقط به زبان اختصاص دادم و محدودیت زمانی برای مطالعه ندارم و فقط برنامه مشخص و اصولی میخوام.