نظرسنجی توسعه نرم افزار زبانشناس

سلام

زبانشناسی های عزیز به نظر میرسه نرم‌افزار زبانشناس پس از آپدیت نسخه ۸ که فرایندش از شهریورماه سال ۱۴۰۰ شروع شد و تا به حال ادامه داشته به حد قابل قبولی از پایداری رسیده. به همین دلیل زمان مناسبی برای توسعه امکانات نرم‌افزار هست. از این رو یک لیست از امکاناتی که به نظر میرسه بیشتر مورد نیاز هستند تهیه کردیم. لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید که ما بتونیم اولویت بدی درستی برای ادامه مسیر داشته باشیم.

مهمترین چیزی که باید به اپلیکیشن زبانشناس اضافه بشه چیه؟
  • احیای زنجیره
  • مربی اختصاصی
  • فول اسکرین شدن ویدئو
  • آزمون و quiz
  • لیدربورد و فضای رقابتی
  • هیچکدام (موارد دیگر)

0 رأی دهنده

29 پسندیده

سلام ببخشید منظور از مربی اختصاصی دقیقا چیه؟

4 پسندیده

یه مربی که به صورت اختصاصی با زبان‌آموز در ارتباط باشه. مثلا پیگیری هفتگی از پیشرفت زبان آموز داشته باشه. به سوالاتش پاسخ بده. برنامه ریزی بکنه و مواردی از این قبیل.

9 پسندیده

سلام
یعنی یه چی مثل قلم چی؟؟؟؟؟

3 پسندیده

به نظرم باید منابع بیشتری و دوره های بیشتری رو اضافه کنید
مخصوصا کتاب ها و دوره های مطرح
از نظر محتوا و تعداد دوره نرم افزار های قوی تری نسبت ب شما دیده میشه پس باید تو این زمینه رشد کنید…

2 پسندیده

از شش ماه پیش بالای ده بار گفتم ولی بازم میگم
سرعت بیشتر از ۱.۸

3 پسندیده

یه مقدار بروزرسانی نسخه اندروید رو شل بگیرید به بقیه ورژن ها برسین
نسخه ios خیلی از قابلیت های نسخه اندروید رو نداره همچنین نسخه وب خیلی کمبود ها و مشکلات داره

4 پسندیده

خیلی وقته که یه سری مدرس تو کانال های واتساپی یا تلگرامی با گروهی که دارند زبان اموز میگیرن و سر فصل میدن به اپراتورهاشون و اون ها زبان اموز رو هدایت میکنن.خیلی از معروف هاشون رو دیدم و دوستانی دارم که با اون ها کار میکنن .خیلی خیلی عجیبه برنامه ریزی هاشون مثلا یک روز در هفته رو برات برنامه میریزن که تمام کارهاتو بهشون ارائه بدی و اپراتورهای به ظاهر مسلط به انگلیسیشونم هرجا کم میارن تو ادای کلمات به شکل عجیبی تهه کلمات رو قورت میدن و تو دماغ صحبت میکنن که باید ده بار گوش بدی تا متوجه بشی.دوستان زبان شناس میدونم اینارو میدونین .باور نمیکنین واسه چه اموزش خنده داری چه پولی از بچه های مردم میگیرن.واسه همین من یکی تاکید دارم مربی خصوصی تو زبان شناس یه کمبود بزرگه.مورد دوم هم جناب ناصری عزیز و زحمت کش قربان این نسخه ios کی باگ هاش برطرف میشه؟به عشق زبانشناس همه جوره طی میکنیماا.دمتون گرم

7 پسندیده

FACT :index_pointing_at_the_viewer: :ok_hand:

2 پسندیده

مربی خصوصی کوچ زبان حتما لازم لطفا روش فکر کنین

4 پسندیده

نسخهiosخیلی باگ داره ناراضی ام روی اندروید بهتر بود

2 پسندیده

اگر آزمون اضافه بشه ماهوار ربع وار و یا هر قسمی دیکر که خود تان بهتر می‌دانید به نظر من این خیلی خوبه که میزان پیشرفت ما سنحیده شود و بدانیم دقیقا در چه سطحی قبولی گرفته می‌توانیم.

4 پسندیده

اگه منظورتون ار احیای زنجیره اینه هرموقع شکسته شد بشه همون درست کرد بنظرم خوب نیس
چون ما یاد میگیرم تحت هر شرایطی زنجیرمون رو حفظ کنیم و تو اوج تنبلی ام حواسمون باشخ ک اگه نخونیم یروزو کل زنجیرمون میره رو هوا
بااینکه زنجیره خودم خیلی نیس ولی بنظرم ترمیمش هم جالب نیس و قابلیت الان مارو مجبور ب پیوستگی میکنه!

11 پسندیده

سلام

اگه ویدیو ها فول اسکرین بشند، فوق‌العاده موثر و عالی خواهد بود

10 پسندیده

بنظر من منظور اینه که کسی که یکی دو ماه زنجیره داشته باشه یه روز زنجیره مجانی بهش هدیه داده بشه که هروقت واقعا نتونست بخونه ازش استفاده کنه و زنجیرش بخاطر یک روز نشکنه

9 پسندیده

منابع روز به روز در حال اپدیت هست دوست خوبم. الویت های بارگذاری تیم منابع اول درخواستهای مخاطبان و بارگذاری بهترین منابع در حوزه زبان از دید تیم زبانشناس هست

و تیم‌ها به صورت مستقل در حال فعالیت هستن و این نظرسنجی مرتبط با تیم محصول و تیم برنامه نویسی میشه که ممنون میشم توی این نظرسنجی هم شرکت کنین تا برای الویت‌بندی امکانات هم بهتر تصمیم‌گیری بشه

4 پسندیده

سلام
منظور از فول اسکرین شدن ویدئو چیه؟؟؟
فول اسکرین شدن ویدئو

2 پسندیده

سلام به نظرم برای احیای زنجیره خوبه یه گزینه بذارید به عنوان مرخصی یا استراحت یا چیزی شبیه اون که اگر احیانا زبان اموز نخواست تمرین کنه یا بره مسافرت یا مهمانی بتونه از اون گزینه استفاده کنه زنجیره اش قطع نشه

4 پسندیده

سلام و درود. به شدت موافق فول اسکرین شدن ویدئوهای زبانشناس هستم و بیصبرانه منتظر و مشتاق این اتفاقم.
ممنونم که در این مورد تلاش میکنین. :rose: :seedling:

11 پسندیده

سلام فول اسکرین شدن ویدئو در یادگیری سریع که باعث میشه به متن نگاه نکنیم خیلی می‌تونه مؤثر باشه حتما این موضوع در نظر بگیرید
ممنون

7 پسندیده